Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Předmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody (dále jen i „Dohody“) s jediným Účastníkem pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou řízení realizace a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, vše na zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v Elektrárně Dětmarovice, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů tohoto zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a energetické soustavy.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Zadavatel IČ:
29452279

Zadavatel ulice:
1202

Zadavatel PSČ:
735 71

Zadavatel obec:
Dětmarovice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50500000-0
Opravy a údržba čerpadel, ventilů, kohoutů a kovových nádob a strojního zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Sháníte výkonné motorové plovoucí čerpadlo? Potřebujete spolehlivého pomocníka při odčerpávání vody? Motorové plovoucí čerpadlo řady Niagara je přesně to, co hledáte. Prodej a dodávku těchto čerpadel zajišťuje společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě. Motorová plovoucí čerpadla řady Niagara se vyznačují nízkou spotřebou paliva ve srovnání s vysokou technickou úrovní, snadnou manipulací a vysokou spolehlivostí. Při výrobě čerpadla byly použity kvalitní materiály, základní díly jsou vyrobeny ze speciálních hliníkových slitin, které odolávají korozi. Navíc spalovací motor umožňuje práci i v místech, kde není k dispozici elektrický proud. Čerpadlo lze využít i při čerpání vody s velkou mírou znečištění, například při povodních. Využití nalezne nejen u HZS a SDH, ale i u pracovníků komunálních služeb, lesů či ve stavebnictví a všude tam, kde je potřeba efektivně a rychle odstranit přebytečnou vodu. Pro svou velikost, hmotnost a výkonu je ideálním pomocníkem v nouzových situacích. Zajímají-li Vás bližší informace a technické údaje čerpadla, navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.


Dodávka průmyslových samonasávacích, odstředivých čerpadel

Dodávka průmyslových samonasávacích, odstředivých čerpadel

Průmyslové čerpadlo AQS - samonasávací - hřídel je vedena na obou stranách ve valivých ložiskách, není tak použito kluzné pouzdro mazané čerpanou kapalinou - díky tomuto řešení se zvyšuje spolehlivost a životnost čerpadla a umožňuje čerpání kapalin Vertikální a vícestupňová čerpadla firmy DP pumps - čerpadla jsou zajímavá svými výkony, nerezovými díly a inline provedením - čerpadla lze vložit do přímého potrubí bez složitějších přípojek - jsou vybavena bezúkapovou mechanickou ucpávkou, která zajišťuje čistý provoz a snadnou demontáž Průmyslová odstředivá čerpadla - vertikální čerpadla firmy DP pumps (využívají inline konstrukci a nerezové díly - využití všude tam, kde je málo prostoru pro umístění čerpadla) - horizontální čerpadla - ponorná čerpadla (k použití uvnitř nádrží nebo k odsávání výkopů, používají se buď na čistou vodu nebo kapalinu s mechanickými příměsemi).


Rekonstrukce a celková generální přestavba automatické tlakové stanice pro dodávku jodo-bromové vody

Rekonstrukce a celková generální přestavba automatické tlakové stanice pro dodávku jodo-bromové vody

Hledáte firmu, která by se Vám kompletně postarala o rekonstrukci ATS (automatické tlakové stanice)? Společnost AQ PUMPY s.r.o se sídlem v Hranicích se specializuje na výrobu, přestavbu a vývoj čerpacích stanic, posilovacích a filtračních stanic. Rekonstrukce čerpací stanice, která má na starosti dodávku jodo-bromové vody (solanky) v lázeňských objektech, spočívala v kompletní přestavbě ATS. Bylo nutné nejprve částečně demontovat původní čerpací technologii, současně dodat novou a zabezpečit tak stálou dodávku vody pro léčebné kúry, a následně demontovat a zlikvidovat zbytek staré tlakové stanice. Při rekonstrukci bylo zapotřebí vyměnit i staré litinové potrubí a armatury mezi jímacími nádržemi a novou ATS. Při rekonstrukci došlo k výměně horizontálních čerpadel za tři vertikální nerezová čerpadla, které jsou řízeny frekvenčními měniči, které jsou umístěny ve společném rozvaděči. Tím bylo umožněno vyměnit dvě velké 3m³ tlakové nádoby za jednu 500l tlakovou nádobu s vakem. Pro snadné ovládání a pro kontrolu je řídící systém automatické tlakové stanice propojen s centrálním řízením technického zázemí lázní. Řídící jednotka má na starosti ovládání a střídání čerpadel, hlídání vody v sacím potrubí, eviduje počet motohodin a hlásí poruchové stavy. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení jakéhokoliv požadavku naších zákazníků - v tomto případě bylo prioritou zabezpečit montáž i demontáž za stálého provozu lázeňského resortu bez povšimnutí hostů a personálu.


Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Uvažujete o instalaci systémů vytápění pomocí tepelného čerpadla? Hledáte firmu, která realizuje montáž systému vytápění tepelným čerpadlem? Pak se obraťte na firmu MCS – ChlazeníCZ, s.r.o.Realizujeme dodávku a montáž tepelných čerpadel značky Nibe a Panasonic. Teplená čerpadla těchto výrobců se vyznačují ekologickým provozem, nízkými provozními náklady a spolehlivým provozem. Navrhneme Vám optimální systém vytápění pomocí tepelného čerpadla. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.


Kompletní montáž automatických kotlů a tepelných čerpadel na kotlíkové dotace

Kompletní montáž automatických kotlů a tepelných čerpadel na kotlíkové dotace

Aleš Jarýn a Rostislav Švitorka z firmy elektro-vodo-topo.cz v Šumperku vám zajistí kompletní montáž automatických kotlů a tepelných čerpadel na kotlíkové dotace. Také zajistíme projektovou dokumentaci a po montáži nového automatického kotle nebo tepelného čerpadla uvedeme do provozu. Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Kotlíkové dotace v Šumperku - vše pro vaše pohodlné topení.