Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Předmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody (dále jen i „Dohody“) s jediným Účastníkem pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou řízení realizace a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, vše na zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v Elektrárně Dětmarovice, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů tohoto zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a energetické soustavy.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Zadavatel IČ:
29452279

Zadavatel ulice:
1202

Zadavatel PSČ:
735 71

Zadavatel obec:
Dětmarovice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50500000-0
Opravy a údržba čerpadel, ventilů, kohoutů a kovových nádob a strojního zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Vrchlabí, Jičín V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Rádi byste vyměnily zastaralý technologický park průmyslové lakovny? Pak je pro Vás tou pravou volbou společnost ASTOM TRADE, která se specializuje na dodávky systémů předúprav a technologií pro aplikaci práškových a mokrých nátěrových hmot. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení pro Váš provoz, tak aby splňoval Vaše požadavky s ohledem na Vaše možnosti. Nalezneme ekonomická řešení pro změnu či modernizaci stávajícího technologického parku. Dodáváme technologie pro práškové i mokré lakování, tryskací zařízení, aplikační techniku, systém dekorování kovových předmětů, práškové barvy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu - levný zdroj topení a ohřevu vody

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu - levný zdroj topení a ohřevu vody

Sháníte levný zdroj topení a ohřevu vody? Pak se obraťte na firmu SEFEN z Frýdku - Místku, která nabízí tepelná čerpadla Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu. Tyto tepelná čerpadla poskytují vysoce úsporným systém vytápění pro Váš rodinný dům. Získanou energii využijte nejen pro topení, ale i ohřev teplé vody. Tepelná čerpadla země - voda (řada WPC, WPF), princip fungování: Plošným kolektorem nebo zemními vrty odebírá energii, zemské teplo z vrstvy půdy nad sebou, kde je akumulovaná solární energie ze slunce. Získané teplo se využívá pro topení a ohřev teplé vody. Má nízké investiční náklady, spotřeba energie je zhruba o 30% nižší než u vzduch - voda. Tepelná čerpadla vzduch - voda (řada WPL): Odebírá teplo z venkovního vzduchu a získaný vzduch se využívá k ohřívání teplé vody v topném systému nebo v zásobníku teplé vody a k topení. Kompaktní provedení tepelného čerpadla pro vnitřní i venkovní umístění. Tepelná čerpadla vzduch – voda: řada NeoRé, LG Therma V a Fujitsu Waterstage: Konstrukce vycházející z invertorové klimatizační techniky v odděleném provedení, kompresorová část umístěna venku, vnitřní modul malých rozměrů. Výhody: nízké provozní náklady v porovnání s elektrickým nebo plynovým topením. Investiční náklady jsou nižší než pro země voda, protože není nutný vrt do země. Firma SEFEN, spol. s r.o. se sídlem Frýdek-Místek je dodavatel tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON, NeoRé, LG a Fujitsu - prodej, instalace, montáže, servis, opravy v Ostravě i v celém Severomoravském kraji. Máme všechny technologické druhy, díky tomu se přizpůsobíme jakémukoliv objektu. Dodáváme i systém Ventilační jednotky s tepelným čerpadlem - LWA 403, .LWA 203 SOL, LWZ 303, 403. Ke všem typům je možné zakoupit i přídavné moduly, díky kterým bude zařízení plnit i funkci větrání, chlazení, což je v létě využívané ke snížení teploty v obytných místnostech. O cenách a možnostech realizace se více dozvíte na našich webových stránkách.


Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Jaké ponorné čerpadlo si vybrat a k čemu slouží? S tím vám poradí firma TRITON v Olomouci. Ponorné vřetenové čerpadlo, čerpadlo s plovákovým spínačem nebo vícestupňové čerpadlo - k čerpání čisté, pitné, užitkové vody - vhodné pro čerpání vody ze studní a vrtů. Ponorné odstředivé čerpadlo, nerezové vřetenové čerpadlo - pro čerpání čisté a mírně zkalené užitkové vody - k tlakování zásobníků, k zavlažování a postřiku zahrad. Ponorné vibrační čerpadlo - vhodné pro zásobování vodou, k přečerpávání do nádrží, k odvodňování nebo mytí vozidel. Ponorná automatická vodárna - pro domácnost nebo zahradu - k čerpání vody ze studní nebo šachet. Vždy vám rádi poradíme se správným výběrem ponorného čerpadla dle vašich potřeb. Pro pohodlnější výběr můžete navštívit náš eshop, ve kterém naleznete zajímavé akce a ceny včetně dopravy zdarma na vybraná čerpadla.


Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej

Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej

Chystáte se rekonstruovat topení ve vašem domě nebo hledáte hospodárný způsob pro vytápění a ohřev vody ve vaší novostavbě? V tomto případě se obraťte na společnost BLUE TRADE s.r.o., která provádí záruční a pozáruční servis, ale především instalaci hospodárných a velice účinných tepelných čerpadel PANASONIC Aquarea nejen v Olomouc, ale také v Prostějově a Přerově. Tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea: - vykazují oproti elektrickým topným systémům až 78 % úsporu nákladů na vytápění - technologie tepelného čerpadla vzduch-voda využívá energii přítomnou ve venkovním vzduchu - systém Aquarea využívá energii, která je zdarma k vytápění nebo chlazení domu elektrická energie využita pouze k napájení kompresoru, elektroniky, čerpadel a topného tělesa při velmi nízkých zimních teplotách - vysoká účinnost a úspora elektrické energie - snížení spotřeby elektrické energie, úspora fosilních paliv a zároveň snížení emisí skleníkových plynů - možnost připojení solárních panelů Firma BLUE TRADE navíc také poskytuje kompletní technický a poradenský servis.


Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Zařizujete provoz pro povrchové úpravy? Rádi byste kvalitní vybavení a moderní technologie? Dodávky technologií provozů pro povrchové úpravy zajišťuje společnost ASTOM TRADE s.r.o. Zabýváme se komplexním řešením předpovrchových a povrchových úprav, jejich návrhy, výrobou, dodávkami, montáží, poradenstvím i servisem. V našem portfoliu naleznete: - tryskací zařízení a mobilní tryskací jednotky - mokré a práškové lakovny, lakovací stěny a boxy - čerpadla - trysky - sušící, polymerizační, statické pece - odmašťovací, mycí a vícestupňové boxy - color centra Pro více informací navštivte náš web.