Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Předmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody (dále jen i „Dohody“) s jediným Účastníkem pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou řízení realizace a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, vše na zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v Elektrárně Dětmarovice, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů tohoto zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a energetické soustavy.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Zadavatel IČ:
29452279

Zadavatel ulice:
1202

Zadavatel PSČ:
735 71

Zadavatel obec:
Dětmarovice

Kontaktní osoba:
Bc. Kateřina Vinická

Zadavatel telefon:
+420 471 112 752

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50500000-0
Opravy a údržba čerpadel, ventilů, kohoutů a kovových nádob a strojního zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpací agregát – výroba mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se snadnou manipulací

Čerpací agregát – výroba mobilního odvodňovacího a zavodňovacího čerpadla se snadnou manipulací

Zaujalo Vás mobilní odvodňovací a zavodňovací čerpadlo poháněné 85 kW diesel motorem DEUTZ? Tento čerpací agregát, sloužící pro zásobování vodou vysokovýkonného čerpacího zařízení pro tlakování vodovodů a plynovodů, vyrobila společnost AQ PUMPY s.r.o. se sídlem v Hranicích v okrese Přerov. Agregát se používá k servisu potrubních systémů pro dopravu a rozvod plynů, ropným produktům či chemických látek. Je možné jej ale použít i při jiných běžných vodohospodářských činnostech jako je odvodnění nádrží či zavodnění potrubí. Čerpací agregát je poháněn 85 kW dieselovým motorem DEUTZ s manuálním řízením otáček, s odstředivým čerpadlem je spojen pomocí pružné spojky. Čerpací jednotka je umístěna v ocelovém svařovaném rámu. Díky záchytné vaně, která zabraňuje úniku provozních kapalin, a kapotáži, je možný i provoz v náročných (polních) podmínkách bez přístupu elektrické energie. Sání a výtlak čerpadla je řešeno připojením potrubního systému prostřednictvím spojení VICTAULIC. Plynulý rozběh čerpacího soustrojí zajišťuje manuální řízení otáček spalovacího motoru a nastavení požadovaných parametrů umožňuje dále také škrtící ventil, kterým je umístěn na výtlačném řadu za čerpadlem. Konstrukce čerpadla usnadňuje snadnou manipulaci se zařízením, kdy pomocí jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku lze agregát snadno přemísťovat. Řídicí systém se skládá se základních ovládacích prvků a průběžně monitoruje chod motoru a čerpadla. V případě potřeby jej odstaví z provozu. Porucha je signalizována příslušnou kontrolkou na řídicím panelu tak, aby obsluha mohla překážku v chodu snadno a rychle odstranit. Pro více informací navštivte naše stránky. Máte-li zájem o podobnou realizaci kontaktujte přímo naše pracovníky.


Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

Tepelná čerpadla, ventilace - zpětné získávání tepla

Firma SEFEN, spol. s r.o. Vám v Havířově, v Karviné a v jejich okolí zajistí systémy pro větrání a rekuperaci vzduchu a tepla. Nabídka ventilačních jednotek s tepelným čerpadlem: Topný systém LWZ 303/403, který větrá: Jedná se o tepelné čerpadlo, které bylo vyvinuto speciálně pro domy projektované na nízkou spotřebu energií. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Centrální systém přívodního a odpadního vzduchu pro optimální kvalitu ovzduší -Vysoká míra rekuperace tepla - až 90 % (teplo, které získává z venkovního vzduchu) -Integrovaný zásobník teplé vody -Individuální předvolba programů -Integrovaný ovladač s možností použití dálkového ovládání -Můžete kombinovat i se solárním zařízením (varianta SOL) Ventilační jednotka s tepelným čerpadlem LWA 403: Dvojité balení rekuperovaného tepla, systém LWA 403 je ideálně vhodný vytápění a větrání bytů a rodinných domů. Centrální větrání s tepelným čerpadlem odebírá odváděnému vzduchu energii a dodává ji zpět do topného okruhu. Rekuperované teplo je přitom rovněž využito k přípravě teplé vody a vytápění. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Decentralizovaný přívod čerstvého vzduchu -Nízké tepelné ztráty díky vynikající izolaci -Vysoký komfort teplé vody díky integrovanému zásobníku -Využití venkovního vzduchu o teplotě do -18 °C Ventilační jednotka s tepelným čerpadlem LWA 203 SOL Zařízení LWA 203 je ideálně vhodné k topení a větrání nízkoenergetických domů s velikostí obytné plochy do 180 m². Úspory energie díky výměně. -Větrání, topení a příprava teplé vody -Využití slunečního tepla (solární zařízení) -Decentralizovaný přívod čerstvého vzduchu -Nízké tepelné ztráty díky vynikající izolaci -Integrovaný zásobník na 300 l teplé vody poskytuje zásobu vody o teplotě až 60°C


Chytrá tlaková kanalizace – dálkové řízení tlakové kanalizace pomocí systému ALFEUS

Chytrá tlaková kanalizace – dálkové řízení tlakové kanalizace pomocí systému ALFEUS

Chcete mít přehledm o tom, v jakém stavu se nachází čerpadlo v tlakové kanalizaci? Chcete ovládat čerpadlo v tlakové kanalizaci pomocí smart technologie? Jednoduché ovládání tlakového čerpadla, čerpadla na dešťovou vodu i kanalizační sítě umožňuje systém ALFEUS. Kontaktujte firmu PRESSKAN system, a.s. z Olomouce, která instaluje chytrou tlakovou kanalizaci. Systém ALFEUS sbírá data o stavu čerpadel a upozorňuje na nestandardní situace. Nasbíraná data si můžete zkontrolovat v mobilní nebo webové aplikaci. Systém pskytuje uživateli údaje o množství odčerpané vody i spotřebě elektrické energie. Pokud dojde k poruše zařízení, systém informuje nejen uživatele, ale i servisního technika. Díky toho je možné vzniklý problém urychleně vyřešit. Aplikace umožní provozovateli zapnout/vypnout celou síť nebo její část a navíc pravidelně proplachuje jednotlivé úseky tlakové kanalizace, aby nedošlo k ucpávání kanalizace. Alfeus chrání nejen vaše pohodlí, ale také životní prostředí. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Celkově platí, že úspory energie jsou možné ve všech typech budov. Investice do moderních technologií a správného nastavení mohou přinést dlouhodobé úspory a přispět k udržitelnému rozvoji. S efektivním řešením Vám můžou oborníci v oboru společnost RX servis s.r.o. Užití moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, vzduchotechnika, klimatizace mohou snížit spotřebu energie na vytápění a chlazení v nemocnicích, halách či skladech. RX servis klade důraz na kvalitu provedení a spokojenost svých klientů. Nabízí záruční a pozáruční servis na všechny dodávané profese. Jejich přístup je individuální a zaměřují se na efektivní optimalizaci finančních prostředků. Kontaktujte specialisty v oboru, rozhodně budete spokojeni.


Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešení, pokud efektivně a ekologicky řešit vytápění domu i ohřev vody. Pravidelný servis a údržba je však nutná. Pokud hledáte v lokalitě Zlínský kraj, Olomoucký kraj spolehlivou firmu, která se postará o montáž i následný servis a opravy tepelného čerpadla, doporučujeme ROKO servis Roman Kouřil - ndplyn s.r.o. z Nové Dědiny. V ROKO servis se zaměřujeme na servis a opravy tepelných čerpadel různých značek - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm nebo IVAR CS. Máme dlouholeté zkušenosti, zajistíme profesionální služby a rychlé řešení. Budete spokojeni s naší prací i cenami. Servisujeme tepelná čerpadla jak v záruční, tak i v pozáruční době. Řešíme pravidelný roční servis, který má vliv na delší životnost a vyšší účinnost vašeho tepelného čerpadla. Pokud potřebujete nové tepelné čerpadlo, poradíme Vám s výběrem vhodného typu a zajistíme instalaci ve spolupráci s naší partnerskou firmou. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Čerpadla značky WILO nebo GRUNDFOS na našem e-shopu - maximální výkon a nízká spotřeba

Čerpadla značky WILO nebo GRUNDFOS na našem e-shopu - maximální výkon a nízká spotřeba

Čerpadla jsou nezbytnou součástí moderních vytápěcích a chladících systémů. Výběr správného čerpadla může výrazně ovlivnit efektivitu a náklady na provoz systému. Společnost Thermoquell CZ s.r.o. disponuje širokou škálou čerpadel, která jsou navržena tak, aby vyhovovala různým potřebám a aplikacím. Thermoquell CZ s.r.o. poskytuje čerpadla různých typů a velikostí, aby vyhověla specifickým požadavkům zákazníků. Od malých oběhových čerpadel pro domácnosti až po výkonnější modely pro průmyslové aplikace. Každé čerpadlo je pečlivě vybráno s ohledem na kvalitu, výkon a dlouhodobou spolehlivost. V sortimentu Thermoquell CZ s.r.o. najdeme čerpadla od předních výrobců jako jsou WILO a GRUNDFOS. Tyto značky jsou známé svou inovativností a důrazem na energetickou účinnost.