Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Zajištění údržby LC Vodní a kalové hospodářství EDĚ

Předmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody (dále jen i „Dohody“) s jediným Účastníkem pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování opakujících se služeb s obdobným předmětem plnění v rámci provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále i komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou řízení realizace a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů, vše na zařízení logického celku Vodní a kalové hospodářství v Elektrárně Dětmarovice, a to za účelem zajištění požadované funkce tohoto zařízení při zachování všech provozních parametrů tohoto zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, pohotovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a energetické soustavy.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárna Dětmarovice, a.s.

Zadavatel IČ:
29452279

Zadavatel ulice:
1202

Zadavatel PSČ:
735 71

Zadavatel obec:
Dětmarovice

Kontaktní osoba:
Bc. Kateřina Vinická

Zadavatel telefon:
+420 471 112 752

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50500000-0
Opravy a údržba čerpadel, ventilů, kohoutů a kovových nádob a strojního zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kondenzační technika pro separaci oleje a vody

Kondenzační technika pro separaci oleje a vody

Naše firma TECHNO-AIR, s.r.o. Jablonec nad Nisou je specialistou na úpravu stlačeného vzduchu. Ať už se jedná o poradenství při koupi produktů, přípravu projektové dokumentace, dodávky zařízení, instalace, zprovoznění a zajištěním dalšího spolehlivého a bezpečného provozu. Řešíme i problémy kolem kondenzační techniky. Kondenzační technika Odváděče kondenzátu Separátory kondenzátu Kondenzační technika ostatní Máte-li zájem o bližší informace o těchto výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Úsporné topení pro Váš domov – tepelná čerpadla vzduch-voda – dodávka a montáž

Přemýšlíte často nad tím, jak ušetřit za topení? Přáli by jste si, aby Vaše bydlení bylo úsporné a šetrné k životnímu prostředí? Specialisté ze společnosti MaRel corp s.r.o. Vám rádi pomohou s výběrem, dodávkou a montáží tepelných čerpadel, které Vám sníží náklady na chod domu. Tepelná čerpadla využívají teplo z prostředí, ve kterém se nacházejí, tím Vám ušetří peníze za energie a navíc jsou ekologická. Tepelná čerpadla vzduch-voda se řadí mezi nejlevnější typy čerpadel. Pracují do -25°C a používají se tam, kde není možné vrtat hlubinný vrt. Slouží k vytápění domu a pro ohřev vody. Navíc se dají levně doplnit o řízené větrání či klimatizaci. Při výběru a rozhodnutí o pořízení tepelného čerpadla Vám firma MaRel corp s.r.o. poskytne konzultace a navrhnou vhodné řešení. Dodávku a montáž čerpadla zajistíme v okolí Českého Těšína, Karviné, Ostravy a Frýdku-Místku.


Jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18 pro odpadní vody s plovákem

Jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18 pro odpadní vody s plovákem

Potřebujete čerpadlo určené na čerpání odpadní vody? Podívejte se na internetový obchod společnosti CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o, kde naleznete jednofázové ponorné čerpadlo BLUE LINE PSP18. Jedná se o čerpadlo s odlišnou konstrukcí dílů, které jsou ve styku s vodou a díky ní může pracovat efektivně a bezpečně v širokém rozsahu průtoku a dopravní výšky bez přetížení. Před zanášením jej chrání konstrukce oběžného kola a proto dochází k efektivnímu přečerpávání kapalin s pevnými částicemi do 25 mm a dlouhými vlákny. Speciální litina a nerezová ocel chrání čerpadlo před korozí. Plovákový spínač, který je součástí, čerpadlo automaticky vypne či zapne v závislosti na výšce hladiny. Čerpadlo je vybaveno ochranou motoru, která v případě přehřátí nebo přepětí čerpadlo automaticky vypne. Maximální hloubka ponoru je 5 metrů a maximální teplota kapaliny 40° C. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, jsme Vám k dispozici!


Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

Poradenství a diagnostika Vrchlabí - bezplatně poradíme v oboru čerpací techniky

Společnost Čerpadla Vrchlabí se zabývá čerpací technikou, rozvody vody a čištěním odpadních vod. Pro své zákazníky zajišťujeme tyto služby: bezplatně poradíme při výběru čerpací techniky zajistíme projekty a revize provedeme diagnostiku potíží u zákazníka a navrhneme řešení máme přístroje a provádíme měření teplot, seřízení souososti laserem Neváhejte oslovit naši firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.


Zahradní čerpadla pro domácnost, domácí vodárny - prodej, servis

Zahradní čerpadla pro domácnost, domácí vodárny - prodej, servis

Čerpadla pro domácnost - zahradní čerpadla: - mají využití všude tam, kde se vyžaduje vysoká spolehlivost a také odolnost vůči nepříznivým provozním podmínkám - čerpadlo je zvlášť vhodné pro stavbu domácích vodáren nebo zavlažovacích systémů. Domácí vodárny: - vhodná pro napájení vodovodních okruhů domácností, chat či hospodářských objektů - tyto vodárny dodáváme jako kompletní agregáty včetně řídící elektroniky a tlakové nádoby. Soustředíme se nejen na prodej a servis čerpadel od různých výrobců pro více i méně náročné aplikace v domácnosti, ale také si vyberete z čerpadel naší vlastní konstrukce.


Kvalitní tlakové nádoby – stojaté a ležaté vzdušníky

Kvalitní tlakové nádoby – stojaté a ležaté vzdušníky

Společnost TECHNO-AIR, s.r.o. Jablonec nad Nisou se zabývá prodejem kompresorů, techniky stlačeného vzduchu včetně kvalitních tlakových nádob vzdušníků. Naše firma dodává stojaté i ležaté vzdušníky standardních i atypických objemů a provedení. Vzdušník optimalizuje provoz kompresoru, reguluje četnosti jeho sepnutí a snižuje nárazová zatížení. Vyrovnává kolísání tlaku v potrubním rozvodu. Slouží jako akumulační nádoba (zásobník) pro pokrytí krátkodobých odběrových špiček při spotřebě tlakového vzduchu vyšší než je výkonnost kompresoru. Ochlazováním stlačeného vzduchu přispívá k vylučování kondenzátu.