Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Tiskové a reprografické služby

Tiskové a reprografické služby

Předmětem veřejné zakázky je poskytování tiskových a reprografických služeb a služeb s tím spojených v lokalitách Českého rozhlasu na území ČR.
Veřejná zakázka vložena:
12.04.2019 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČESKÝ ROZHLAS

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČESKÝ ROZHLAS

Zadavatel IČ:
45245053

Zadavatel ulice:
Vinohradská 1409/12

Zadavatel PSČ:
120 99

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Bc. Eva Gottová

Zadavatel telefon:
+420 221 553 574

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rozhlas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tisk letáků, katalogů, ofsetový, velkoplošný digitální tisk

Tisk letáků, katalogů, ofsetový, velkoplošný digitální tisk

Tiskárna KODIAK print s.r.o. Holešov a Zlín vyřeší firmám i fyzickým osobám tisk letáků, katalogů, prospektů, formulářů i dalších polygrafických výrobků. Nabízíme tyto druhy tisku - ofsetový archový tisk a velkoplošný digitální tisk, barvotisk, merkantilní tisk . K dispozici máme ofsetový stroj MAN ROLAND 504LV a knihařské stroje V1 Theisen Bonitz 315 VP a V2 Wohlenberg Quickbinder. Vyberte si z naší široké nabídky výroby a tisku: -katalogů, tiskopisů, letáků, skládačky, vysekávané obálky, plakáty, etikety, vizitky, knihy, kalendáře, brožury, prospekty, formuláře, hlavičkové papíry, visačky.


Reklamní potisk textilu, triček a košil sítotiskem – mnohobarevné motivy a originální produkty

Reklamní potisk textilu, triček a košil sítotiskem – mnohobarevné motivy a originální produkty

Chcete si nechat potisknout trička či košile a hledáte způsob, jak oživit Vaši společnost a odlišit se od konkurence? V tom případě se obraťte na společnost Tiskárna textilu Čepera. Tiskárna textilu Čepera se specializuje na přímý potisk textilu sítotiskem, který zaručuje vynikající kvalitu a stálost barev i po opakovaném praní. Přes síto jsou tisknuty jednotlivé motivy přímo na zvolený materiál a následně dochází k zasušení a tepelné fixaci. Dva karuselové poloautomaty jsou schopné produkovat až 4000 kusů denně. Vynikejte v originálních tričkách a košilích a nechte si je u nás potisknout na míru co nejdříve!


Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Každá společnost ke své prezentaci potřebuje propagační a reklamní předměty, kterými může obdarovat jak své zaměstnance, tak své klienty nebo partnery. Na široký výběr propagačních a reklamních předmětů se podívejte na nabídku společnosti Arei reklamní předměty s.r.o., která sídlí v Praze. Ať už se chcete prezentovat malým reklamními předměty nebo většími, s široké nabídky společnosti Arei reklamní předměty s.r.o. si vybere každý. Společnost nabízí více jak 5000 tisíc reklamních a propagačních předmětů, na které vytiskne text dle Vašeho přání a firemní logo. Vybrat si můžete z: - psacích potřeb - potřeb do kanceláří - domácích potřeb - hraček - nožů nebo svítilen - deštníky, tašky nebo batohy - textilní výrobky a čepice - powerbanky, reproduktory nebo flash disky a mnoho dalšího. Že nevíte, co si vlastně vybrat. Podívejte se do katalogu společnosti Arei nebo si nechte poradit. Pro společnost Arei reklamní předměty s.r.o. je spokojený zákazník na prvním místě.


Opavský region, Region Opava

Opavský region, Region Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který dnes vychází s programem TV POHODA. Zpravodajství Vám přinášíme z těchto oblastí: - Publicistika - Historie - Osobnosti - Rozhovory - Sport - Fotbal - Futsal - Hokej - Basketbal - Atletika - Volejbal - Florbal Podívejte se i na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Potisk linolea, PVC desek a podlah pro firmy, domácnosti a filmové ateliéry

Potisk linolea, PVC desek a podlah pro firmy, domácnosti a filmové ateliéry

Hledáte někoho, kdo promění Vaše představy ve skutečnost? Přejete si mít podlahy s vlastním vzorem? V tom případě se obraťte na společnost ŽÍDEK tisk s.r.o. V případě linolea je tisknuto na PVC lino měkčené v šíři 2.45 m tl. cca 2mm s protiskluzovou úpravou a jsou využívány odolné barvy. Společnost ŽÍDEK tisk s.r.o. si také poradí s tiskem na PVC desky do velikosti 2x3 m. Mějte originální podlahy a objednejte jejich tisk u nás!


Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky různého druhu Vám dodá firma KODIAK print. Přijímáme zakázky ve Zlíně a v Holešově. Produktové portfolio - velkoplošné plakáty, letáky, vizitky, katalogy, brožury, skládačky, kalendáře, časopisy, knihy, mapy, formuláře, doklady, hlavičkové papíry, dopisní papíry, pohlednice, leporela, etikety, samolepky, visačky, lepené bloky, obaly, obálky. Tiskneme pro firmy i fyzické osoby. Rádi zpracujeme i výtvarné návrhy. Druhy tisku - velkoplošný digitální tisk, barevný ofsetový tisk, merkantilní tisk . V nedávné době jsme modernizovali naše tiskařské stroje a další techniku pro zpracování tiskovin. Moderní stroje k dispozici: -čtyřbarvový ofsetový stroj MAN Roland 504LV -dvoubarevný ofsetový stroj MAN Roland 202 -protláčecí automat Busch pro výrobu tvarových etiket a tiskovin -automatický výsekový automat KAMA TS 74 pro děrování, násek různých materiálů i skládání na požadovaného formátu -řezačka papíru POLAR 115 -falcovačka StahlFolder KH 56 -laminovací stroj Komfi Delta.