Revitalizácia a rozšírenie kapacity MŠ Mníchova Lehota

Revitalizácia a rozšírenie kapacity MŠ Mníchova Lehota

Predmetom zákazky je revitalizácia a rozšírenie kapacity MŠ Mníchova Lehota.
Veřejná zakázka vložena:
09.04.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Mníchova Lehota

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Mníchova Lehota

Zadavatel IČ:
00311774

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Mikulová

Zadavatel telefon:
+421 948 569 434

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://mnichovalehota.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Uvažujete nad vlastním bydlením? Láká Vás klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Service Financial s.r.o. Nový projekt moderních bytových domů městského rázu slibuje komfortní a energeticky nenáročné bydlení. Podzemní parkovací stání jsou s byty propojeny výtahy, při projektování se myslelo také na akustickou pohodu a ochranu soukromí jednotlivých bytů. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od lékaře, pediatra, lékárny, masážního studia, kadeřnictví nebo cukrárny. Nový projekt bytového komplexu u Prahy Vás zaujal? Pak se neváhejte pro více informací obrátit na Service Financial s.r.o.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Chcete si nechat postavit vysněný domov pro sebe a svou rodinu nebo realizovat rekonstrukci? Hledáte společnost, která realizuje výstavbu na klíč? V tom případě se obraťte na společnost DITALEX s.r.o. Společnost DITALEX s.r.o. provádí výstavbu různých typů a velikostí domů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a provádí rekonstrukce a renovace starších budov s historickým kouzlem a cílem zachovat původní charakter budovy. Získejte domov, který bude odpovídat Vašemu stylu a kontaktujte nás ještě dnes!


Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

V dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k udržitelným způsobům života, se ekologické dřevostavby stávají stále populárnější. Dřevostavby-Flexidomy, s.r.o. jsou specialisté na stavbu ekologických dřevostaveb. S více než desetiletou tradicí a rodinným přístupem, tato firma z Olomouce nabízí montované dřevostavby na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, rychlost a ekologii1. Co se týče energetické účinnosti, dřevostavby jsou navrženy tak, aby minimalizovaly náklady na vytápění. V průměru můžete očekávat roční úspory až 14.000 Kč, což je výrazně méně než u tradičních zděných domů. Tato úspora je dosažena díky vynikající izolaci a použití difúzně uzavřených stěn, které zabraňují úniku tepla. Naše dřevostavby jsou postaveny z přírodních materiálů, což znamená, že váš domov bude nejen krásný, ale také šetrný k přírodě. Dřevo jako obnovitelný zdroj hraje klíčovou roli v ekologické stavitelství a přispívá k celkové udržitelnosti projektu1. Pokud hledáte moderní, ekologický a energeticky účinný domov, Dřevostavby-Flexidomy jsou se širokou škálou modelů a dispozic, které lze přizpůsobit vašim potřebám, ideální volbou.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.