Sběr, přeprava a odstraňování odpadu – Přeštice

Sběr, přeprava a odstraňování odpadu – Přeštice

Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, jejíž závazný text tvoří přílohu č.4 zadávací dokumentace, přičemž předmětem plnění uvedené smlouvy je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového hospodářství pro zadavatele, tzn. zejména sběru, svozu, přepravy, využívání, třídění a odstraňování odpadu.
Předmět plnění veřejné zakázky je ve všech podrobnostech včetně podrobného vymezení požadovaných služeb, podrobného vymezení druhů odpadů jichž se poskytování služeb týká, podrobného vymezení dalších povinností účastníka, obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, vymezen touto zadávací dokumentací, zejména Podrobnou výchozího specifikací předmětu plnění, která tvoří přílohu č.6 zadávací dokumentace a závazným textem Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, který tvoří přílohu č.4 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
01.04.2019 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Přeštice

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-jih

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Přeštice

Zadavatel IČ:
00257125

Zadavatel ulice:
Masarykovo nám. 107

Zadavatel PSČ:
334 01

Zadavatel obec:
Přeštice

Zadavatel telefon:
+420 723 968 521

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.prestice-mesto.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Potřebujete vyřešit vyřazení automobilu z evidence? Chcete to mít bez starostí? v tom případě kontaktujte Autovrakoviště Morava v Olomouci. Pomůžou Vám s ekologickou likvidací vozidel, s výkupu bouraných, nepojízdných aut, včetně jejich odvozu. Vyřazení vozidla z evidence je proces, který Autovrakoviště Morava zvládá profesionálně a rychle. Firma se postará o kompletní administrativu spojenou s likvidací vozidla. Po přistavení vozu k ekologické likvidaci zajistí potřebné dokumenty pro úřady, což zahrnuje i potvrzení o převzetí vraku a ekologické likvidaci. Tento proces je nezbytný pro úspěšné vyřazení vozidla z registru vozidel, což osvobodí majitele od povinnosti platit povinné ručení a další poplatky. Firma garantuje profesionální přístup a kvalitu služeb. Kromě toho provozuje pneuservis a pneubazar, kde prodává nové i mírně jeté pneumatiky a ALU kola. Likvidaci vozidel provádí kvalifikovaní pracovníci tak, aby byly dodrženy všechny legální postupy a vaše vozidlo odjelo do automobilového nebe ekologickou cestou.


Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Pokud máte doma nebo ve firmě papíry nebo staré dokumenty, které už nemusíte déle uchovávat, ale obsahují citlivé informace, můžete se jich zbavit bezpečně a ekologicky, aniž byste museli zaplatit za jejich likvidaci. Ideálním řešením je služba skartace a likvidace papírového odpadu u firmy TEMPEL MK s.r.o. Otrokovice. Firma zajistí nejen skartaci, ale i svoz papírového odpadu k likvidaci zdarma. Skartace je služba, která vám umožní odborně zlikvidovat ty dokumenty, kterým uplynula zákonná lhůta pro archivaci, nebo které už zabírají místo a není nutné je uchovávat. Skartace je prováděna pod vaším osobním dohledem na mlecím zařízení TEMPEL, nedojde k úniku nebo zneužití informací. Likvidované dokumenty jsou pak využity k recyklaci, takže přispíváte k ochraně životního prostředí. Přijímáme jakékoli množství dokumentů ke skartaci, je nutné, aby likvidované dokumenty neobsahovali žádné kovové a plastové částice. Můžete nechat zlikvidovat faktury, bankovní výpisy, vyřazené smlouvy, ale také dokumenty obsahující osobní údaje, jako jsou karty pacientů. Ke skartovaným dokumentům vystavíme potřebné potvrzení. Skartace a likvidace papírového odpadu u nás Vám ušetří starosti. Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit si termín, kdy přijedete do naší provozovny v Otrokovicích. Případně zajistíme i pravidelný odvoz papíru, kartonu, krabic. Dle domluvy přistavíme kontejner, který necháme u vaší firmy, po jeho naplnění zajistíme jeho odvoz a vyprázdnění. Pokud máte zájem o naši službu skartace a likvidace papírového odpadu zdarma, neváhejte nás kontaktovat.


Čištění kanalizace Semily - Komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství

Čištění kanalizace Semily - Komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství

Green Waste Services, s.r.o. Rovensko pod Troskami, Semily Potřebujete urychleně vyřešit havárii kanalizace ve vaší obci či firmě? Nevíte u koho si preventivně nechat provést kontrolu kanalizace kamerovým systémem? Naše firma Green Waste Services, s.r.o. Rovensko pod Troskami nabízí komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství pro firmy a obce včetně čištění kanalizace. A to není všechno, my se postaráme i o následný sběr nebo odsátí vzniklého odpadu. Čištění kanalizace nebo odstraňování havárií na kanalizaci provádíme vysokotlakým čistícím zařízením ECOVAC 200.


Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Agilia s.r.o. klade velký důraz na ekologickou stránku likvidace. Všechny stavební stroje, motorky a návěsy jsou likvidovány s ohledem na životní prostředí, což znamená, že všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě odděleny a znovu použity. Tímto způsobem firma přispívá k ochraně přírody a podporuje udržitelný rozvoj. Kromě ekologického přínosu poskytuje Agilia s.r.o. také finanční výhody pro ty, kdo se rozhodnou pro jejich služby. Výkup stavebních strojů a dalšího kovového odpadu je prováděn za konkurenční ceny, což zákazníkům umožňuje získat spravedlivou odměnu za jejich nepotřebné vybavení.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Komplexní čištění kanalizací a odpadů - rychlá a spolehlivá havarijní pohotovost

Komplexní čištění kanalizací a odpadů - rychlá a spolehlivá havarijní pohotovost

Máte potíže s kanalizačním systémem? Plánujete pravidelnou údržbu? Jsme společnost S-KONTROL s.r.o. z Hradce nad Moravicí a specializujeme se na komplexní čištění kanalizací a odpadů v Opavě, Ostravě a celém Moravskoslezském kraji. Umíme vyřešit standardní problémy, jako jsou například ucpané domovní kanalizační přípojky nebo veřejné sítě. Pro tyto účely využíváme speciální vozidlo s rozmanitým vybavením a výkonnou sací a vysokotlakou techniku, která nám umožňuje účinně vyčistit velkoprofilové kanalizační sítě i městské stoky s nahromaděným odpadem. V případě zájmu se postaráme také o odpadní potrubí. Konkrétní čistící postup volíme podle aktuální stavu zanesení a dbáme na dokonalé provedení práce. Nastala u Vás akutní situace? Pak se určitě na nás obraťte. Poskytujeme rychlou havarijní pohotovost a vždy pro Vás uděláme vše, co bude v našich silách!