Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o.

Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

Potřebujete elektroměrové rozvaděče pro vaši domácnost, nebo průmyslový objekt? Chcete si vybrat z široké nabídky elektroměrových rozvaděčů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti? Výrobky firmy ELPLAST-KPZ Rokycany, která se zaměřuje na výrobu a prodej elektroměrových rozvaděčů pro různé účely a odvětví, spojují bohatou historii s pokrokem a inovací.

Zhotovení publikací vydávaných Archeologickým ústavem AV ČR, Praha, v. v. i.- rámcová dohoda

Zhotovení publikací vydávaných Archeologickým ústavem AV ČR, Praha, v. v. i.- rámcová dohoda

Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení publikací a periodik v oblasti archeologie, a to zejména pokud jde o zajištění předtiskové přípravy, přes zajištění tisku, až po kompletní dokončující zpracování požadovaných publikací, zejména tedy pak předtiskovou přípravu, tj. grafické úpravy textu předaného zadavateli v digitální podobě do podoby konkrétní publikace a úpravu dat pro potřeby tisku, vytvoření a úpravy grafického návrhu tisku, předtiskovou přípravu fotografií a obrazových příloh, skenování, a přípravu kreseb pro tisk, finální grafické úpravy tabulek a grafů, sazbu, korektury, osvit, průběžnou e-mailovou a telefonickou komunikaci, včetně osobních jednání a konzultací podle konkrétních potřeb, a tisku včetně knihařského zpracování.
Veřejná zakázka vložena:
28.03.2019 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.

Zadavatel IČ:
67985912

Zadavatel ulice:
Letenská 4, Praha 1

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Biem

Zadavatel telefon:
+420 723 807 190

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.arup.cas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tiskařské a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


IV-Nakladatelství - Váš průvodce světem prevence a bezpečnosti

IV-Nakladatelství - Váš průvodce světem prevence a bezpečnosti

Naše knihy jsou mostem k solidním vědomostem pro všechny generace. V dnešní době je důležitější než kdy jindy informovat veřejnost o různých formách rizik a nebezpečí, která mohou ovlivnit naše životy. IV-Nakladatelství, s.r.o. hraje klíčovou roli v této osvětové činnosti skrze řadu preventivních publikací. Tyto publikace jsou vytvořeny tak, aby poskytly čtenářům důležité informace a naučily je, jak se chránit před nebezpečími současné společnosti. Náš rozsáhlý výběr publikací zahrnuje: Péťa potřebuje pomoc … a Anetka potřebuje pomoc … - příběhy zaměřené na děti, poukazující na důležitost hledání pomoci v obtížných situacích. Pozor, drogy! a Školáci nejen na prázdninách - publikace upozorňující na rizika spojená s drogami a důležitost trávení volného času bezpečně a smysluplně. První pomoc není věda - jednoduchý průvodce základy první pomoci pro každého. Podivuhodná dobrodružství rodiny Vojtíškovy a Bezpečně na silnici - příběhy a rady pro bezpečné chování v dopravě. Publikace jsou distribuovány regionálně a jsou zdarma dostupné na veřejných místech, v ordinacích lékařů, na úřadech, a pro zájemce také na vyžádání přímo od nás. Tento projekt je financován díky podpoře známých podniků a firem, které prostřednictvím inzerce přispívají na práci nakladatelství a jeho partnerů. Zdůraznění kontaktů: Pokud máte zájem o naše publikace nebo potřebujete více informací o naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom poskytli důležité informace a podporu pro bezpečnější a informovanější společnost. IV-Nakladatelství, s.r.o. je zde, aby vás a vaše blízké provedlo světem prevence a bezpečnosti. Naše publikace jsou nástrojem k lepšímu pochopení rizik a k tomu, jak se před nimi ochránit. Společně můžeme vytvořit bezpečnější prostředí pro všechny.


Malosériový digitální tisk - profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků

Malosériový digitální tisk - profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků

Digitální tisk na různé materiály od kusových, malosériových zakázek až po velké objemy provádí společnost Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.. Jsme vybaveni digitální tiskárnou Flatbed Jetrix, která umožňuje profesionální potisk skla, plexiskla, dřeva, kovových výrobků. Tiskový motiv se z počítače přenáší přímo do tiskového stroje, není problém realizace od jednoho kusu. Máte téměř neomezené možnosti výběru motivů a barev. Výhodou digitálního tisku je možnost ukázat před tiskem na monitoru finální výstup. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, Brno, Hodonín.


Velkoplošný a digitální tisk reklam pro vaši firmu od ROMMY AGENCY

Velkoplošný a digitální tisk reklam pro vaši firmu od ROMMY AGENCY

V dnešní době se žádná společnost ať už malá nebo velká neobejde bez pořádné reklamy. Pokud sháníte odborníka, který Vám s tikem Vaší reklamy pomůže, pak se podívejte na nabídku společnosti ROMMY AGENCY z Liberce. Společnost se zabývá komplexním reklamním servisem, mezi nějž patří i tisk velkoplošných digitálních reklam. Jen jen čistě na Vás, co si vyberete: - rolová média - bennery - folie různých vlastností - papíry různých gramáží - tapety - plátna - filmy na textil a mnohé další. Výsledný tisk je upraven buď laminací lesklou nebo matnou. Aplikace reklamních tiskovin je pak možná na desky, výlohy, dopravní prostředky či textil. Pro více informací ohledně tisku a jeho možností se obraťte na společnost ROMMY AGENCY.


Barevný velkoformátový tisk, skenování a kopírování velkoplošných materiálů až do formátu A0

Barevný velkoformátový tisk, skenování a kopírování velkoplošných materiálů až do formátu A0

Chcete si nechat vytisknout stavební výkres nebo plakát? Potřebujete okopírovat mapu nebo digitalizovat dokument, který se nevejde do běžného skeneru? Copycentrum Kapucín – Repro v Třebíči  tiskne, skenuje a kopíruje velkoplošné materiály až do formátu A0. Zhotovíme barevné i černobílé kopie nebo výtisky stavebních výkresů, map nebo technických plánů. Oskenujeme archy různých velikostí. Barevný tisk probíhá na moderní a multifunkční gelové tiskárně Ricoh MP CW 2201 SP, která je zárukou přesného a sytého tisku bez rozmazávání tiskovin.


Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

V srdci Prahy sídlí obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt, která přináší inovativní řešení v oblasti potisku triček a reklamního textilu. S využitím nejmodernějších sítotiskových a transferových technologií, dovezených ze Švýcarska, Itálie a Německa, jsme schopni realizovat potisk na širokou škálu produktů – od látkových tašek přes deštníky, čepice, batohy až po sportovní a reklamní předměty. Naše osmi a šesti barevné ruční karusely zajišťují vysokou kvalitu tisku. Klademe důraz na kvalitu, rychlé dodací lhůty a profesionální servis. Navíc, při nákupu většího množství nabízíme atraktivní slevy. Pro více informací o našich službách nebo pro objednávku nAvštivte náš e-shop, kde najdete široký sortiment textilu a dalších produktů.


Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Představujeme Vám firmu A studio group, spol. s r.o. z Kyjova, která svoji činnost zaměřila na reklamní, propagační a tiskové služby. Jsme schopni zajistit veškerou velkoplošnou reklamu, billboardy a jiné reklamní poutače. Svým zákazníkům zajistíme webové prezentace, obalový design, foto obrazy nebo reklamní polepy vozidel. Naše firma A studio group, spol. s r.o. vytváří efektivní reklamu, zakázky rychle zpracujeme, vytiskneme a přivezeme na místo určení. Pokud Vás naše reklamní či propagační služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nerudova 1339, Kyjov.