Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková

Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková provozuje v Otrokovicích horizontální solárium, které nabízí možnost udržet si krásnou barvu pokožky i v zimních měsících. Naše dvě solária pomáhají také tvorbě vitaminu D, který je nezbytný pro udržení vašeho zdraví a také dobré nálady. Na výběr máme solária – Silver Star-Pro nebo Bluemoon.

Realizace odborných seminářů

Realizace odborných seminářů

Zadavatel realizuje projekt s názvem „Podpora profesionalizace a kvality státní služby a státní správy“, reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0006173, spolufinancovaného z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Cílem projektu je přispět k profesionalizaci, vyšší kvalitě a dalšímu rozvoji státní služby. Svým obsahem podporuje implementaci zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě ve znění pozdějších předpisů, („zákon o státní službě“), a zároveň doplňuje odbornou činnost sekce pro státní službu Ministerstva vnitra. Jedním z dílčích cílů výše uvedeného projektu je zvýšit odbornost státních zaměstnanců v souvislosti se zákonem o státní službě realizací předmětných odborných seminářů. Za tímto účelem se zadavatel rozhodl realizovat toto zadávací řízení Veřejné zakázky směřující k uzavření rámcových dohod s vybranými dodavateli vzešlými z tohoto zadávacího řízení, jejichž předmětem bude poskytování plnění specifikovaného ZD a jejich přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2019 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 175 988 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Nad Štolou 936/3

Zadavatel PSČ:
170 34

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
nám. Hrdinů 1634/3, 140 21 Praha 4

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79951000-5
Organizace seminářů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Ať už hledáte ideální místo pro vaši svatbu, svatební hostinu, firemní večírek nebo jinou oslavu, v Uherském Brodě Vám doporučujeme navštívit restauraci KD PUB, kterou provozuje Pub gastro uh s.r.o. V příjemném prostředí s vynikající kuchyní a profesionální obsluhou budete mít nezapomenutelný zážitek. KD PUB je rodinný podnik, který se specializuje na pořádání různých společenských akcí. Pohodlně pohostíme zhruba 80 lidí, prostory jsou až pro 130 osob uvnitř a k dispozici je i venkovní terasa s dalšími 55 místy. Naše restaurace je zařízena v moderním stylu, nedávno jsme ji zrekonstruovali do podoby anglického pubu. V útulném prostředí můžete očekávat příjemnou atmosféru pro své hosty. Naše kuchyně je známá svou kvalitou a máte pestrý výběr jídel. Připravujeme pro vás tradiční česká jídla a děláme i skvělé hotdogy, burgery a saláty. Pokud máte nějaké speciální přání nebo dietní omezení, rádi vám vyjdeme vstříc. Pokud si objednáte u nás cateringové služby s dovozem, zajistíme pro vás veškeré potřebné vybavení - včetně nádobí, příborů, sklenic, ubrusů, dekorací. Budeme se starat o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Naše cílem je, abyste byli spokojeni a měli po svatbě či oslavě úžasné vzpomínky. Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si termín akce.


Vzdělávací středisko Horizont – kde teorie splňuje praxi a otevírá dveře k novým profesním příležitostem

Vzdělávací středisko Horizont – kde teorie splňuje praxi a otevírá dveře k novým profesním příležitostem

Vzdělávací středisko Horizont, umístěné v Novém Strašecí na adrese Sportovní 709, je vaším spolehlivým partnerem v oblasti profesionálního vzdělávání a školení pracovníků. S více než desetiletou tradicí a pod vedením zkušeného Jana Šlegra jsme vybudovali rozsáhlé portfolio školení, které pokrývá širokou škálu oblastí. Naše školení zahrnují: Obsluhu stavebních strojů jako jsou nakladače, rypadla a dozery Strojníky betonárek a obsluhy automixů Jeřábníky a vazače břemen Obsluhu motorových pil a pohyblivých pracovních plošin A mnoho dalších specializovaných oblastí Kromě základních a opakovaných školení nabízíme také revize stavebních a zemních strojů, zdvihacích zařízení a vysokozdvižných vozíků. Poradenské služby a prodej svařovací techniky MIGATRONIC jsou dalšími aspekty našeho komplexního servisu. V Horizontu si klade za cíl poskytovat školení a služby na nejvyšší možné úrovni. Díky naší moderní učebně a vybavenému vzdělávacímu centru jsme schopni nabídnout kurzy, které nejen splňují legislativní požadavky, ale také praktické potřeby našich klientů. Naše flexibilita a schopnost přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků, včetně možnosti organizovat kurzy přímo ve vašich prostorách, nás řadí mezi přední vzdělávací střediska v oboru. Pro více informací o našich kurzech a službách nás neváhejte kontaktovat. Jan Šlegr a tým vzdělávacího střediska Horizont jsou tu pro vás, aby vám pomohli dosáhnout vašich profesionálních cílů. Navštivte nás na Sportovní 709, Nové Strašecí, nebo nás kontaktujte pro konzultace a rezervace vašeho školení.


Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Procházka vinicemi, sbíraní hroznů, degustace vína a bohatá hostina při západu slunce – vydejte se se svými kolegy poznávat krásy vinic kurdějovské krajiny na jižní Moravě. Hotel Kurdějov Vám na míru připraví skupinovou akci nebo firemní teambuilding přímo ve vinohradu. Vydejte se na procházku vinicemi a vyšplhejte až na kopec, kde na Vás čeká nádherný panoramatický výhled na vrchy Pálavy, Muševské jezero a Kurdějov. Po náročném výstupu si můžete odpočinout v pergole a ochutnat 5 vzorků vín z místní vinice. Pokud se k nám vydáte na konci srpna a začátku září, můžete si na vlastní kůži vyzkoušet ranní a dopolední sběr hroznů. Po sběru Vás pak čeká oběd ve vinohradě na terase pod pergolou. Celý zážitek můžete završit pohledem na zapadající slunce z vinohradu. Pro všechny zúčastněné zajistíme komfortní ubytování v našem hotelu včetně stravy.


Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Plánujete služební cestu do Brna a hledáte pohodlné ubytování v centru města s volnočasovým vyžitím? Objednejte si pobyt v našem luxusním, kongresovém hotelu AVANTI****, ve kterém se dají pořádat i nejrůznější konference a kongresy. Disponuje skvělým vybavením nejen pro korporátní klientelu. Ubytovat se můžete v moderních, dokonale čistých pokojích. Určitě Vás potěší i neomezené wellness, které je umístěno na střeše hotelové budovy a bowling pro večerní zábavu s obchodními partnery. Hotel je vybaven dvěma restauracemi, ve kterých pro Vás vaříme českou i mezinárodní kuchyni, výhradně z čerstvých surovin. Nemusíte si dělat starostí ani s parkováním a kvalitním Wi-Fi připojením. Víme, že se bez toho při své práci neobejdete a proto jsou v našem hotelu zcela zdarma.


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Potřebujete v Jihlavě Vaše pracovníky zaškolit v elektro službách tak, aby vše bylo zakončeno zkouškou? Neváhejte se obrátit na společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. Dvakrát do měsíce provádíme pravidelná školení elektro služeb na přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10. Cena školení je 1 090,- na osobu. Jednotlivce školíme v Jihlavě na sídle společnosti ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o (na adrese Hany Kvapilové, 702/21 ). Pokud by jste potřebovali zaškolit zaměstnance, lze se domluvit na schůzce ve Vaší společnosti. Podrobnější info ohledně konaných termínů dostanete na tel.č. 567 301 612 nebo nám napište formou e-mailu či se podívejte na naše webové stránky. Na školení je nutné si donést: - přihlášku (lze stáhnout na našich webových stránkách) - doklad o vzdělání v oboru elektro - potvrzení o délce provozované praxe - potvrzení o zdravotní způsobilosti Přihlášku prosím zadejte nejpozději sedm dní před termínem zkoušky!


Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Hledáte v okolí Břeclavi prostory pro konání firemního posezení? Chcete pro své kolegy uspořádat firemní posezení na jižní Moravě včetně zajištění ubytování? Zarezervujte si salónek a ubytování v Penzion-kavárna-badminton U Splavu v Břeclavi. Na jednom místě máte k dispozici salónek pro 40 osob a v letních měsících i terasu s kapacitou 50 míst. Pro Vás a Vaše kolegy zajistíme ubytování přímo v našem penzionu, občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zpestření programu mají hosté k dispozici i krytou badmintonovou halu.