Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Návrh strategie a realizace komunikační, marketingové a PR kampaně ke Sčítání lidí, domů a bytů 2021

Návrh strategie a realizace komunikační, marketingové a PR kampaně ke Sčítání lidí, domů a bytů 2021

Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování návrhu a následná realizace komplexní komunikační, marketingové a PR kampaně (dále rovněž jen „kampaně“) ke Sčítání lidu, domů a bytů 2021 (dále rovněž jen „SLDB 2021“ nebo „SLDB“).
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2019 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český statistický úřad

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 702 479 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český statistický úřad

Zadavatel IČ:
00025593

Zadavatel ulice:
Na padesátém 3268/81

Zadavatel PSČ:
100 82

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Frisch

Zadavatel telefon:
+420 274 052 963

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.czso.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

Karel Šubrt - Váš partner pro kreativní reklamní textil a jeho řešení v Praze

V srdci Prahy sídlí obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt, která přináší inovativní řešení v oblasti potisku triček a reklamního textilu. S využitím nejmodernějších sítotiskových a transferových technologií, dovezených ze Švýcarska, Itálie a Německa, jsme schopni realizovat potisk na širokou škálu produktů – od látkových tašek přes deštníky, čepice, batohy až po sportovní a reklamní předměty. Naše osmi a šesti barevné ruční karusely zajišťují vysokou kvalitu tisku. Klademe důraz na kvalitu, rychlé dodací lhůty a profesionální servis. Navíc, při nákupu většího množství nabízíme atraktivní slevy. Pro více informací o našich službách nebo pro objednávku nAvštivte náš e-shop, kde najdete široký sortiment textilu a dalších produktů.


Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Pokud hledáte originální a moderní způsob, jak oživit svůj interiér, měli byste se podívat na textilní napínací stěny. Reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. z Kravař se zabývá výrobou, potiskem a montáží textilních stěn. Textilní napínané stěny nabízí mnoho výhod. Jsou lehké, snadno se montují a demontují, nevyžadují žádné lepení ani malování. Největší předností textilních napínaných stěn je jejich designová variabilita. Můžete si vybrat z mnoha barev, vzorů a struktur, Kreativitě se meze nekladou - můžete si nechat na plátno vytisknout libovolný motiv, který Vás zaujme. Může se jednat o fotografii, obrázek, logo nebo text, možnosti jsou neomezené. Zaujaly Vás textilní napínací stěny? Pak doporučujeme navštívit náš web tiskneme.com, kde najdete širokou nabídku textilních napínacích textilních stěn pro zdi i stropy. Na webu si můžete prohlédnout ukázky realizovaných projektů, zjistit více informací o technologii a objednat si textilní napínanou stěnu podle Vašich představ.


Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších dopravních prostředků

Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších dopravních prostředků

Mobilní reklama je jednou z nejúčinnějších forem propagace vaší firmy, služby nebo produktu. Díky mobilní reklamě můžete oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků, kteří se denně setkávají s vaším vozidlem na silnicích, parkovištích nebo v garážích. Mobilní reklama vám také pomůže zvýšit povědomí o vaší značce a odlišit se od konkurence. Jednou z nejefektivnějších metod mobilní reklamy jsou reklamní polepy aut, kamionů, motorek a dalších dopravních prostředků. Reklamní polepy vám umožní využít celou plochu vašeho vozidla jako reklamní plochu, na kterou můžete umístit libovolný grafický design, logo, slogan, kontaktní údaje nebo jiné informace. Jestliže hledáte profesionálního dodavatele reklamních polepů pro vaše vozidlo, doporučujeme vám obrátit se na firmu BB Design. Pomůžeme vám s návrhem a grafickou úpravou vašeho reklamního polepu.


Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Reklamní a propagační služby Kyjov, reklamní polepy vozidel, firemní loga, tisk letáků, výroba obalů

Představujeme Vám firmu A studio group, spol. s r.o. z Kyjova, která svoji činnost zaměřila na reklamní, propagační a tiskové služby. Jsme schopni zajistit veškerou velkoplošnou reklamu, billboardy a jiné reklamní poutače. Svým zákazníkům zajistíme webové prezentace, obalový design, foto obrazy nebo reklamní polepy vozidel. Naše firma A studio group, spol. s r.o. vytváří efektivní reklamu, zakázky rychle zpracujeme, vytiskneme a přivezeme na místo určení. Pokud Vás naše reklamní či propagační služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nerudova 1339, Kyjov.


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Zde najdete více než 72 664 firem z různých oborů a regionů. Zaregistrujte se a získejte přístup k poptávkám, zboží a veřejným zakázkám. Regionální vyhledávač Česká poradna je ideálním místem pro hledání spolehlivých a kvalitních dodavatelů výrobků a služeb. Zaregistrujte se zdarma a prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Hledáte nové zákazníky a obchodní příležitosti pro vaši firmu? Pak byste měli být součástí katalogu firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz. Tento web je největší databází firem z různých oborů a regionů v České republice. Na webu si můžete najít firmu podle názvu, IČO, oboru nebo lokality. Můžete také prohlédnout aktuální poptávky, zboží a veřejné zakázky z vašeho oboru nebo regionu. Zaregistrujte se a vytvořte si profil vaší firmy s detailním popisem vaší nabídky, kontaktními údaji, fotografiemi a referencemi. Prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Zvyšte svou viditelnost a konkurenceschopnost s katalogem firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz.