Potištěné samolepicí pásky k mnohostrannému využití – Zlínský kraj

Steroll, s.r.o.

Potištěné samolepicí pásky k mnohostrannému využití – Zlínský kraj

Samolepicí potištěné pásky, balicí lepicí pásky, ochranné lepicí pásky a fólie v prvotřídní kvalitě i provedení vyrábí a dodává společnost Steroll s.r.o. ze Zlína. Naše produkty jsou využitelné ve všech odvětvích průmyslu, stavebnictví, sportovní oblasti, obalovém průmyslu.

Ubytování a stravování při závodech SP 2019 v moderním pětiboji

Ubytování a stravování při závodech SP 2019 v moderním pětiboji

Předmětem veřejné zakázky je zajištění ubytování a stravování (snídaně, večeře) pro závodníky, realizační týmy, technické delegáty a rozhodčí v hotelu při závodech světového poháru (SP) v moderním pětiboji a pronájem meetingového prostoru.
Veřejná zakázka vložena:
19.03.2019 07:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Český svaz moderního pětiboje, z. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.04.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český svaz moderního pětiboje, z. s.

Zadavatel IČ:
62940481

Zadavatel ulice:
Zátopkova 100/2

Zadavatel PSČ:
169 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucie Grolichová

Zadavatel telefon:
+420 725 937 843

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pentathlon.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55000000-0
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Ať už hledáte ideální místo pro vaši svatbu, svatební hostinu, firemní večírek nebo jinou oslavu, v Uherském Brodě Vám doporučujeme navštívit restauraci KD PUB, kterou provozuje Pub gastro uh s.r.o. V příjemném prostředí s vynikající kuchyní a profesionální obsluhou budete mít nezapomenutelný zážitek. KD PUB je rodinný podnik, který se specializuje na pořádání různých společenských akcí. Pohodlně pohostíme zhruba 80 lidí, prostory jsou až pro 130 osob uvnitř a k dispozici je i venkovní terasa s dalšími 55 místy. Naše restaurace je zařízena v moderním stylu, nedávno jsme ji zrekonstruovali do podoby anglického pubu. V útulném prostředí můžete očekávat příjemnou atmosféru pro své hosty. Naše kuchyně je známá svou kvalitou a máte pestrý výběr jídel. Připravujeme pro vás tradiční česká jídla a děláme i skvělé hotdogy, burgery a saláty. Pokud máte nějaké speciální přání nebo dietní omezení, rádi vám vyjdeme vstříc. Pokud si objednáte u nás cateringové služby s dovozem, zajistíme pro vás veškeré potřebné vybavení - včetně nádobí, příborů, sklenic, ubrusů, dekorací. Budeme se starat o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Naše cílem je, abyste byli spokojeni a měli po svatbě či oslavě úžasné vzpomínky. Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si termín akce.


Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Procházka vinicemi, sbíraní hroznů, degustace vína a bohatá hostina při západu slunce – vydejte se se svými kolegy poznávat krásy vinic kurdějovské krajiny na jižní Moravě. Hotel Kurdějov Vám na míru připraví skupinovou akci nebo firemní teambuilding přímo ve vinohradu. Vydejte se na procházku vinicemi a vyšplhejte až na kopec, kde na Vás čeká nádherný panoramatický výhled na vrchy Pálavy, Muševské jezero a Kurdějov. Po náročném výstupu si můžete odpočinout v pergole a ochutnat 5 vzorků vín z místní vinice. Pokud se k nám vydáte na konci srpna a začátku září, můžete si na vlastní kůži vyzkoušet ranní a dopolední sběr hroznů. Po sběru Vás pak čeká oběd ve vinohradě na terase pod pergolou. Celý zážitek můžete završit pohledem na zapadající slunce z vinohradu. Pro všechny zúčastněné zajistíme komfortní ubytování v našem hotelu včetně stravy.


Vyhlášená restaurace na Moravě Vás zve na gastro zážitek

Vyhlášená restaurace na Moravě Vás zve na gastro zážitek

Toužíte po gastronomickém zážitku? Máte rádi kvalitní jídlo v krásném prostředí? Náš Hotel Holzberg v Jeseníkách Vás zve do vyhlášené restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky českých pokrmů i lahodných specialit z divočiny. Naše restaurace má tři části: loveckou restauraci s trofejemi, zimní zahradu s historickými snímky a slunečnou terasu. Zimní zahrada je bezbariérová a poskytuje také catering a rauty pro různé akce. Připravujeme typickou českou kuchyni i zvěřinové hody. Využijte naší nabídky Restaurace Holzberg. Zajistíme Vám vynikající catering a občerstvení pro Vaše soukromé i pracovní příležitosti, jako jsou rodinné slavnosti, svatební hostiny, konferenční setkání, teambuildingové aktivity, vzdělávací kurzy a další. Užijte si nevšední zážitek v restauraci Hotelu Holzberg.


Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Plánujete služební cestu do Brna a hledáte pohodlné ubytování v centru města s volnočasovým vyžitím? Objednejte si pobyt v našem luxusním, kongresovém hotelu AVANTI****, ve kterém se dají pořádat i nejrůznější konference a kongresy. Disponuje skvělým vybavením nejen pro korporátní klientelu. Ubytovat se můžete v moderních, dokonale čistých pokojích. Určitě Vás potěší i neomezené wellness, které je umístěno na střeše hotelové budovy a bowling pro večerní zábavu s obchodními partnery. Hotel je vybaven dvěma restauracemi, ve kterých pro Vás vaříme českou i mezinárodní kuchyni, výhradně z čerstvých surovin. Nemusíte si dělat starostí ani s parkováním a kvalitním Wi-Fi připojením. Víme, že se bez toho při své práci neobejdete a proto jsou v našem hotelu zcela zdarma.


Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Hledáte v okolí Břeclavi prostory pro konání firemního posezení? Chcete pro své kolegy uspořádat firemní posezení na jižní Moravě včetně zajištění ubytování? Zarezervujte si salónek a ubytování v Penzion-kavárna-badminton U Splavu v Břeclavi. Na jednom místě máte k dispozici salónek pro 40 osob a v letních měsících i terasu s kapacitou 50 míst. Pro Vás a Vaše kolegy zajistíme ubytování přímo v našem penzionu, občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zpestření programu mají hosté k dispozici i krytou badmintonovou halu.


Komfortně vybavený konferenční sál – pronájem prostor pro firemní školení, pracovní jednání, výběrová řízení a semináře

Komfortně vybavený konferenční sál – pronájem prostor pro firemní školení, pracovní jednání, výběrová řízení a semináře

Hledáte vhodné prostory pro uspořádaní firemního školení či jiných pracovních záležitostí? Hotel IBERIA v samotném centru Opavy má k dispozici moderní kongresové centrum s veškerou technikou a vybavením, pro pohodlné uspořádaní jakékoliv firemní akce. U nás se můžete spolehnout na moderní reprezentativní prostor s vlastním gastronomickým zázemím, klimatizací, ozvučením a s multimediální prezentační technikou k zapůjčení. Konferenční sál v našem hotelu je kompletně vybaven pro pořádání firemních školení a seminářů, které však nemusí být celodenním utrpením v přehřáté místnosti s nepohodlnými židlemi a bagetou na oběd. U nás naleznete moderní prostory s technikou pro vhodnou prezentaci všech důležitých informací a zároveň Vám naše hotelová restaurace dle Vaší objednávky připraví občerstvení ve formě coffeebreaku, poledního menu či jiného pohoštění z našeho jídelního lístku. Při vícedenním školení si u nás můžete zařídit ubytování v komfortních pokojích i pro početnější skupiny najednou.