Dodávka technologie odprášení a souvisejících zařízení

Dodávka technologie odprášení a souvisejících zařízení

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka technologie odprášení a souvisejících zařízení pro odprášení stávajících rovnaček R1-R2 a R3-R4 včetně montáže, potřebných demontáží a stavebních prací.
Vlastní filtrační stanice, tvořené látkovým filtrem a radiálním ventilátorem, musí zajistit odsávání znečištěné vzdušiny z pracovních prostorů rovnaček a dodržení emisních limitů tuhých znečisťujících látek (TZL) ve výši do 10 mg.m-3 při vztažných podmínkách C.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2019 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ArcelorMittal Ostrava a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ArcelorMittal Ostrava a.s.

Zadavatel IČ:
45193258

Zadavatel ulice:
Vratimovská 689/117

Zadavatel PSČ:
719 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2

Zadavatel telefon:
+420 222 866 555

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.arcelormittal.com/ostrava/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42514310-8
Vzduchové filtry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pěnové vzduchové filtrace, průmyslová vzduchotechnika - sycené, retikulované

Pěnové vzduchové filtrace, průmyslová vzduchotechnika - sycené, retikulované

Hledáte výrobce produktů pro průmyslovou vzduchotechniku? Společnost Eurofoam TP spol. s r.o. z Brna dodává pěny sycené aktivním uhlím (FIREND 760) v černém a bílém provedení. Pěna Firend je určená po obklady stěn a zvýšení požární odolnosti dle klasifikace 1. Kombinovat se může s tkaninou, netkanou textilií, skelným vláknem a jinými materiály. Na bázi eteru vyrábíme retikulovanou filtrační pěnu Filtren TM 10, 20, 30 a 45 v modré barvě. Ta je určená pro biologické, ale i mechanické čištění vody. Zákazníkům poskytujeme možnost řezání každého kusu na míru. Také máme filtrace vzduchu Bulpren S s otevřenou buněčnou strukturou pro automobilový průmysl, větrací a klimatizační zařízení. Zašlete nám požadavek na potřebné rozměry a my vám zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci.


Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Celkově platí, že úspory energie jsou možné ve všech typech budov. Investice do moderních technologií a správného nastavení mohou přinést dlouhodobé úspory a přispět k udržitelnému rozvoji. S efektivním řešením Vám můžou oborníci v oboru společnost RX servis s.r.o. Užití moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, vzduchotechnika, klimatizace mohou snížit spotřebu energie na vytápění a chlazení v nemocnicích, halách či skladech. RX servis klade důraz na kvalitu provedení a spokojenost svých klientů. Nabízí záruční a pozáruční servis na všechny dodávané profese. Jejich přístup je individuální a zaměřují se na efektivní optimalizaci finančních prostředků. Kontaktujte specialisty v oboru, rozhodně budete spokojeni.


Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Prodejem kvalitních filtrů a olejů se zabývá společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Objednávat můžete jednoduše v e-shopu, vše dodáváme zákazníkům z Opavy, Olomouce a celého MS kraje. Skladem máme olejové filtry motorové, zpětné, sací, hydrostatické, převodové, horní, spodní a tlakové. Dále palivové filtry hrubé, jemné, KIT, Primary, Secondary, s průtokem, sítkem, odkalovačem nebo vložkou. Vše od ověřených výrobců Argo, Bobcat, Case, Demag, Delphi, Filpro, MAN, Kuhn, Toyota, VW, Venieri, Detroit, Engel, Kramer, Landini, Parker, Woodgate, Bosch, Cermag, Krone, Liebherr, Vapormatic, Vokes, Zetor, Claas, Fiat, Iveco, Kohler, OTO, Ropa, Sofima, Taisei, ISEKI, Geik, Timberjack, Mann, Piusi, Waltra, Woodgate, Fiam, Doosan a další.


Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory

Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory

O instalaci a servis špičkových klimatizačních systémů Panasonic se v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova postará společnost BLUE TRADE, která sídlí v Olomouci. Naše firma poskytuje komplexní řešení klimatizace jak pro byty, domy, komerční prostory, kanceláře, tak i pro celá administrativní centra. Klimatizační systémy Panasonic od firmy BLUE TRADE jsou vhodnou volbou díky: - využití technologie s Inverterovými kompresory s proměnným průtokem chladiva - použití ekologického chladiva R410A - vybavení jednotek reverzním ventilem pro střídání cyklů - v letním období chladí, v zimním období vytápí - dosažení energetické účinnosti EER a COP až koeficientu 5,0. díky nejmodernější použité inverterové technologii - moderní, stylový a energeticky úsporný design vnitřních jednotek


Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Sháníte filtry pro farmaceutický průmysl a zdravotnictví? Kompletní sortiment filtrů dodává firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. Brno. Všeobecně lze produkty tohoto druhu průmyslu rozdělit na: -enzymy, séra, extrakty, deriváty, vakcíny, infuze. Při jejich výrobě a zpracování je nejvíce využívaná filtrace vzduchu a kapalin. Filtrace vzduchu: -z pohledu vzduchové filtrace jsou nejpoužívanější vysoce účinné koncové filtry pro filtraci vzduchu v prostorách s nejvyššími požadavky na jeho čistotu a hygienu Filtrace kapalin: -v oblasti farmacie a zdravotnictví patří především separace látek z odpadních vod vznikajících ve výrobních provozech. Jedná se z větší části o železitou vodu, zákalovou vodu, vodu s různou tvrdostí, vodu znečištěnou bakteriemi apod.V tomto případě se používá dvojí filtrace – předfiltrace a finální filtrace. Předfiltrace zahrnuje především odstranění pevné kontaminanty. Finální filtrace se zaměřuje na membránové neboli sterilní filtrace, při které se odstraňují kontaminanty, bakterie a viry o velikosti v rozsahu 0,04 – 1,2µm. Bližší informace k filtrům naleznete na webových stránkách.


Ventilátory, stavební vzduchotechnika - eshop Europlast

Ventilátory, stavební vzduchotechnika - eshop Europlast

Společnost Karel Ušela - Ventilátory Zlín se zabývá prodejem stavební vzduchotechniky a ventilátorů značky Europlast. Zboží je dostupné v našem eshopu. Jsme výhradním dovozcem vzduchotechniky značky EUROPLAST pro Českou republiku a Slovensko. Také jsme obchodním zastoupením této firmy. Nabízíme také ventilátory a stavební vzduchotechniku značek Vent-Axia, Elicent, Soler & Palau, Vents, Vortice, Caframo, Greenwood, Intelivent, Östberg, Dynair, Kovhron, ebm papst, Ziehl-Abegg. U nás nejen dobře nakoupíte, ale provádíme také návrhy větrání, rekuperačních jednotek a krbového vytápění do: - rodinných domů - průmyslových hal - dílen apod. Zajistíme montáž vzduchotechniky. Regionálním prodejcům nabízíme velmi zajímavé rabatové podmínky a i vy si můžete vybrat z pohodlí Vašeho domova přímo na našem náš e-shopu nebo nás navštivte osobně na naší prodejně Lužkovice 196 – náves. Pokud objednáte nad 3000,-Kč bez DPH, zboží Vám doručíme ZDARMA.