Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Dobíjecí stanice MOL Česká republika III

Dobíjecí stanice MOL Česká republika III

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50 pro elektromobily, řídícího software/firmware a grafického brandingu pro tyto rychlodobíjecí stanice, návodů a provozní dokumentace. Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění rychlodobíjecí stanice, ověření její funkčnosti, provedení revizí, vyhotovení revizních zpráv a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Předmětem plnění je dále zajištění inspekčních kontrol a preventivní údržby všech 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50 po dobu 5 let, garantovaná dodávka náhradních dílů a zajištění záručních i pozáručních oprav dodaných rychlodobíjecích stanic po dobu 5 let od dodání všech 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2019 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
MOL Česká republika

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MOL Česká republika

Zadavatel IČ:
49450301

Zadavatel ulice:
Purkyňova 2121/3

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31700000-3
Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Osazování tištěných spojů Plzeň

Osazování tištěných spojů Plzeň

Sháníte dodavatele na výrobu tištěných spojů s garancí kvality a rychlého termínu splnění zakázky? Pak se můžete s důvěrou obrátit na společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně garantuje díky svým letitým zkušenostem kvalitu a rychlost vyřízení zakázek v oblasti osazování tištěných spojů. Při výrobě a osazování tištěných spojů využíváme kvalitní komponenty a přijímáme zakázky již od jednoho kusu po tisícové série. Součástí našich služeb je samozřejmě odborné poradenství a více než příznivé ceny. V případě zájmu o naše služby neváhejte kontaktovat společnost DURANGO electronic s.r.o.


Vývoj výrobků rychle pomocí 3D tiskárny

Vývoj výrobků rychle pomocí 3D tiskárny

K vývoji nových výrobků využívá společnost Spelsberg spol. s r.o. z Prahy 3D tiskárny, díky kterým je celý proces výrazně rychlejší a umožňuje včasné odhalení potřebných změn a vylepšení. 3D tiskárna vyrobí podle digitálního konstrukčního výkresu požadovaný díl, který umožňuje provedení stejných úprav, jako pozdější sériový výrobek. Může být lepen, potištěn, napařován hliníkem a především je možné ho testovat a odhalit potřebné potřeby úprav. Zaujal Vás moderní přístup společnosti Spelsberg spol. s r.o. z Prahy k vývoji výrobků? Neváhejte zažádat o více informací.


Kabelové svazky Plzeň

Kabelové svazky Plzeň

Společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně nabízí výrobu kabelových svazků libovolných délek a průměrů na zakázku. Kabelové svazky na zakázku vyrábíme i v omezených sériích, problém není ani výroba jediného unikátního kabelu. Zvládneme však vyrobit i zakázky o několika tisících kusech. Jsme vybavení potřebným technickým zázemím pro střih, odizolování a krimpování a výrobu našich kabelových svazků oceňují zákazníci z různých odvětví výroby. Můžete si být jisti stoprocentním výsledkem i díky elektrickému testování námi vyrobených kabelů pře předáním hotové objednávky.


Frekvenční měniče Omron k řízení strojů - výhodný nákup, nyní bunda jako dárek

Frekvenční měniče Omron k řízení strojů - výhodný nákup, nyní bunda jako dárek

Nakupte frekvenční měniče Omron k řízení strojů u firmy EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice - Zlín, využijte možnost získat dárek při objednávce měničů nad 15000,- Kč bez DPH. Při nákupu dostanete značkovou bundu Alpine Pro. Akce se vztahuje na všechny řady frekvenčních měničů Omron, platnost do vyčerpání zásob. Frekvenční měniče Omron s automatickou úsporou energie, s vestavěnou komunikací. Řada: - Q2A kvalita řízení – pohon s přizpůsobitelnou aplikací - RX přizpůsobený vašemu stroji - MX2 k pohonu stroju - LX zkušenosti a komfort pro výtahy - SX harmonie výkonu a momentu - SX-AFE vysoce výkonné vektorové řízení - J1000 základní měnič - L1000A vektorové řízení s vysokým výkonem - A1000 velmi výkonné vektorové řízení - U1000 regenerativní maticový měnič - V1000 více výkonu a vyšší kvalita v menším prostoru - G7 První tříúrovňová architektura měniče. Více informací na: industrial.omron.cz/cs/products/frequency-inverters


Výroba elektroniky od jednoho kusu Plzeň

Výroba elektroniky od jednoho kusu Plzeň

Výroba elektroniky podle objednávek klientů na zakázku je náplní práce společnosti DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Pokud potřebujete vyrobit kabelové svazky nebo tištěné spoje, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni splnit zakázky na výrobu elektroniky od jednoho do tisíce kusů s garancí maximální pečlivosti a rychlosti. V oboru výroby elektroniky na zakázku máme více než 20 let zkušeností. Samozřejmostí je poradenství a konzultace před samotnou výrobou elektroniky a flexibilita při plnění požadavků. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat firmu DURANGO electronic s.r.o. z Plzně.


Výroba a rekonstrukce částí strojů Dvůr Králové nad Labem - elektrotechnické a technologické celky

Výroba a rekonstrukce částí strojů Dvůr Králové nad Labem - elektrotechnické a technologické celky

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Jsme specialisté v oboru ovládacích rozvaděčů a celkové elektrotechniky. Pracujeme od návrhu, projekce až po výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků. Kvalitní komponenty používáme od renomovaných výrobců s využitím průmyslových řídících automatů firem Omron, Siemens, Schneider-electric, Festo, Unitronics. Neváhejte se s námi spojit a zjistit si více informací o dodávkách kompletních strojů nebo technologických celků.