Dobíjecí stanice MOL Česká republika III

Dobíjecí stanice MOL Česká republika III

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50 pro elektromobily, řídícího software/firmware a grafického brandingu pro tyto rychlodobíjecí stanice, návodů a provozní dokumentace. Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění rychlodobíjecí stanice, ověření její funkčnosti, provedení revizí, vyhotovení revizních zpráv a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Předmětem plnění je dále zajištění inspekčních kontrol a preventivní údržby všech 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50 po dobu 5 let, garantovaná dodávka náhradních dílů a zajištění záručních i pozáručních oprav dodaných rychlodobíjecích stanic po dobu 5 let od dodání všech 22 ks rychlodobíjecích stanic DC50.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2019 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
MOL Česká republika

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MOL Česká republika

Zadavatel IČ:
49450301

Zadavatel ulice:
Purkyňova 2121/3

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31700000-3
Elektronická, elektromechanická a elektrotechnická zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Pokud sháníte spolehlivého dodavatele komponentů pro automatizaci, pak Vás jistě osloví nabídka společnosti MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze. Vybírat můžete z široké nabídky snímačů polohy, tlaku, tenzometrů ke snímání síly a zatížení, joysticků a průmyslových jehličkových tiskáren či termotiskáren nebo konstrukčních dílů pro elektroniku jako jsou plastové nebo kovové distanční prvky, krytky vyznačující se rychlou montáží, kabelové příslušenství jako ochrany a držáky kabelů.


Tištěné spoje Plzeň - výroba

Tištěné spoje Plzeň - výroba

Sháníte výrobce tištěných spojů pro Vaše podnikání? Potřebujete vyrobit jeden prototyp nebo máte zakázku na tisíce kusů? Společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně se postará o výrobu tištěných spojů podle Vašeho zadání. Součástky potřebné k výrobě odebíráme od prověřených dodavatelů, dbáme na kvalitu a příznivou cenu. Při výrobě a osazování tištěných spojů garantujeme vysoce přesné zpracování a dodržení termínu dodání. Více informací žádejte u společnosti DURANGO electronic s.r.o.


Navíjení cívek transformátorů Písek

Navíjení cívek transformátorů Písek

Výrobou a navíjením cívek a transformátorů se zabývá výrobní družstvo Otava v Písku. Cívky a transformátory nalézají svá využití ve zdravotnictví, výzkumu i v běžném životě. V našem závodě navíjíme pomocí programovatelného postupného navíjení různé druhy solenoidních cívek a transformátorů s využitím drátu o průměru 0,03 mm až 1,8 mm nebo toroidních cívek drátem o průměru 0,06 mm až 1,4 mm. Při plnění zakázek dbáme na kvalitu, vysoký podíl ruční práce i kontrolu kvality finálních výrobků. Více informací o navíjení cívek a transformátorů a technických možnostech zakázek na míru Vám sdělí odborníci z výrobního družstva Otava v Písku.


Výroba tištěných spojů Plzeň

Výroba tištěných spojů Plzeň

Výrobou tištěných spojů se zabývá společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně již od roku 1994 a řadí se mezi spolehlivé firmy, které garantují kvalitní provedení veškerých zakázek. Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti a pokud zákazník požaduje, jsme ochotni poradit. Používáme kvalitní komponenty pro výrobu a přijímáme zakázky již od jednoho kusu. Zvládneme ovšem i zakázky na několik tisíc kusů. Naše ceny jsou velmi příznivé, dodací termíny rychlé. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Servomotory řady TGN s různými snímači polohy dle přání zákazníka

Servomotory řady TGN s různými snímači polohy dle přání zákazníka

Česká společnost TG Drives dodává servopohony pro stroje a zařízení v průmyslové automatizaci. Naši technici se postarají o návrh, optimalizaci, programování, zprovoznění i servis. Využití servopohonů a řídících systémů: - v řezacích stolech, v obráběcích centrech, v automobilovém, gumárenském, potravinářském, sklářském i stavebním průmyslu. Servomotory řady TGN: - motory řady TGS1 a TGN2 jsou 6ti-pólové a motory řady TGN3 až TGN7 jsou 10ti-pólové - optimální nasazení těchto motorů je pro aplikace vyžadující velkou rovnoměrnost chodu při nízkých otáčkách a také při požadavku na co nejmenší rozměry motoru. - motory TGN dodáváme s různými snímači polohy dle přání zákazníka - standardně jsou motory vybaveny Resolverem pro běžné aplikace a snímačem EnDat, Hiperface nebo Comcoder pro velmi přesné aplikace Servomotory TGN se vyrábějí pro různá napětí stejnosměrného meziobvodu (24V, 36 V, 320 V, 560 V) a na různé jmenovité otáčky (500, 1000, 1500, 2000, 3000, 4500, 6000 ot/min.). Na požádání Vám poskytneme technické parametry motorů navržených na jiná napětí nebo jiné otáčky.