Grafický design, USA

Grafický design, USA

Chtěla byste se zeptat, jestli vás zajímá externí pomoc s grafickým designem? Provádíme veškeré designové práce jako bannery, inzeráty, úpravy fotografií, loga, letáky apod. Za pevný měsíční poplatek. Neúčtujeme za každý úkol. Jakou práci potřebujete pravidelně? Dejte mi vědět a já s vámi budu sdílet své portfolio.

Původní znění:
Inquiry
Just wanted to ask if you would be interested in getting external help with graphic design? We do all design work like banners, advertisements, photo edits, logos, flyers, etc. for a fixed monthly fee. We don''t charge for each task. What kind of work do you need on a regular basis? Let me know and I''ll share my portfolio with you.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:46

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
Wilson D

Kontaktní email:

Telefon:
810 600 5493

Země:
United States

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Digitální tisk na skříně – individuální řešení na míru

Digitální tisk na skříně – individuální řešení na míru

Potisk skříní a elektroinstalační techniky zajistí moderními přístroji pro digitální tisk společnost Spelsberg spol. s r.o. z Prahy. Digitální tisk zaručí čitelnost i těch nejmenších detailů, speciálních nápisů nebo designů. Ať už se jedná pouze o vizuální vylepšení nebo tisk vysvětlivek vztahujících se k přípojkám a montovaným komponentám., Vždy si můžete být jisti nejlepší kvalitou a čitelností. Máte zájem o digitální tisk elektroinstalační techniky a skříní? Pak se neváhejte obrátit na společnost Spelsberg spol. s r.o.


Prodej doplňků pro maturanty na stužkovací večírek nebo maturitní ples

Prodej doplňků pro maturanty na stužkovací večírek nebo maturitní ples

Chystáte stužkovací večírek nebo maturitní ples? Pak nezapomeňte na důležité doplňky, jakými jsou maturitní šerpy a stužky, bez kterých se na maturitním nebo stužkovacím večírku neobejdete. Naše firma dodává maturitní šerpy a stužky pro středoškoláky v několika variantách. Vybrat si můžete z různých druhů šerp, na skladě máme šerpy v 36 barevných odstínech a dekoracích. Šerpy jsou skladovány v návinech, tudíž nejsou pomačkané ani zohýbané. U nás máme také velice kvalitní atlasové maturitní šerpy dovezené ze Švédska, které vynikají svou hebkostí a na společenském oděvu vypadají luxusně. Na stužkovací večírek jistě oceníte velký výběr maturitních stužek, které máme v mnoha variantách a barevných provedeních. Stužky prodáváme ze dvou různých materiálů: taftové - hrubší, matné a atlasové - jemné, lesklé a elegantní. Vybrat si můžete až ze 39 barev, všechny jsou dostupné u nás ve skladu. Při hromadných objednávkách poskytujeme 5% slevu na stužky a šerpy! Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Potisk plastových karet –věrnostní, dárkové a klubové karty

Potisk plastových karet –věrnostní, dárkové a klubové karty

Jste-li vlastníkem salónu, obchodu či podniku a hledáte spolehlivou firmu, která Vám zajistí potisk plastových karet pro Vaše zákazníky, Společnost IdentCORE s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Právě tato společnost totiž provádí potisk plastových klubových, dárkových či věrnostních karet podle Vašich představ. IdentCORE Vám může poskytnout: - výrobu a následně potisk plastových karet - výrobu a potisk plastových karet s magnetickým pruhem HiCO/LoCO apod. - potisk plastových karet na zakázku – dárkové, klubové, věrnostní, slevové karty, vizitky - potisk a výroba plastových karet na zakázku za bezkonkurenční ceny


Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Originální grafický design pro firmy vytvoří na objednávku společnost DAVEX - CZ Zlín. Poskytuje full servis - od návrhu firemního stylu, přes originální obalový design, až po kompletní přípravu tiskových dat, štočků a filmů. Díky službě digitální certifikovaný nátisk u nás nehrozí zbytečné výdaje z důvodu chyb v tiskové přípravě či špatné kvality tisku. Zkontrolujeme před zadáním tiskoviny do výroby barevnost a vzhled dokumentu. Grafické studio nabízí moderní a kreativní grafické služby, díky nám budete vidět mezi konkurencí.


Velkoplošný tisk - potisk kovů, plastů, papíru, plátna, dřeva, lamina

Velkoplošný tisk - potisk kovů, plastů, papíru, plátna, dřeva, lamina

Specifické požadavky v oblasti potisku různých materiálů je schopna realizovat tiskárna V PRINT z regionu Zlín. Velkoplošný tisk tvoří velký podíl ve výrobě. Firma využívá dvě technologie - velkoplošného tisku. Digitální tisk na rolové materiály v šíři 160 cm: - plastů, PVC bannery - papíru - citylighty, billboardy, foto papír - samolepící fólie, polepy vozidel - polyesterové textilie - plátna, vlajkovina Sítotisk pro potisk deskových materiálů do rozměru 200x95 cm: - potisk na plast, kovy, hliník, dřevo, lamino, sklo. Strojní vybavení: - sítotiskový třičtvrtěautomat - sítotiskové poloautomaty - několik ručních strojů pro sítotisk - jeden stroj je přizpůsoben pro potisk rovných vysokých předmětů až do výše 30 cm - Karusel pro potisk textilu - vytvrzovací tunely pro UV tisky a lakování - dvoubarevný tamponový stroj pro potisk reklamních předmětů - plotry v různých šířích pro finální ořez - stroje pro finální úpravy - Grafopress, řezačka papíru do 107 cm, děrovací lis, gravírka Roland, mikroúderové zařízení, výsekový stroj, laser.


Grafické práce, návrhy, digitální tisk - profesionální služby v oblasti reklamy

Grafické práce, návrhy, digitální tisk - profesionální služby v oblasti reklamy

Grafické a typografické práce: - grafické návrhy - převody tiskopisů do digitální podoby - grafické a jazykové korektury - digitální tisk, velkoplošný tisk - tištěná a řezaná reklama - vytváření grafické značky - reklamní práce - úprava tiskovin - retuše, montáže, opravy - osvit filmů - polepy - reklama v MHD. Zkušení grafici poskytují našim zákazníkům individuální přístup.