Grafický design, USA

Grafický design, USA

Chtěla byste se zeptat, jestli vás zajímá externí pomoc s grafickým designem? Provádíme veškeré designové práce jako bannery, inzeráty, úpravy fotografií, loga, letáky apod. Za pevný měsíční poplatek. Neúčtujeme za každý úkol. Jakou práci potřebujete pravidelně? Dejte mi vědět a já s vámi budu sdílet své portfolio.

Původní znění:
Inquiry
Just wanted to ask if you would be interested in getting external help with graphic design? We do all design work like banners, advertisements, photo edits, logos, flyers, etc. for a fixed monthly fee. We don''t charge for each task. What kind of work do you need on a regular basis? Let me know and I''ll share my portfolio with you.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:46

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
Wilson D

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
United States

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Potisk samolepicích  folií – tisk a vyřezání štítků

Hruban Michal gravírování a rytí v Liberci Zabýváme se potiskem ať už pro firemní účely nebo ty soukromé. Naše firma Hruban Michal Liberec vám usnadní potíže s potiskem vašich štítků. Potisk samolepicích  folií tisk a vyřezání samolepicích štítků  a etiket strojní  a  přístrojové  štítky samolepicí  štítky  pro  popis  rozvodů plynů  a  kapalin/li> informační  a  evidenční  samolepicí štítky skladovací  štítky štítky  pro  označení  palet firemní  loga  na  upomínkové  předměty


Velkonákladová tiskárna v Praze – kvalitní tisk v dojednaných termínech

Velkonákladová tiskárna v Praze – kvalitní tisk v dojednaných termínech

Potřebujete nechat vytisknout propagační materiály, ceníky, letáky nebo obaly ve skutečně velkém nákladu a hledáte dodavatel, který Vám vše dodá v prvotřídní kvalitě a v předem dohodnutém termínu? Pak neváhejte kontaktovat firmu Tomos Praha a.s. Velkonákladová tiskárna naší společnosti využívá k tisku špičkové moderní technologie zaručující rovnoměrné, ostré barvy a celé sérii tištěné zakázky. Nebojíme se velkých zakázek, díky našim zkušenostem, vyškolenému personálu a vybavení zvládneme vše včas a k Vaší spokojenosti.


Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Velkoplošný tisk, velkoformátové fotografie, billboardy - řezaná a tištěná reklama

Obraťte se na nás a my vám zajistíme kvalitní velkoplošný tisk i velkoformátové fotografie. Díky billboardům máte záruku kvalitní reklamy. Výroba a montáž: - velkoplošný tisk - tisk na fólii (samolepky, etikety, okenní dekorace, světelná reklama, podlahová grafika) - nažehlovací fólie (trička, dresy a jiné textilní produkty) - imitace malířského plátna - výroba bannerů (autoplachty, transparenty) - tisk na papír (velkoformátové fotografie, billboardy, mapy, plakáty). Náš tým vám rád poradí a doporučí ten nejvhodnější materiál. Zpracuje grafické návrhy a to včetně vyhotovení kalkulace na míru.


Potisk triček, keramiky, tisk na plátno, fotoobrazy, reklamní předměty - eshop, výroba, návrh

Potisk triček, keramiky, tisk na plátno, fotoobrazy, reklamní předměty - eshop, výroba, návrh

Široké pole působnosti má Maco studio s.r.o. - věnujeme se digitálnímu tisku, grafickému designu i potisku triček, keramiky, velkoplošné reklamě. Navrhneme a vyrobíme reklamní předměty, propisky, hrnky, trička s potiskem, také podle Vašich fotografií vytvoříme fotoobraz s plnobarevnou nebo černobílou fotografií - jde o tisk obrazu na kvalitní plátno. Naše reklamní studio má za sebou více než 10 let existence. Máme zkušenosti s většími zakázkami pro firmy, tak s kusovou výrobou pro jednotlivce. Provozovna: - Holešovská 423, Fryšták - region Zlín.


PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

Hledáte způsob, jak oslovit zákazníky, jak presentovat svou firmu pro veřejnost nebo váháte, jakou účinnou reklamní kampaň zvolit? Svěřte se do rukou profesionálů z ROMMY AGENCY z Liberce. Komplexní PR služby od návrhů kampaní, jejich realizací a cílené a efektivní prezentace společně se správně zvolenou reklamou pomohou Vaší společnosti získat hodnotu a nové klienty. Neváhejte a oslovte ROMMY AGENCY, kde se komplexně postarají o propagační a reklamní servis Vaší společnosti.


Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky-velkoplošné plakáty, vizitky, katalogy, samolepky

Polygrafické výrobky různého druhu Vám dodá firma KODIAK print. Přijímáme zakázky ve Zlíně a v Holešově. Produktové portfolio - velkoplošné plakáty, letáky, vizitky, katalogy, brožury, skládačky, kalendáře, časopisy, knihy, mapy, formuláře, doklady, hlavičkové papíry, dopisní papíry, pohlednice, leporela, etikety, samolepky, visačky, lepené bloky, obaly, obálky. Tiskneme pro firmy i fyzické osoby. Rádi zpracujeme i výtvarné návrhy. Druhy tisku - velkoplošný digitální tisk, barevný ofsetový tisk, merkantilní tisk . V nedávné době jsme modernizovali naše tiskařské stroje a další techniku pro zpracování tiskovin. Moderní stroje k dispozici: -čtyřbarvový ofsetový stroj MAN Roland 504LV -dvoubarevný ofsetový stroj MAN Roland 202 -protláčecí automat Busch pro výrobu tvarových etiket a tiskovin -automatický výsekový automat KAMA TS 74 pro děrování, násek různých materiálů i skládání na požadovaného formátu -řezačka papíru POLAR 115 -falcovačka StahlFolder KH 56 -laminovací stroj Komfi Delta.