Nátěr fasády domu, Německo

Nátěr fasády domu, Německo

Příští rok plánujeme zkrášlit svůj dům novou barvou.
Střešní výstupek a celá fasáda musí být natřena.
Mohli byste učinit nezávaznou nabídku.

Původní znění:
Anfrage
Hallo
Plane nächstes Jahr mein Einfamilienhaus mit neuer aussenfarbe zu verschönern.
Dachvorsprung und gesamte Fassade musste gestrierden werden.
Konnten sie ein unverbindliches Angebot machen.
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 09:27

Platnost poptávky:
11.01.2019 09:05

Kontaktní osoba:
bruederer rudolf

Kontaktní email:

Telefon:
096 053 3441

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace strojních stříkaných omítek - moderní technologie omítání

Realizace strojních stříkaných omítek - moderní technologie omítání

Moderní technologie omítání - strojní omítání je mnohem jednodušší a hlavně rychlejší než omítání klasickým způsobem. Aplikaci omítek provádí školení a zkušení pracovníci z firmy Stavební práce Habiňák se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Prostory celého domu Vám omítneme pouze za několik dnů! Veškeré nerovnosti podkladového zdiva Vám perfektně vyrovnáme. Zajišťujeme kompletní dodávku vnitřních a vnějších omítek. Zajišťujeme strojní omítání (strojové omítky, stříkané omítky): - sádrové omítky a stěrky - stěrkové omítky - vápenocementové omítky - tepelně izolační omítky - sanační omítky - štukové omítky Disponujeme materiály nejvyšší jakosti, díky kterým zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce.


Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Provětrané fasády jsou jednou z možností vnějšího zateplení budov. Naši zaměstnanci používají odvětraný fasádní systém Climatizer Plus – Vinyl Siding. Tento systém má vysokou trvanlivost a odolnost. Naše služby: - zateplovací systém - fasádní obklady - odvětrané fasády - odvětraný fasádní obkladový systém - zateplení malých rodinných domků, hal a chat - zateplení při rekonstrukci starších budov.


Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Samonivelační potěry cementové a anhydritové nacházejí uplatnění v oblasti povrchové úpravy podlah v průmyslové i bytové výstavbě. Specializaci na lité potěry a strojní omítky má společnost Omítky - potěry s.r.o.. Působnost firmy je v regionu Uherské Hradiště, Brno, Hodonín, Vsetín. Lité potěry, betony: - samonivelační anhydritový potěr - podlahový potěr na bázi síranu vápenatého - samonivelační cementový potěr - na bázi cementového pojiva. - betonový potěr. Strojní omítání stěn. Vnitřní omítky: - rychlá realizace - omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů - odolnější omítka - minimální ztráty a úspora nákladů. Používáme certifikované kvalitní materiály a moderní stroje. Činnost jsme rozšířili o aplikaci stříkané PUR pěny na izolaci střech a podkroví.


Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo modernizaci domu, bytu či nebytových prostor, kontaktuje stavební společnost Tomáš Viktorini s.r.o. z Jeseníku. Naše firma se zabývá širokým spektrem stavebních úprav v domech a bytech. U každé zakázky navíc poskytujeme komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu a jeho realizaci, zajištění stavebních povolení, dodání materiálu i závěrečný úklid. Služby poskytované stavební společností Tomáš Viktorini s.r.o.: - renovace a rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce a renovace koupelen - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP - izolace půdních prostorů - sádrokartonové konstrukce - obkladačské práce - pokládka podlahových krytin - montáž interiérových dveří - pokládka obkladů a dlažeb z přírodního kamene - zateplování fasád - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP


Marmolit – dekorativní stěrková omítka z malých zrníček na úpravu vnitřních i vnějších stěn

Marmolit – dekorativní stěrková omítka z malých zrníček na úpravu vnitřních i vnějších stěn

Omítka marmolit je dekorativní mozaiková omítka na vnitřní i venkovní stěny. Tento typ omítky je vyráběn z malých zrníček (nejčastěji se jedná o žulovou nebo křemíkovou drť), která mimo estetického zdokonalení fasád, nároží, soklů či interiérových stěn představuje dlouhodobou odolnost proti mechanickému poškození i povětrnostním podmínkám. Tato moderní stěrková omítka marmolit je stále oblíbenějším materiálem pro rodinné domy i firemní stavby hlavně pro svou funkčnost, ale i moderní design. MANAZEP – Pavel Knop je profesionální firma na kterou se můžete spolehnout. Ačkoliv má stěrková omítka marmolit omezený vzorník odstínů my Vám namícháme jakýkoliv odstín, dle Vašeho přání. Jsme specialisté na zednické, malířské i natěračské práce, takže Vám upravíme vše tak jak si budete představovat. Výhody dekorativní omítky marmolit: - mechanicky odolná - vodoodpudivá - omyvatelná - odolná proti povětrnostním vlivům - odolná proti průmyslovým splodinám


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.