Domácí a příjezdový cestovní ruch –  tracking 2019 - 2021

Domácí a příjezdový cestovní ruch – tracking 2019 - 2021

Realizace plošného šetření k získání zpětné vazby od návštěvníků ČR i domácích turistů. Předmět VZ bude zajišťován formou dotazníkového šetření v turisticky atraktivních lokalitách podle jednotlivých krajů a turistických regionů.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Zadavatel IČ:
49277600

Zadavatel ulice:
Vinohradská 46

Zadavatel PSČ:
121 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Iva Filipová

Zadavatel telefon:
+420 221 580 461

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/Czechtourism

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79311200-9
Realizace průzkumu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebně technický průzkum Praha

Stavebně technický průzkum Praha

Zpracujeme Vám odbornou zprávu stavebně technického stavu objektu na základě předchozího stavebně technického průzkumu. Cílem je získání podkladů pro následující projekční činnost. Stavebně technický průzkum zaručuje nejen kvalitu ale i delší životnost dokončeného díla spojené s úsporou finančních prostředků. Profesionálně provedeme následující průzkumy: - stavebně-historický průzkum stavebních konstrukcí - stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí. V rámci zakázky zajistíme i další související průzkumy a práce. - stavebně geologický průzkum - mykologocký průzkum ( průzkum konstrukcí z hlediska napadení biotickými škůdci - dřevokazné houby - dřevokazný hmyz ) - zemní a demoliční práce. Moniturujeme a kontrolujeme stavy konstrukcí během stavebních činností. Poskytujeme chemické ochrany dřevěných konstrukcí. Pro podrobnější informace využijte zkušeností kontaktováním našeho spolehlivého týmu odborníků v NV Engineeringu.


Váš partner při přípravě vašich cest do zahraničí Praha – pro hladký průběh cesty

Váš partner při přípravě vašich cest do zahraničí Praha – pro hladký průběh cesty

Čeká Vás cesta do zahraničí? Ať už budete cestovat soukromě nebo služebně, jistě chcete, aby cesta proběhla hladce a Vám zůstaly jen hezké vzpomínky. Aby se tak stalo, je třeba mít vše pečlivě naplánované a předem zařízené. Společnost Agnesa Bohemia s.r.o. a její kancelář v Praze Vám pomůže se zajištěním víz, ubytování, transferů či okružních jízd a stane se tak Vaším nepostradatelným partnerem při přípravě vašich cest do zahraničí. Pokud zvete své obchodní partnery ze zemí s vízovou povinností na obchodní jednání do české republiky, není pro nás problém zařídit pozvání na Cizinecké policii ČR. Cestujte pohodlně a bez starostí, využijte služeb společnosti Agnesa Bohemia s.r.o.


Vízum obchodní a pracovní do Saudské Arábie - zprostředkování do 7 dnů Praha

Vízum obchodní a pracovní do Saudské Arábie - zprostředkování do 7 dnů Praha

Trh Saudské Arábie slibuje mnohé obchodní příležitosti a zajímavé pracovní příležitosti. Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. a její kancelář v Praze Vám pomůže vyřídit pracovní a obchodní vízu, které je pro naše občany nutností. Obchodní a pracovní víza do Saudské Arábie vyřizujeme do sedmi dní od předložení požadovaných platných dokladů, jejichž seznam naleznete na našich webových stránkách. Tento seznam obsahuje kromě běžných dokladů také zvací dopis zaslaný partnerskou firmou ze Saudské Arábie registrovaný ministerstvem zahraničních věcí S.A. nebo pracovní smlouvu uzavřenou s firmou ze Saudské Arábie. V případě dotazů nebo nejasností se prosím neváhejte obrátit na Agnesa Bohemia s.r.o., kde Vám rádi odpovíme na veškeré Vaše dotazy.


Obchodní i soukromá víza do zahraničí – také v expresních termínech

Obchodní i soukromá víza do zahraničí – také v expresních termínech

Chystáte se na zahraniční cestu do země, kde pro vstup vyžadují platné vízum? Ať už je Vaše plánovaná cesta soukromá nebo obchodní, přenechte starosti s obstaráním víza agentuře Agnesa Bohemia s.r.o. sídlící v Praze. Obchodní i soukromí víza pro cesty do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Vietnamu, Saudské Arábie nebo Ázerbajdžán Vám v agentuře Agnesa Bohemia s.r.o. obstaráme v normálních, ale také v expresních termínech. Do vybraných zemí vyřídíme víza elektronicky do jednoho týdne. Pokud máte k našim službám zařizování platných víz pro obchodní a soukromé cesty dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Příprava Vašich cest do zahraničí - víza a povolení Praha

Příprava Vašich cest do zahraničí - víza a povolení Praha

Láká Vás cestování do exotických zemí, do kterých potřebujete vízum? Ať už Vás čeká služební nebo soukromá cesta, Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. z Prahy se postará o přípravu veškerých náležitostí, dokumentů a potřebných povolení, včetně víza. Příprava zahraniční cesty do dalekých zemí vyžaduje znalosti tamních poměrů, zákonů a veškerých požadavků pro získání potřebných povolení a víza. Neztrácejte čas pobíháním po úřadech, kontaktujte profesionály z Agentury Agnesa Bohemia s.r.o. a oni Vám vše připraví na míru požadavkům a cílům Vaší cesty.


Výzkum a vývoj v oblasti chemických, biologických a radioaktivních látek

Výzkum a vývoj v oblasti chemických, biologických a radioaktivních látek

Potřebujete odhalit a změřit rizikové či nebezpečné látky ve Vašem okolí? Neváhejte a kontaktujte Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i., který sídlí v obci Milín v okrese Příbram. Naší specializací je především výzkum a vývoj orientovaný na CBRN složky neboli chemické, biologické, radiologické a jaderné látky. Zaměřujeme se na odhalení, identifikaci, laboratorní analýzy a kvalifikaci toxických látek, na kultivaci patogenních virů a bakterií, testování ochranných bariér či měření radioaktivity a přírodního radonu v terénu. Veškerou naši činnost provádíme precizně, ve vysoké kvalitě vždy odbornými zaměstnanci.