Domácí a příjezdový cestovní ruch –  tracking 2019 - 2021

Domácí a příjezdový cestovní ruch – tracking 2019 - 2021

Realizace plošného šetření k získání zpětné vazby od návštěvníků ČR i domácích turistů. Předmět VZ bude zajišťován formou dotazníkového šetření v turisticky atraktivních lokalitách podle jednotlivých krajů a turistických regionů.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Zadavatel IČ:
49277600

Zadavatel ulice:
Vinohradská 46

Zadavatel PSČ:
121 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Iva Filipová

Zadavatel telefon:
+420 221 580 461

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/Czechtourism

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79311200-9
Realizace průzkumu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příprava Vašich cest do zahraničí - víza a povolení Praha

Příprava Vašich cest do zahraničí - víza a povolení Praha

Láká Vás cestování do exotických zemí, do kterých potřebujete vízum? Ať už Vás čeká služební nebo soukromá cesta, Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. z Prahy se postará o přípravu veškerých náležitostí, dokumentů a potřebných povolení, včetně víza. Příprava zahraniční cesty do dalekých zemí vyžaduje znalosti tamních poměrů, zákonů a veškerých požadavků pro získání potřebných povolení a víza. Neztrácejte čas pobíháním po úřadech, kontaktujte profesionály z Agentury Agnesa Bohemia s.r.o. a oni Vám vše připraví na míru požadavkům a cílům Vaší cesty.


Výzkum a vývoj v oblasti chemických, biologických a radioaktivních látek

Výzkum a vývoj v oblasti chemických, biologických a radioaktivních látek

Potřebujete odhalit a změřit rizikové či nebezpečné látky ve Vašem okolí? Neváhejte a kontaktujte Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i., který sídlí v obci Milín v okrese Příbram. Naší specializací je především výzkum a vývoj orientovaný na CBRN složky neboli chemické, biologické, radiologické a jaderné látky. Zaměřujeme se na odhalení, identifikaci, laboratorní analýzy a kvalifikaci toxických látek, na kultivaci patogenních virů a bakterií, testování ochranných bariér či měření radioaktivity a přírodního radonu v terénu. Veškerou naši činnost provádíme precizně, ve vysoké kvalitě vždy odbornými zaměstnanci.


Impulsní plazmové systémy - studium a výzkum

Impulsní plazmové systémy - studium a výzkum

Studiem a výzkumem zaměřeným na impulsní plazmové systémy se zabývají vědečtí pracovníci a doktorandi v Ústavu fyziky a plazmatu AV ČR v.v.i. v Praze. Výzkum se zaměřením na studium a aplikaci plazmatu vytvářeného pomocí impulsních vysokonapěťových elektrických výbojů v plynech i kapalinách lze pomyslně rozdělit na tři kategorie nízké (využití v biomedicíně a ekologii), střední (např. generování fokusovaných rázových vln impulsními elektrickými výboji pro lékařské aplikace) a vysoké impulsní výkony (rychlé kapilární výboje – využití u laserových tiskáren). Pokud Vás náš výzkum zaujal, navštivte pro více informací naše stránky.


Vízum obchodní a pracovní do Saudské Arábie - zprostředkování do 7 dnů Praha

Vízum obchodní a pracovní do Saudské Arábie - zprostředkování do 7 dnů Praha

Trh Saudské Arábie slibuje mnohé obchodní příležitosti a zajímavé pracovní příležitosti. Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. a její kancelář v Praze Vám pomůže vyřídit pracovní a obchodní vízu, které je pro naše občany nutností. Obchodní a pracovní víza do Saudské Arábie vyřizujeme do sedmi dní od předložení požadovaných platných dokladů, jejichž seznam naleznete na našich webových stránkách. Tento seznam obsahuje kromě běžných dokladů také zvací dopis zaslaný partnerskou firmou ze Saudské Arábie registrovaný ministerstvem zahraničních věcí S.A. nebo pracovní smlouvu uzavřenou s firmou ze Saudské Arábie. V případě dotazů nebo nejasností se prosím neváhejte obrátit na Agnesa Bohemia s.r.o., kde Vám rádi odpovíme na veškeré Vaše dotazy.


Víza do exotických zemí Praha - vyřízení online bez starostí

Víza do exotických zemí Praha - vyřízení online bez starostí

Plánujete daleké cesty do exotických zemí? Do většiny těchto lukrativních destinací musíte mít vyřízená víza, což je běžně časově docela náročné. Pokud se Vám nechce ztrácet zbytečně čas a peníze, využijte u Agentury Agnesa Bohemia s.r.o. a její kancelář v Praze možnost rychlého a komfortního vyřízení víza on-line. Vyberte si cílovou zemi, napište nám a my vše potřebné zařídíme za Vás. Víza on-line zařídíme soukromým i fyzickým osobám pro poznávací cesty nebo cesty za účelem obchodu. Agentura Agnesa Bohemia s.r.o. Vám ušetří mnoho času, starostí a peněz. Neváhejte nás v případě zájmu nebo dotazů kontaktovat.


Výzkum moderních a ekologických způsobů zpracování a užívání uhlí

Výzkum moderních a ekologických způsobů zpracování a užívání uhlí

Na nalézání nových metod moderního využívání hnědého uhlí a jeho zpracování jsou zaměřeni odborníci z VÚHU a.s. z Mostu. Jejich cílem je eliminovat negativní ekologické dopady těžby hnědého uhlí na okolní krajinu již při samotné těžbě, dále pak při jeho zpracování a využívání. Díky těmto výzkumům dochází k postupnému řešení otázek ochrany životního prostředí v okolí pánevních okresů severočeského regionu a k vylepšení pracovního prostředí zaměstnanců.