Nuselská III. etapa, Praha 4

Nuselská III. etapa, Praha 4

V rámci stavby III. etapy dojde k rekonstrukci ul. Nuselská v délce cca 426 m, v úseku most přes Botič - Michelská. Stavba zahrnuje rekonstrukci komunikace (vozovka s živičným krytem, chodníky mozaiková dlažba dle pražských předpisů, chodníkové přejezdy, autobusové zastávky a parkovací stání z velké dlažby) a vegetační úpravy.
Přeložku České telekomunikační infrastruktury a.s. (dále jen „CETIN“), která je součástí stavby, zajišťuje pro zadavatele CETIN (nutno časově koordinovat).
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Zadavatel IČ:
03447286

Zadavatel ulice:
Řásnovka 770/8, 110 00 Praha 1

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Honzátková

Zadavatel telefon:
+420 257 015 225


Zadavatel web:
https://www.tsk-praha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233100-0
Stavební úpravy pro komunikace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborný ořez a ošetření stromů – snižování či zužování, prořezávání ovocných stromků

Odborný ořez a ošetření stromů – snižování či zužování, prořezávání ovocných stromků

Ořez stromů patří mezi nejběžnější zásah při péči o strom, proto je dobré nechat tuto záležitost odborníkům. Neodborné prořezávání stromů může totiž způsobit nezvratné poškození, které bude ovlivňovat strom po celý jeho život. Pokud sháníte spolehlivou firmu, která se postará o prořezávku ovocných stromů či odborný ořez, pak se obraťte na zahradnickou firmu Sadové úpravy s.r.o.. Nabízíme veškeré zahradnické práce pro soukromé zahrady, firemní areály, města i obce v Opavě, Ostravě a okolí. Oproti stromům v lese potřebují stromy ve městech a zahradách vyšší úroveň péče. Ořez velkých stromů je mnohdy složitá záležitost, která vyžaduje speciální znalosti, vybavení i dovednosti. Je nejlepší, když tuto práci zadáte naším odborníkům, kteří se postarají o vše potřebné. Umíme pracovat ve výšce a máme speciální vybavení (motorové pily, stromolezeckou techniku, vysokozdvižné plošiny atd.) Jsme tady i pro ty, kteří potřebují kvalitní prořezávání ovocných stromů. Mimo jarní řezy, provádíme také odbornou prořezávku jabloní, hrušní a dalších ovocných stromů. Díky pravidelnému řezu budou ovocné stromy zdravé a po dlouhá léta bohatě plodit.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Realizace zahrady Praha 3 – místo pro Vaši relaxaci

Realizace zahrady Praha 3 – místo pro Vaši relaxaci

Patří k Vašemu domu zahrada, která je však nevhodně osázená nebo zanedbaná a Vy netušíte, jak se o ni starat? Nebo stavíte úplně nový dům a chcete Vaši zahradu od začátku svěřit do rukou odborníků? Pak se spolehněte a tým profesionálů ze Zahradnictví Marlaland, s.r.o. z Prahy 3. Nabízíme služby od návrhu zahrady až po samotnou realizaci. Výsledkem bude zahrada osázená vhodnými druhy pro dané klima, která se bude snadno udržovat a bude ideálním místem pro Vaši relaxaci. Zaujala Vás nabídka? Pro realizaci zahrady Vašich snů kontaktujte Zahradnictví Marlaland, s.r.o.


Přírodní zahrady, krajinné parky-návrhy, realizace Zlín, Brno

Přírodní zahrady, krajinné parky-návrhy, realizace Zlín, Brno

Při realizaci zahrady či krajinného parku se obraťte na profesionály - oslovte firmu GARD&N Staré Město u Uherského Hradiště. Máme dlouholeté zkušenosti - projektujeme a připravíme návrhy pro krajinné parky a přírodní zahrady. Postaráme se o realizaci - osadíme záhony a zajistíme pokládku travního koberce. Při naší práci se necháme inspirovat přírodou, okolí Vašeho domu tak bude ponechán přirozený vzhled. V našich realizovaných zakázkách se často objevují i vodní plochy, záhony i celé plochy s vysazenými květinami. Používáme přírodní materiály dřevo, kámen. Základní znaky přírodní zahrady: - inspirované přírodou a vytvářeny s respektem k životu a půdě - udržované bez chemických hnojiv a postřiků - v maximální možné míře jsou bezúdržbové a soběstačné.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Potřebujete ve vašem kraji, městě nebo vesnici opravit silnici nebo cestu? Jsou na vašich komunikacích trhliny nebo nesouměrný terén? Obraťte se na firmu REKMA, spol. s r.o., která je v oblasti opravy silnic, cest a komunikací profesionálem. Je známá nejen v české republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. Díky novým technologiím a kvalitnímu strojnímu vybavení opravíme trhliny v betonu i asfaltu. Zajistíme řezání a zalévání trhlin - frézování, penetrace, aplikace zálivky, zalití bez překrytu nebo s překrytem, ošetření vápencovým práškem. Zamezte trhlinám na silnici a nechte je včas opravit - firma REKMA, spol. s r.o. se o vše postará.