Zníženie energetickej náročnosti haly pre mechanizáciu a výrobu

Zníženie energetickej náročnosti haly pre mechanizáciu a výrobu

Predmetom riešenia projektu je Zníženie energetickej náročnosti haly pre mechanizáciu a výrobu. Jedná sa o budovu s obdĺžnikovým pôdorysom o rozmeroch cca. 48 × 12 m. Konštrukčný systém je skeletový tvorený oceľovými stĺpmi v modulovej osnove 6, 0 m. Priestorová tuhosť skeletovej konštrukcie je zabezpečená horizontálnymi oceľovými prvkami s prierezom U. Obvodový plášť je tvorený tabuľami z profilovaného plechu. Podlaha je betónová bez povrchovej úpravy. Budova je zastrešená sedlovou strechou. Nosnú časť strešnej konštrukcie tvoria oceľové väzníky a oceľové väznice. Strešná krytina je takisto z profilovaného plechu. Dispozične je budova rozdelená na tri časti (jedna výrobná hala pre výrobu betónových, oceľových a drevených konštrukcií so skladovacími priestormi a dve dielne). Jednotlivé časti sú od seba oddelené murovanými priečkami z dierovaných keramických tehál. Výplňové konštrukcie sú pôvodné. Jedná sa o pevné oceľové okná s jednoduchým zasklením a dvojkrídlové oceľové garážové brány bez zateplenia, pričom niektoré brány sú vybavené jednokrídlovými prechodovými dverami. Objekt, okrem elektriky, nie je napojený na iné inžinierske siete.
Veřejná zakázka vložena:
12.01.2018 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
CEZO spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
CEZO spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
36757535

Kontaktní osoba:
Ing.Anton Klajban

Zadavatel telefon:
+421 907 161 202

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Potřebujete novou střechu nad hlavou? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Miroslava Novotného sídlící v obci Bílý Újezd – Hroška v okrese Rychnov nad Kněžnou. Naší specializací je kompletní realizace střechy na klíč jak u novostaveb, tak při rekonstrukci objektů. Provádíme tesařské práce jako nosné konstrukce střech, krovy, trámy, vzpěry, latě. Máme zkušenosti s montáží střešních konstrukcí například typu valbové, sedlové, pultové, samonosné. Dále instalujeme všechny typy střešních krytin. Naše služby můžete využít při stavbě domů, altánů, přístřešků, garáží či zahradních domků.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Pokrývačské práce, montáž střešních krytin - sezónní slevy

Pokrývačské práce, montáž střešních krytin - sezónní slevy

Střechy Listr - Libor Straka provádí veškeré pokrývačské práce dle přání zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám zajistíme: - montáž pálených, betonových, maloformátových, plechových střešních krytin včetně doplňků - montáž a výměna střešních oken - montáž asfaltových šindelů. Profesionální přístup a záruka kvality je pro nás samozřejmostí - Vaše střecha bude po dobu životnosti i naší střechou.


Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství má tisíciletou historii. Ozdobné klempířské výrobky z mědi, mosazi, cínu či stříbra se vyrábí dodnes. Firma Josef Kolínek z regionu Kroměříž se specializuje na vikýře, věžičky, větrné růžice, korouhve, lapače vody a další dekorativní prvky pro historické stavby. Působíme po celé ČR. Provádíme udržovací práce na památkově chráněných, historických a monumentálních stavbách. Díky zkušenostem v oboru pasířství, kovotepectví, měditepectví, kovotlačitelství jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv klempířské prvky z různých druhů kovu, nejen prvky na střechy, ale i ozdobné interiérové doplňky.


Dodávka a montáž střešních oken pro obytné podkroví i půdy

Dodávka a montáž střešních oken pro obytné podkroví i půdy

Máte nevyužitý půdní prostor? Potřebujete prosvětlit obytné podkroví? Střešní okna vaši půdu promění ve světlé, útulné a dobře větratelné obytné podkroví. Dodávku a montáž střešních oken zajistí spolehlivá firma ZVOZA, s.r.o. se sídlem v Jihlavě. Působíme v regionu Vysočina i po celé ČR. Střešní okna prosvětlí váš domov. Střešní okna jsou vhodná do každého interiéru a esteticky pozvednou vzhled celého domu. Rychlou dodávku a bezchybnou montáž pro vás zajistí zkušení pokrývači. Dodávka, prodej, montáž: - střešní okna na půdu i obytné podkroví - vybrat se dá z více druhů kyvných a výklopných střešních oken. Zabýváme se pokrývačstvím, tesařstvím a klempířstvím. Využijte profesionálních služeb a instalaci střešních oken svěřte odborné firmě ZVOZA, s.r.o.


Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Hledáte-li kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci Vaší střechy na klíč? Pak jste na správném místě! Nejchytřejší volbou je pro Vás stavební společnost Střechy Višňovský. Firma střechy Višňovský Vám nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce: - střechy na klíč - sedlové, šikmé, ploché střechy - rekonstrukce střechy - stavba střechy - dodávka střešní krytiny, střešních materiálů - výroba klempířských prvků - izolace plochých střech Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonních číslech 596236095 nebo 603414998. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!