Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Poptávám pronájem tělocvičny

Poptávám pronájem tělocvičny

Hledám pronájem tělocvičny v Brně pro školní rok 2008/2009, v termínu 17 30 až 18 30 ve všední den.
Poptávka byla vložena dne:
07.05.2008 11:16

Platnost poptávky:
18.06.2008 11:16

Kontaktní osoba:
Hana Svobodova

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton, spinning

Máte rádi sport a chcete se jím odreagovat od každodenních starostí? Navštivte naše sportovní centrum SBA Squash, které poskytuje celou řadu sportovního vyžití. Nyní jsme pro Vás připravili akce na permanentku do posilovny, na squash, badminton a spinning. Při zakoupení permanentky v hodnotě 1.500,- Kč Vás zařadíme do slosování o atraktivní ceny - například badmintonové rakety, rakety na squash. Hlavní výhrou je 3 denní wellness pobyt v horském hotelu Excelsior v Horní Lomné. Proběhnou 2 kola slosování. Vylepšete si kondici i postavu a k tomu využijte šanci něco vyhrát!


Pro milovníky plážového volejbalu je k dispozici venkovní beachvolejbalový kurt

Pro milovníky plážového volejbalu je k dispozici venkovní beachvolejbalový kurt

Hrajete rádi u moře plážový volejbal? Přejete si užít si horký písek a slunce i ve městě? Díky venkovnímu areálu, kde se nachází i kurt na beach volejbal a který provozuje sportovní centrum CDU SPORT – VOLNÝ ČAS z.s. v Ostravě, si můžete zahrát kdykoliv tento oblíbený letní sport.  Venkovní kurt na plážový volejbal je zpřístupněn každý den od dubna do října.  Platný ceník za využití kurtu naleznete na naších stránkách. Je možnost si u nás i zapůjčit míč, ručník a skříňku v převlékárně. Ceny za zapůjčení opět zjistíte na našem webu.  Prosíme návštěvníky, aby po skončení hry uklidili celý kurt a pískový povrch včetně volných zón maximálně srovnali.  Přijďte si zahrát plážový volejbal k nám.


Letní příměstské tábory pro Vaše ratolesti se spoustou zábavy

Letní příměstské tábory pro Vaše ratolesti se spoustou zábavy

Potřebujete hlídání pro Vaše děti a hledáte zábavnou formu pro trávení letních prázdnin? Na letním příměstském táboře pořádaném Mateřskou školou Kopretinka Olomouc zažijí děti spoustu dobrodružství. Na příměstském táboře se mohou děti těšit na různé aktivity jako jsou sportovní hry, tvořivé dílny, výlety do přírody, poznávací hry, soutěže a další zábavné a vzdělávací programy. Je to skvělá příležitost pro děti, aby se naučily nové dovednosti, rozvíjely týmového ducha a užily si spoustu zábavy venku. Přihlašujte Vaše děti z Olomouce, ale i z Přerova a Prostějova, už nyní pro léto 2025.


Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Ve Ski areálu v Hlubočkách na Vás čeká celoročně otevřená bobová dráha. Projíždí se speciálním korytem, které nabízí svezení o celkové délce 1536 metrů. Samotný sjezd má 1030 metrů. Jedná se o jedinou korytovou bobovou dráhu na Moravě. Čeká na Vás řada otoček, tunel i mostní konstrukce. V současnosti je dráha nejdelší na Moravě. V případě deště se bobová dráha vypíná. Bobová dráha s kilometrovým sjezdem se zalíbí dětem i dospělým. Boby máme jednomístné, ale také pro dospělého s dítětem do 130 centimetrů. Na rodiny s dětmi tu také čeká dětská prolézačka, trampolína i lukostřelba. Zažijte u nás ten správný adrenalin – jízda na bobové dráze je mimořádně atraktivní zážitek. U nás se nevozíte, u nás opravdu bobujete.


Permanentka na squash, spinning, do posilovny - příspěvek od zdravotní pojišťovny

Permanentka na squash, spinning, do posilovny - příspěvek od zdravotní pojišťovny

Chodíte pravidelně hrát squash nebo na spinning či do posilovny a rádi byste ušetřili nějakou tu korunu? Ve sportovním centru SBA Squash mají pro Vás permanentky za výhodné ceny, které čekají jenom na Vás. U nás naleznete tyto aktivity: - squash - 3 squashové kurty - badminton - 2 badmintonové kurty - spinning - za asistence zkušeného instruktora - fitness cvičení - posilovna - široká škála posilovacích strojů. Využijte příspěvek od své zdravotní pojišťovny k nákupy permanentky. Díky zakoupené permanentce navštěvujte naše centrum neomezeně!


Pro vášnivé horolezce je k dispozici venkovní i vnitřní lezecká stěna

Pro vášnivé horolezce je k dispozici venkovní i vnitřní lezecká stěna

Láká Vás horolezectví? Chtěli by jste zažít adrenalin při lezení ve výškách? Přijďte si zalézt na vnitřní nebo venkovní lezeckou stěnu do sportovního centra v Ostravě, který zřizuje spolek CDU SPORT – VOLNÝ ČAS. Lezecká stěna: - venkovní - vysoká 11,7 m pro 10 lan, k dispozici jsou 4 lana pro horní jištění – otevřená pro sportovce je denně od 14 – 21 hodiny - vnitřní – vysoká 9,6 m a k dispozici je 6 lan pro horní jištění – otevřená je od pondělí do pátku od 8 – 11 hodiny a od 14 – 21 hodiny, o víkendech a ve svátcích je od 8 – 21 hodiny. U vnitřní lezecké stěny je zákaz nošení venkovní obuvi. Můžete si u nás zapůjčit sedák, karabinu se zámkem s pojistkou a jistítko, expresky, lano a šatní skříňku. Vše půjčujeme za předem určený poplatek. Z důvodu konání kroužků platí na lezeckých stěnách omezení pro veřejnost. Přesný rozpis omezení naleznete na webových stránkách či nás neváhejte kontaktovat telefonicky.