Rekreační území - východ
Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Rekreační území – východ“, zpracované v září 2015 společností MV projekt spol. s r.o., která je přílohou č. 3 této ZD. Cílem prací je zpřístupnění jezera pro rekreaci a zároveň ochrana vodních biotopů, což přispěje k resocializaci a obnovení funkcí krajiny v ...
SZĽH infra - hokejové strelnice
Predmetom zákazky je dodanie a osadenie hokejových strelníc.
Sportovní vybavení pro Univerzitu obrany
Dodávka sportovního vybavení z důvodu modernizace technického vybavení infrastruktury tělovýchovných zařízení, zkvalitnění výuky tělesné výchovy a rozšíření možností sportovního vyžití.
Sportovní vybavení pro ASC DUKLA - 2018
Předmětem veřejné zakázky je dodávka sportovního vybavení z důvodu zlepšení nabídky posilovacích zařízení ve vybavení posiloven a pro zvýšení tréninkových možností jednotlivých oddílů. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 samostatných částí.
FTK – vybavení pro outdoorové sporty
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení pro outdoorové sporty. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také zajištění záručního servisu, dodání návodu k použití v českém jazyce a záručních listů. Podrobná technická specifikace je uvedena v příloze č. 2 Dokumentace.
Bowling
Predmetom zákazky je obstaranie a dodanie technológie dvoch bowlingových dráh s bezlakovou technológiou stavačov s príslušenstvom, jej inštalácia, spustenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy.
FTK - Lukostřelecké vybavení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka lukostřeleckého vybavení. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také zajištění záručního servisu, dodání návodu k použití v českém jazyce a záručních listů.
FTK – vybavení pro vodní sporty
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení pro vodní sporty. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také zajištění záručního servisu, dodání návodu k použití v českém jazyce a záručních listů.
FTK - Fitness náramky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 90 ks fitness náramků. Tato veřejná zakázka souvisí s realizací projektu „Rozvoj studijního prostředí na Univerzitě Palackého v Olomouci (ROSTU)“ v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy kvalifikovaným ...
Přístavba gymnastické haly v areálu Sportovního klubu Hradčany
Předmětem zakázky je přístavba gymnastické haly v areálu Sportovního klubu Hradčany. Realizace zakázky zahrnuje (i) vybudování nové sportovní gymnastické haly propojené se stávající sportovní halou, (ii) částečné rekonstrukce a úpravy stávající budovy stávající sportovní haly, (iii) v rámci úprav stávající haly vybudování nového bytu nad stávající ...
Výcviková a školící základna pro zdravotnickou záchrannou službu Královéhradeckého kraje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka lezeckého trenažéru letecké záchranné služby pro nácvik záchrany a evakuace osob a poskytnutí souvisejících služeb. Lezecký trenažér bude instalován na budově výcvikové a školící základny pro Zdravotnickou záchrannou službu Královéhradeckého kraje, konkrétně na přístavbě stávající budovy zařízení Heliport LZS v ...
Nákup vybavenia pre INDOOR a OUTDOOR posilovňu G KLUB, s.r.o.
1. Deck i delt deck kombinovaný stroj s dopomocou 2. Posilňovací stroj na príťahy v predklone 3. Hyperextenzia lavica polohovateľná 4. Stroj kombinovaný (kladka vrchná a kladka spodná) 5. Lavica na izolovaný biceps v sede 6. Lýtkostroj na výpony kombinovaný 7. Stroj protismernej kladky 8. Posilňovací stroj kombinovaný (hrazda aj bradlá s ...
Dodání sportovního vybavení
Dodání sportovního vybavení dle specifikace výzvy
Poptávám rukavice VÖLKL CLASSIC
Poptávám rukavice VÖLKL CLASSIC.
Poptávám opravu kulečníkového stolu
Poptávám opravu kulečníku, prasklá deska a poškozený potah.
Posilnenie a rast spoločnosti LUSTA Group s. r. o. vybudovaním trampolínového parku
Predmetom zákazky je jeden logický celok: Logický celok č. 1: Trampolínová zostava - 1 kpl. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Poptávám opravu kulečníku
Poptávám opravu kulečníku, prasklá deska a poškozený potah.
Sportovní vybavení pro Agenturu služeb II
Dodávka 4 ks profesionálních běžeckých trenažérů, 2 ks profesionálních multifunkčních věží (strojů) a 6 ks profesionálních spinningových kol.
Hledáme lokalitu pro letní sportovní soustředění
Hledáme vhodnou lokalitu (horskou) pro letní sportovní soustředění. Ubytování 7 nocí s plnou penzí pro počet účastníků cca 60 a víc. Tělocvična s palubovkou. Bazén výhodou. Horské prostředí. Lokalita Východní Čechy, Jeseníky, Vysočina.
Sportovní vybavení pro Univerzitu obrany
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks běžeckých pásů, 5 ks eliptických trenažérů, 2 ks rotopedů, 2 ks multifunkčních posilovacích strojů a 6 ks veslařských trenažérů.
Sportovní vybavení pro Agenturu služeb
Dodávka 4 ks profesionálních běžeckých trenažérů, 2 ks profesionálních multifunkčních věží (strojů) a 6 ks profesionálních spinningových kol.
Sportovní vybavení pro Hradní stráž
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks běžeckých trenažérů, 1 ks crossového trenažéru (orbitreku), 1 ks posilovacího stroje LEG PRESS (kotouče), 1 ks posilovacího stroje Overhead Press (tlak na ramena vsedě) a 1 ks posilovacího stroje Hacken dřep.
Podpora rastu konkurencieschopnosti spoločnosti Olymp Pro Fitness s.r.o.
Predmetom zákazky je tento logický celok: Logický celok č. 1: Zariadenie do fitness centra - 1 kpl Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Zajištění sportovních pomůcek do škol pro projekt Hodina pohybu navíc
Zajištění dodávek a distribuce sportovních pomůcek pro tělesnou výchovu do cca 350 základních škol.
MV – Jablonec n.N. - SZNR 2016 - Lyžařský trenažér pro oddělení biatlonu
Předmětem této veřejné zakázky je nákup lyžařského trenažéru pro jízdu na kolečkových lyžích včetně základního příslušenství pro oddělení biatlonu Centra sportu Ministerstva vnitra. Lyžařský trenažér bude využíván pro zkvalitnění přípravy sportovců ke státní reprezentaci s možností provést funkční vyšetření. Trenažér bude vybaven několika ...