Facility Management služeb pro objekt Justičního areálu Na Míčánkách

Facility Management služeb pro objekt Justičního areálu Na Míčánkách

Dle § 35 zákona je zakázka dělena na dvě části.
Předmětem plnění veřejné zakázky je:
Pro část 1:
Úklid vnitřních prostor Justičního areálu Na Míčánkách
Pro část 2:
Zajištění vybraných služeb facility managementu v Justičním areálu Na Mičánkách.
Podrobnější zadávací podmínky jsou vymezeny v zadávací dokumentaci ke každé části veřejné zakázky zvlášť.
Veřejná zakázka vložena:
07.08.2017 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo spravedlnosti České republiky

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo spravedlnosti České republiky

Zadavatel IČ:
00025429

Zadavatel ulice:
Vyšehradská 16

Zadavatel PSČ:
128 10

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Bohdan Görcs

Zadavatel telefon:
+420 221 997 239

Fax:
+420 221 997 564

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://portal.justice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90919200-4
Úklid kanceláří

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa a údržba nemovitostí, výběr a rozúčtování plateb, kontrola objektů

Správa a údržba nemovitostí, výběr a rozúčtování plateb, kontrola objektů

Vlastníte bytové, kancelářské nemovitosti či sportoviště? Zajisté s tím máte spoustu starostí ohledně správy a údržby. V této záležitosti Vám bude nápomocná naše společnost MEBYS Trutnov s.r.o. - Správce nemovitostí, sídlící v Turnově. V oblasti správy budov zajišťujeme pravidelné výběry plateb, záloh, dodávky služeb, rozúčtování nákladů, revize a dodržování předpisů, opravy a údržby společných prostor, vedení účetnictví. Nejčastěji spravujeme městské byty, bytová družstva, SVJ i nebytové prostory. Našich služeb mohou využít i majitelé sportovišť jako bazénů, fitness center, stadionů, aquaparků. Neváhejte a přenechte část svých pracovních záležitostí nám.


Perfektní úklid panelového i rodinného domu od profesionální úklidové firmy

Perfektní úklid panelového i rodinného domu od profesionální úklidové firmy

Potřebujete už nutně umýt okna nebo vyčistit koberce a čalouněný nábytek? Máte práce nad hlavu nejen v zaměstnání ale i s dětmi a nestíháte úklid domácnosti? Nebo jste malovali a potřebujete pomoci s úklidem? Firma Lumír Sokol Plus s.r.o. Vám poskytne dlouhodobé úklidové služby za rozumné ceny v okolí Havířova a Karviné, ať už bydlíte v rodinném domě nebo v panelovém bytě. Úklidové služby: - mytí oken včetně rámů a parapetů (i po malířích) - mytí dveří (i po malířích) - čištění zašlých střech a dlažeb - opravy fasád – odstranění grafiti - desinfekce a deratizace - čištění koberců a čalouněného nábytku - luxování koberců - mytí a voskování podlahových krytin - ruční čištění koženkového nábytku + ošetření speciálním přípravkem - mytí osvětlovacích těles - základní stěhování – přesun těžšího nábytku - odvoz odpadů - likvidace pozůstalostí Naším cílem je Vaše maximální spokojenost s naší odvedenou prací a čistý vzhled Vaší domácnosti.


Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Graffiti způsobené vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto firma Čištění fasád Zlín poskytuje antigraffiti servis. Postará se o odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Působí nejen na Zlínsku, ale také v regionu Praha, Brno. Antigraffiti servis - odstranění nepěkné malby provádíme speciálními chemickými prostředky v kombinaci tlakové vody. Poradíme si i s graffiti u ploch, které jsou opatřené nátěry, či u strukturovaných omítek na bázi umělých pryskyřic. Po vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro ochranu před graffiti v budoucnu. Při dalším znečištění povrchu s ochrannou vrstvou jde malba omýt snadno vodou se saponátem i čistou vodou. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odbornou firmu.


On-line správa nemovitostí, bytů a bytových družstev - digitalizace dokumentů

On-line správa nemovitostí, bytů a bytových družstev - digitalizace dokumentů

Potřebujete mít rychlejší přístup k dokumentům a průběžnou kontrolu činnosti správce? Pak se obraťte na společnost Jiří Drašar, a.s. se sídlem v Třebíči, která zajišťuje digitalizaci dokumentů, on-line správu nemovitostí, bytů a bytových družstev. Současná doba vyžaduje, aby informace byly dostupné on-line a ihned. Pro zástupce domu „SVJ“ řešíme tento požadavek formou chráněného internetového přístupu, našim systémem „View4SVJ“. Internetový systém „View4SVJ“ umožňuje sledovat hospodaření „SVJ“ v rozsahu námi zpřístupněné elektronické správy a je dostupný na našich internetových stránkách www. drasar.eu nebo www.drasar-as.cz, přes odkaz elektronická správa domu – přihlásit. Elektronickou správou se rozumí předávání informací klientům s využitím internetových technologií. Tato elektronická správa zajišťuje zástupcům výboru „SVJ“ rychlejší přístup k dokumentům a průběžnou kontrolu činnosti správce. Více informací naleznete na našich stránkách www.drasar.as


Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek a střech může být problematické. Obraťte se v regionu Zlín, Brno či Praha na společnost Čištění fasád. Prodloužíme životnost fasády i střech. Dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot pomocí speciálních chemických prostředků. V rámci prevence novotvorby nečistot nanášíme na vyčištěný povrch i ochranné, impregnační prostředky. Efektivně čistíme fasády, omítky a střechy od atmosférických nečistot - prachu, smogu dále od biologických nečistot – plísní, mechu, řas a zbavíme povrch i mastnoty, cementových povlaků či nevzhledného graffiti.


Facility services Brno - systematická řešení přidávající hodnotu

Facility services Brno - systematická řešení přidávající hodnotu

Společnost MOHLIS Brno, to je více než 25 let zkušeností na českém trhu v oblasti zabezpečení a ostrahy objektů, majetku, osob, 10 let úklidových služeb v různých odvětvích a objektech, stejně jako údržby nemovitostí, 15 let zkušeností s převozy finanční hotovosti a 3 roky PCO a online ostrahy. Naše společnost se v současné době zaměřuje na 5 základních činností v oboru facility services: - ostraha objektů a osob, která zahnuje PCO a online ostrahu - úklidové služby, úklid objektů, budov a firem - údržba nemovitostí - výškové práce, rizikové práce ve výškách - převozy finanční hotovosti Naše hlavní sídlo najdete v Brně, působíme však celorepublikově, naše příme obchodní zastoupení najdete v Jihlavě, Plzni a Hustopečích. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Mohlis Brno – těšíme se na spolupráci.