Oprava striech P 4-10, areál UVLF Košice

Oprava striech P 4-10, areál UVLF Košice

Cieľom uskutočnenia opravy striech budov je výmena strešnej krytiny, ktorú tvoria azbestocementové dosky, sanácia poškodených časti drevenej konštrukcie krovu, výmena dotknutých klampiarskych konštrukcií a hromozvodu.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2017 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
220 824 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Zadavatel IČ:
00397474

Zadavatel ulice:
Komenského 73

Zadavatel PSČ:
041 81

Zadavatel obec:
Košice-Sever

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Bartko

Zadavatel telefon:
+421 905 907 438

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvlf.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

O veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce se vám v okolí Šumperka, Zábřehu a Olomouce postará firma Střechy Listr - Libor Straka. V oboru pokrývač máme již dlouholeté zkušenosti. Zajistíme veškeré pokrývačské práce dle přání zákazníka - montáž: - pálené a betonové střešní krytiny a jejich doplňky (Tondach, Bramac, Roben, KM Beta, Mediterran) - maloformátové střešní krytiny (Eternit, Dacora, Capacco, Eureko) - plechové střešní krytiny (Ruukki, Satjam, Lindab) - asfaltové šindele (Katepal, Iko, Tegola). Také vám zajistíme dodávku a montáž pojistné nebo PVC fólie. Vaše střecha bude po dobu životnosti i naší střechou.


Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce zhotovujeme přímo na místě určení, případně po zaměření stavby v dílně. Je-li krov vyroben v dílně, na stavbu dovezeme jen stavebnici, která se poskládá a ukotví. Krov navrhneme dle rozpětí stavby a typu krytiny a postavíme jej ve velmi krátkém časovém úseku. Působnost tesařství Kocián je Jihlava a její široké okolí. Dbáme vždy na použití kvalitních materiálů a na přání či potřeby zákazníka. Pracujeme rychle, ale kvalitně. Spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce je u nás prioritní. Využití krovů: - rodinné a obytné domy - dřevostavby - atypické stavby - garáže, přístřešky - pergoly, altány, terasy V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás!


Oprava a rekonstrukce ploché, sedlové i šikmé střechy včetně dodávky střešní krytiny

Oprava a rekonstrukce ploché, sedlové i šikmé střechy včetně dodávky střešní krytiny

Potřebovala by Vaše střecha opravu či rekonstrukci a sháníte odborníky, na které je spolehnutí? Jste na správném místě. Společnost Střechy Višňovský má dlouholeté zkušenosti a patří mezi kvalitní a pečlivé firmy. Specializujeme se na: - opravy a rekonstrukce plochých, sedlových a šikmých střech - střechy na klíč - stavba střechy a střešních konstrukcí - izolace a údržba střech - tesařské, klempířské a pokrývačské práce - výroba klempířských prvků - dodávka střešních krytin. Zpracujeme Vám zdarma rozpočet a kalkulaci střechy. Střecha od nás nejen ozdobí Váš dům, ale také se stane spolehlivou ochranou proti nepříznivým vlivům. Těšíme se na spolupráci!


Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Blíží se topná sezóna a vy nechcete za vytápění utratit horentní sumy? Pak se obraťte na společnost Stavitelství Kudláč, která vám zajistí zateplení vašeho domu. Zajišťujeme zateplování fasád a sanace omítek v okrese Třebíč, ale i po celé Vysočině. Zateplení fasády zabraňuje úniku tepla z vašeho domu, tudíž vám razantně snižuje náklady na vytápění. Používáme tzv. kontaktní způsob zateplení fasády, kdy se izolační materiál pevně přichytí na původní fasádu. Tato investice vám zajistí úsporu nákladů, zároveň vzroste i cena vaší nemovitosti a prodlouží se její životnost. Pokud vás trápí vlhkost ve vašem domě, pak vám zajistíme sanaci omítek, která odvede vlhkost z vašeho domu do okolního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele střešních krytin ve Zlínském kraji? Pak jste na správném místě! Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. pro Vás připravila široký sortiment materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech, a to ve spolupráci s těmi nevýznamnějšími výrobci z České republiky i zahraničí. Vybírat můžete ze střešních materiálů značek Cembrit, Bramac, Velux, Tondach, Satjam, Kraupner a další, z produktů jsou Vám k dispozici krytiny - plechové - pálené - betonové - ocelové - bitumenové - hliníkové - plastové a další Samozřejmostí je také poskytování poradenského servisu, zajištění dopravy zakoupeného materiálu či klempířké centrum, proto neváhejte a zvolte firmu SALVATOR STŘECHY s.r.o. jako svého dodavatele v oblasti střešních materiálů.


Opravy měděné a mosazné střechy, historické střechy. Klempířství Vysočina

Opravy měděné a mosazné střechy, historické střechy. Klempířství Vysočina

Hledáte firmu na opravu či rekonstrukci měděné a mosazné střechy? Pak jste nalezli správně. Firma ZVOZA, s.r.o. je odborníkem ve svém oboru. Provádí kompletní realizaci střechy v oblasti Vysočina. Oplechování, žlaby, svody, rýny. Klempířské práce z mědi, pozinku, hliníku, titanzinku. Plech to je odolný, bezúdržbový materiál. Dlouhá životnost. I když měď je finančně dražší, tato střecha patří k těm levnějším. Protože není potřeba nátěrů jako jiné kovové střechy, osvědčila se již z minulosti. Protože při rekonstrukci historických střech je potřeba výroba určitých částí na zakázku, vlastní firma klempířské stroje na ohýbání plechů. Rádi Vám poradíme, provedeme kalkulaci a domluvíme termín realizace.