Poskytování servisní a materiálové podpory  tiskových řešení

Poskytování servisní a materiálové podpory tiskových řešení

Zakázkou dojde k pokrytí tiskových potřeb a servisu tiskových zařízení na Ministerstvu kultury.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo kultury

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo kultury

Zadavatel IČ:
00023671

Zadavatel ulice:
Maltézské náměstí 471/1

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Beneš

Zadavatel telefon:
+420 257 085 383

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mkcr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30125000-1
Části a příslušenství fotokopírovacích strojů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Nabízíme stylové balící papíry s různými motivy: zelená jedle, vánoční růže, zimní motiv, zima na saních,vánoční kouzlo.... Papíry se prodávají v arších ( i jednotlivě ), nebo v roličkách. Dále pak najdete v naší nabídce mikulášské a vánoční tašky s různými motivy, různých velikostí, vyrobeny z kartónu Eko nebo z bílého polyetylenu. Obálky ozdobné vánoční, přírodní, luxusní i metalické již od 9 Kč za kus. Stužky, bloky, vánoční pohlednice, sáčky i ubrousky. Najdete nás v ulici Novodvorská 1176 na Praze 4, vjezd z Němčické ulice. Předvánoční provozní doba prodejny od 30.11.2021 do 21.12.2021: PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK: 7.30 - 16.00 HOD. ÚTERÝ, ČTVRTEK: 7.30 - 18.00 HOD.


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost Križan s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


Výkonné velkoplošné solventní tiskárny Mimaki pro profesionální využití

Výkonné velkoplošné solventní tiskárny Mimaki pro profesionální využití

Hledáte firmu, která se specializuje na prodej a servis velkoplošných solventních tiskáren japonské značky Mimaki pro profesionální využití? Pak je tu společnost Electron s.r.o. se sídlem v Brně, která je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem výkonných velkoplošných solventních tiskáren Mimaki pro Českou republiku. Velkoplošné solventní tiskárny Mimaki vynikají především vysokou rychlostí tisku i při velkém rozlišení, moderními funkcemi a konkurenceschopnou cenou. Velkoplošné solventní tiskárny Mimaki řady JV33, JV34 a JV5 -vysoká produktivita práce -vysoké rozlišení a rychlost tisku -systém nepřerušitelného dodávání inkoustu -proměnlivá velikost tiskového bodu -trojitý automatický systém vyhřívání -automatické navíjení a sušení média -piezoelektrická technologie tisku -automatická kontrola trysek -nastavení výšky hlavy nad médiem -kompenzace tloušťky média -volitelně eko-solventní inkousty.


Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Hledáte pevné a kvalitní krabice na vánoční cukroví a cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost Model Pack Shop Praha, která nabízí široký sortiment potravinových krabic na cukroví, zákusky a dorty z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Praze na Bečovské ulici nebo na našem e-shopu. Potravinové krabice jsou určeny pro přímý styk s potravinami. V naši nabídce krabic si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Nelamte si hlavu s balením zboží a pořiďte si poštovní a zásilkové obaly od společnosti Model Pack Shop, která vyrábí vlastní přepravní obaly. Potřebujete zabalit knihy, víno, oblečení, kalendáře nebo důležité dokumenty? Naše obaly se vám postarají o bezpečnou přepravu čehokoliv. Na našem eshopu naleznete široký výběr zásilkových obalů různých velikostí - zakoupit si je můžete již od 1 kusu! Na výběr máte - poštovní krabice, rychloboxy, obaly na knihy a kalendáře, obálky, tubusy. Dodání garantujeme do 3 pracovních dnů. Díky našim nově vyvinutým poštovním krabicím s výškou do 5 cm můžete na České poště podávat zásilky za zvýhodněnou cenu (doporučeně). Na našem eshopu vždy naleznete aktuální novinky a ceny - tak neváhejte a zakupte si zásilkové obaly ještě dnes! MODEL PACK SHOP má své zastoupení v kamenných obchodech v Praze i Opavě, ale díky našemu online e-shopu si nakoupíte z pohodlí domova i když jste z okolí Plzně.