Vícestranná rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů pro letecké motory a reduktory vrtulníků

Vícestranná rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů pro letecké motory a reduktory vrtulníků

Dodávky náhradních dílů na základě výzvy k podání nabídky na dílčí veřejnou zakázku v souladu s rámcovou dohodou.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LOM PRAHA s.p.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
170 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOM PRAHA s.p.

Zadavatel IČ:
00000515

Zadavatel ulice:
Tiskařská 270/8

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha 10 - Malešice

Kontaktní osoba:
Vratislav Marek

Zadavatel telefon:
+420 296 505 387


Zadavatel web:
http://lompraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34731700-7
Součásti vrtulníků

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Poradenství a odborná technická podpora v oblasti pneumatických prvků a armatur

Poradenství a odborná technická podpora v oblasti pneumatických prvků a armatur

Ať už řešíte opakující se problémy s životností a spolehlivostí pneumatických prvků a armatur, nebo si nevíte rady, jaký výrobek pro konkrétní aplikaci použít, oslovte společnost YETTY.EU, která je připravena vám se vším pomoci a poradit. Kromě dodávky náhradních dílů, konstrukce výrobních strojů a jiných služeb v oblasti automatizace, robotizace a průmyslu, poskytujeme technickou podporu každému zákazníkovi na míru, a to napříč celou Českou republikou. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů

Představujeme Vám firmu Rubber Steel Construction s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis náhradních dílů ke stavební a zemědělské technice. V naší nabídce náhradních dílů můžete vybírat mezi originálními díly, tak i OEM díly přímo od výrobců, až po alternativy k těmto produktům. Díly poskytujeme pro rypadla, pásové nakladače a buldozery. Stěžejní sortiment jsou značky Volvo, Caterpillar, Komatsu. Pokud Vás náhradní díly ke stavební a zemědělské technice zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pavelkova 1133/6, Olomouc.


Výroba strojních součástí Uherské Hradiště, výroba kardanových hřídelí a kloubů, hydraulické válce

Výroba strojních součástí Uherské Hradiště, výroba kardanových hřídelí a kloubů, hydraulické válce

Představujeme Vám firmu KONY ZLÍN, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště, která svoji činnost zaměřila na výrobu, prodej a opravy strojních součástí se zaměřením na kardanové hřídele a klouby, hydraulické válce apod. Působíme především na českém a slovenském trhu. Naše služby: - výroba a opravy kardanových hřídelí pro dopravní prostředky a pojízdné stroje - výroba a opravy kardanových hřídelí pro průmysl - kardanové hřídele pro zemědělskou techniku - rozpěrné tyče a triangly pro nákladní automobily a autobusy - opravy hydraulických válců - renovace strojních součástí navařováním Pokud Vás naše výroba strojních součástí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Březolupy 99, Uherské Hradiště.


Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Společnost AGRIOLA se zabývá prodejem a distribucí dílů na zemědělskou techniku. Vlastní výroba dílů je naší konkurenční výhodou, díky tomu jsou naše ceny velmi příznivé. Pokud Vaše firma používá zemědělskou techniku zn. Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini, MC Cormick, Manitou, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Výrobní provoz máme v obci Polešovice u Uherského Hradiště. Distribuci dílů zajišťujeme po celé ČR. Na požádání zašleme katalog náhradních dílů. Na prodej: - díly pro nápravy, motory, oleje, filtry, adaptéry. - originální i opotřebitelné náhradní díly.


Průmyslové brzdy – KTR CR Jevíčko, brzdové systémy a hydraulické brzdy Svitavy

Průmyslové brzdy – KTR CR Jevíčko, brzdové systémy a hydraulické brzdy Svitavy

KTR CR Jevíčko přední výrobce spojek, brzd a hydraulických komponentů zajišťuje komplexní servis pro své zákazníky po celém světě. Průmyslové brzdy jsme rozšířili o hydraulické čelisťové brzdy, které mají velkou brzdnou sílu. Brzdné systémy od KTR CR Jevíčko mají široké využití v průmyslových oblastech. Naše průmyslové brzdy předčí Vaše očekávání. Parametry průmyslových brzd: - dlouhá životnost brzdových destiček a celých brzd - nízké provozní náklady - snadná údržba - výborný poměr rozměrů a výkonu - brzdové obložení je možné dodat z různých materiálů - snadná výměna brzdového obložení Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Brněnská 559, Jevíčko, Svitavy.