Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Teleskopické kryty a gilotina
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka teleskopických krytů a gilotiny pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Chlazení nástrojů FP 2680
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka chlazení nástrojů pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Výměna nástrojů ATC
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka výměny nástrojů ATC pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Poptáváme převodovku Bonfiglioli k transportnímu pásu
Poptáváme převodovku Bonfiglioli k transportnímu pásu Smipack, Type VF44P1P71 B14 Code: W2004800982034 BIT 10/2009 Mount Pos. V5 14.
Náhradní díly na zahr. traktory Karsit, Polsko
Sháním plynový spoj do zahradního traktoru Karsit model TCX22/102j S pozdravem Grzegorz Drozdowski
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Kabina ke stroji FSM
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kabiny ke stroji pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Lineární vedení FSM
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka lineárního vedení pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Řídící systém FSM
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka řídicího systému pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Kabina ke stroji FGM
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kabiny ke stroji FGM vyráběného v rámci výroby prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Poptávám ovládací lanko pojezdu k bubnové sekačce
Poptávám ovládací lanko pojezdu k bubnové sekačce, BSK 96 KULTI.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Kabiny ke strojům
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kabin ke strojům pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Rámcová dohoda na dodávky brzdového obložení a špalíků
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou jedinému vybranému dodavateli v každé části zadány jednotlivé veřejné zakázky na dodávku brzdového obložení pro železniční kolejová vozidla zadavatele vybavená kotoučovou brzdou a brzdových špalíků, podle jednotlivých částí veřejné zakázky do odběrného místa zadavatele ...
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Lineární vedení
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka lineárního vedení pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávky madel pro pohyblivé schody
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky madel pro pohyblivé schody dle bližší technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Účelem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky madel pro pohyblivé schody s jedním vybraným dodavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Kabina ke stroji
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kabiny ke stroji VARIANT 10000 vyráběného v rámci výroby prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávky náhradních dílů na tramvaje - konsignace
Účelem veřejné zakázky rozdělené na část 1 s názvem „Dodávky náhradních dílů na tramvaje – konsignace část 1“, část 2 s názvem „Dodávky náhradních dílů na tramvaje – konsignace část 2“, část 3 s názvem „Dodávky náhradních dílů na tramvaje – konsignace část 3“ a část 4 s názvem „Dodávky náhradních dílů na tramvaje – konsignace část 4“ je uzavření ...
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Teleskopické kryty II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (teleskopických krytů) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Teleskopické kryty II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka teleskopických krytů pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Shrnovací měch, Německo
Požadujeme nabídku na vlnovec (měch přechodového můstku) na brusce typu BRH-20A, č.: 802218, rok výroby 1985, společnost ZVL Československo S pozdravem Lutz Riefenstahl
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Dopravníky třísek II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (dopravníků třísek) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Vřeteníkové převodovky II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (vřeteníkových převodovek) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Stavitelné podložky II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (stavitelných podložek) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Upínače nástrojů II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (upínačů nástrojů) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Převodovky pro pohon os II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (převodovek pro pohon os) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai
Poptáváme baterie 48V na vysokozdvižný vozík značky Hyundai HBF30-7.