Energetické zhodnotenie budovy materskej školy v Trenčianskych Tepliciach

Energetické zhodnotenie budovy materskej školy v Trenčianskych Tepliciach

Predmetom zákazky je energetické zhodnotenie budovy materskej školy v Trenčianskych Tepliciach. Objekt materskej školy sa skladá zo šiestich častí. V pavilónoch A1 a B1 sú umiestnené štyri herne detí s príslušenstvom, v prízemných pavilónoch A2a B2 sú umiestnené učebňa a riaditeľňa. Pavilón C je hospodársky pavilón, kde je umiestnená kuchyňa a práčovňa. Všetky pavilóny sú prepojené jednopodlažnou spojovacou chodbou časť D. Pavilóny A1 a B1 sú dvojpodlažné, pavilón C a D sú jednopodlažné. Nad všetkými pavilónmi okrem pavilónu D- spojovacia chodba bola na streche v roku 2013 položená nová krytina so zateplením.
Stavebné úpravy pozostávajú:
-Z výmeny okien v pavilóne C a D. V ostatných pavilónoch boli okná vymenené v roku 2011.
-Zo zateplenia obvodového plášťa všetkých pavilónov materskej školy, okrem A2 a B2, ktoré boli zateplené v roku 2008.
-Zo stavebných úprav spojovacej chodby pavilón D
-Zo stavebných úprav vyplývajúcich z umiestnenia kotolne v nefunkčnej miestnosti výmenníkovej stanice. Zdrojom tepla pre objekt MŠ bude plynová teplovodná kotolňa umiestnená v hospodárskom pavilóne, kde budú inštalované štyri kondenzačné kotle 200-W o tepelnom výkone jedného 17-45 kW. Inštalovaný výkon kotolne bude 180 kW.

Stavebné práce budú uskutočnené v rozsahu výkazov-výmer a za podmienok podľa projektovej dokumentácie: ENERGETICKÉ ZHODNOTENIE BUDOVY MATERSKEJ ŠKOLY V TRENČIANSKYCH TEPLICIACH spracovanej kolektívom riešiteľov, hlavný riešiteľ Ing. Krupala Dušan, z 01/2017, pričom táto projektová dokumentácia tvorí prílohu k súťažným podkladom.

Ďalšie podrobnosti sú uvedené v projektovej dokumentácii.

Bližší opis predmetu zákazky je uvedený aj v časti B.1 a B.3 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčianske Teplice

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
221 029 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčianske Teplice

Zadavatel IČ:
00312088

Zadavatel ulice:
M.R.Štefánika 4

Zadavatel PSČ:
914 51

Zadavatel obec:
Trenčianske Teplice

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Trenčanová, osoba zodpovedná za verejné obstarávanie

Zadavatel telefon:
+421 910 688 817


Zadavatel web:
http://www.teplice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Představujeme Vám firmu GASline s.r.o. z Opatovic nad Labem, která svoji činnost zaměřila na profesionální potrubní rozvody ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu. Dále zajišťujeme potrubní rozvody technických plynů tam, kde je kladen velmi vysoký důraz na čistotu jako jsou laboratoře, optický průmysl a jaderná zařízení. Zajišťujeme rozvody technických plynů, zejména rozvody pro vodík, helium, dusík, kyslík, argon, oxid uhličitý, acetylen, etylen, propan a jejich směsi. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma GASline s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Hradecká 130, Opatovice nad Labem.


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.


Čištění a pravidelná údržba, servisní prohlídky plynových kotlů

Čištění a pravidelná údržba, servisní prohlídky plynových kotlů

Potřebujete vyčistit plynový kotel? Hledáte v Třebíči firmu, která se postará o pravidelné servisní prohlídky plynového kotle? Kontaktujte firmu Petr Strnad Plynové kotle. Zajistí pravidelné servisní prohlídky i údržbu plynových kotlů. Valná většina poruch na plynovém kotli je způsobena díky zanedbání každoroční servisní prohlídky kotle. Nechtěné poruše kotle tak předejte díky jeho pravidelnému servisu, o který se naše postará. V rámci servisní prohlídky provedeme odbornou prohlídku, vyčištění hořáku, výměníku a dalších důležitých částí plynového kotle.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.