Fitnes

Fitnes

Predmetom obstarávania je technologické vybavenie wellness a kompletné strojové vybavenie do fitness centra na poskytovanie športových, relaxačných a rekondičných služieb.
Zákazka je rozdelená na 2 časti.
Časť č. 1 predmetu zákazky obsahuje Fitnes - výbava fitnes centra, bližšia špecifikácia tejto časti zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Časť č. 2 predmetu zákazky obsahuje Saunový svet - výbava wellness, bližšia špecifikácia tejto časti zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2017 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LUVETO s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
159 807 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LUVETO s.r.o.

Zadavatel ulice:
Kolačkov 188

Zadavatel PSČ:
065 11

Zadavatel obec:
Kolačkov

Kontaktní osoba:
Lucia Stempová

Zadavatel telefon:
+421 +42 152 948 388 440


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/dokumenty/19248

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92600000-7
Športové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Jste po dlouhém sni vyčerpaní a necítíte svoje tělo? Potřebujete se dokonale odreagovat v moderním prostředí? Vychutnejte si zasloužený odpočinek návštěvou sauny a udělejte něco pro své tělo a mysl. Wellness nabízí komplexní služby včetně relaxační zóny s lehátky a posezením. Nabízíme Vám k zakoupení dárkové vouchery. Finská sauna Infrasauna Zážitkové sprchy Vodní postel Relaxační zóna s lehátky a křesílky Otevírací doba: po – čt: 14:30 – 21:00 so – pá: 14:30 – 23:00 neděle: zavřeno Ceník Privátní pronájem celého wellness na 2 hodiny 1.290,- Kč (1 – 4 osoby)


Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír je z tvarovaného plechu a povrchová úprava je provedena práškovými barvami. Provedení: H0004 pr. 24 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 540 Kč H0004Z pr. 24 cm, uzavírání na zámek - cena: 635 Kč H0003 pr. 34 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 574 Kč H0003Z pr. 34 cm, uzavírání na zámek - cena: 689 Kč Zásobník na papírové ručníky s držákem na desinfekci. Povrchová úprava bílým Komaxitem, zavírání Imbus klíčem nebo zámkem rozměr: šířka 265 mm výška 340 mm hloubka 130 mm Provedení: H0005D Imbus klíč - cena: 505 Kč H0005ZD se zámkem - cena: 563 Kč. Naše družstvo vzniklo již v roce 1951. Zabýváme se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek, plechů a povrchovou úpravou práškovými barvami.


Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

Multifunkční sportovní areál nabízí mnoho služeb a míst pro aktivní i relaxační vyžití: - máme k dispozici kvalitní restauraci s širokou škálou tuzemské i zahraniční kuchyně - útulný hotel s možností pořádat společenské i firemní akce - moderní kongresové centrum vhodné pro jakýkoliv firemní plán - golfové hřiště Kunětická Hora, které patří mezi nejdelší golfová hřiště v České republice - tenisové kurty - prostory pro odpočinek a relaxaci - sauna, pára, vířivky - stezka pro in-line či kolo dlouhá 4 km. Kongresové centrum. Restaurace. Hotel. Zastavte se u nás, budeme Vás hýčkat!


Dětský zahradní domeček námořník v bílé modrém pruhovaném provedení

Dětský zahradní domeček námořník v bílé modrém pruhovaném provedení

Chcete dětem pořídit zajímavý dětský domeček? Hrají si vaše děti rády na námořníky? Skvělý herní prvek pro vaše děti představuje dětský domeček Námořník v originálním pruhovaném modro bílém provedení od společnosti Dřevoslav s.r.o. Dětský domeček je složený ze čtyř stěn z hoblovaných palubek se zabudovaný okny i dveřmi, které jsou snadno smontovatelné. Domeček je povrchově upravený, byl hloubkově máčen ekologickým, zdravotně nezávadným lazuritem ADLER, díky čehož může stát na zahradě celoročně. Domeček je vybaven i plnohodnotnou střechou s kanadskou šindelí. K domečku je možné přikoupit i další doplňky, jako je komín, podlaha, lavičky apod.


Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Golf & Spa Kunětická Hora Pro milovníky sauny máme připraveno saunování v nerušeném soukromém prostoru. K dispozici jsou 3 luxusní samostatné prostory vybavené, kromě jiného, také wifi a TV. Samozřejmostí je možnost studeného i teplého občerstvení. Cedrus SPA luxusní soukromé saunování ROMANTIC pro dvě osoby Tento privátní prostor je vybaven vario saunou, vířivkou, aroma sprchou a relaxačním dvojlůžkem. FAMILY pro čtyři až šest osob Zde naleznete finskou saunu, solnou parní lázeň, vířivku a aroma sprchu. PARTY až pro dvanáct osob Největší privátní prostor je vybaven finskou saunou, parní lázní, velkou keramickou vířivkou, aroma sprchou a venkovní terasou s ochlazovacím jezírkem – pro veřejnost uzavřen.


Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Potřebujete rozdělit toalety či jiné prostory? Pak se obraťte na naši společnost Böhme CZ spol. s.r.o. ze Slušovic. Dodáváme montované sprchové a WC zástěny HPL a kabiny pro sportoviště, koupaliště, aquaparky. Vyvinuli jsme vlastní způsob konstrukce, díky kterému vše rychle namontujeme na požadované místo. Pro výrobu využíváme ty nekvalitnější materiály (pur, dřevotříska, HPL). V případě menšího znečištění desek stačí plochu očistit hadříkem a u více znečištěných si vystačíte se standardně dostupnými čističi (doporučujeme bez obsahu alkalických složek). Samozřejmostí je pro nás flexibilní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Více informací naleznete na webových stránkách.