Revitalizace Žehuňského rybníka - odvoz a likvidace sedimentu

Revitalizace Žehuňského rybníka - odvoz a likvidace sedimentu

Předmětem je likvidace cca 500 tis. m3 sedimentu získaného odbahněním Žehuňského rybníka. Vytěžený sediment bude ukládán do odvodňovacích lagun, kde dojde k jeho postupnému odvodnění ve dvou lokalitách. Předmětem je tedy naložení sedimentu, jeho odvoz a likvidace způsobem, který si účastník zvolí. Deponování se předpokládá v letech 2018–2022. Vlastní likvidace sedimentu bude v období 2019-2023. Ukládání sedimentu bude rozloženo rovnoměrně do uvedených pěti let prací spojených s odbahňováním. Kapacity umožňují možnost uložení cca 120 tis. m3 sedimentu. Účastníci musí počítat s průběžnou likvidací objemu sedimentu v každém jednotlivém roce. Likvidace sedimentu (včetně přesunu z mezideponie) musí splňovat veškeré zákonné předpisy. Účastník na vlastní náklady zajistí projednání a schválení jím předloženého způsobu likvidace sedimentu DOSS nejpozději do 31. 12. 2019. Pokud k tomu nedojde, je zadavatel oprávněn na dodavateli uplatnit sankci až do výše stanovené obchodnimi podmínkami.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Kinský dal Borgo, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
110 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kinský dal Borgo, a.s.

Zadavatel IČ:
27461602

Zadavatel ulice:
Komenského 5/0

Zadavatel PSČ:
503 51

Zadavatel obec:
Chlumec nad Cidlinou IV

Kontaktní osoba:
INGENIRING KRKONOŠE a.s.

Zadavatel telefon:
+420 499 828 023

Fax:
+420 499 828 023

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kinsky-dal-borgo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98300000-6
Různé služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sběrný dvůr Havlíčkův Brod

Sběrný dvůr Havlíčkův Brod

Do našeho sběrného dvora můžete přivézt veškeré odpady z domácnosti jako je papír, plasty, suť, staré elektrospotřebiče, kov, baterie, osvětlení a další. Kromě toho řadu odpadů i vykupujeme, např. hliník, olovo, bronz, litina a další. Dále nabízíme: - pronájem kontejnerů - pronájem vysokozdvižného vozíku - odvoz odpadů - výkup druhotných surovin - zpětný odběr elektrozařízení - likvidace nebezpečných odpadů


Profesionálové v oblasti výkupu, prodeje i zpracování kovového odpadu barevných kovů

Profesionálové v oblasti výkupu, prodeje i zpracování kovového odpadu barevných kovů

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na výkup a zpracování kovového odpadu barevných kovů, pak se obraťte na společnost TROJEK s.r.o.. Naše pobočky najdete po celé České republice. Navštívit nás můžete i v obci Bzenec, nedaleko Hodonína. Zaměřujeme se na výkup, prodej a následné zpracování kovového odpadu, a především na barevné kovy, které také vykupujeme přímo od producentů barevných kovů. K třídění barevných kovů využíváme nejmodernější spektrometrické přístroje. Pro naše dodavatele mědi, mosazi, bronzu, všech druhů hliníku, zinku, olova, cínu, niklu, elektrošrotu, autobaterií, nerezi i dalších kovů máme stanoveny výhodné platební podmínky. V rámci výkupu kovového odpadu se postaráme i o demolici a likvidaci objektů. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Čištění kanalizací a odpadního potrubí

Čištění kanalizací a odpadního potrubí

Máte problém s ucpanou kanalizací či odpadním potrubím? Potřebujete vyčištění či revizi domácí přípojky? My vyřešíme všechny Vaše problémy s kanalizací. Naše společnost Envirox s.r.o. si totiž dokáže poradit s každou situací. Kontaktovat nás můžete nejen v případě plánovaných prací, ale poskytujeme i havarijní servis. Nabízíme čištění kanalizací a kanalizačních přípojek, revizi domácí přípojky, servis zablokovaného odpadu, monitoring kanalizace i bezvýkopové opravy. Provádíme pasportizaci kanalizací i trubního vedení aj. Mnohaleté zkušenosti, speciálně vyškolení zaměstnanci i špičková kanalizační technika - to je naše společnost Envirox s.r.o. Sídlíme v Bystřici nad Pernštejnem, naše pobočky najdete i v Jihlavě a Želešicích u Brna.


Ekologická likvidace vozidel, výkup autovraků, odvoz vraku zdarma - vše podle platné legislativy

Ekologická likvidace vozidel, výkup autovraků, odvoz vraku zdarma - vše podle platné legislativy

Hledáte pohodlnou cestu, jak se zbavit autovraku? Jste ze Zlínského kraje nebo okolí Přerova? Ať už máte auto k likvidaci po havárii, nebo se potřebujete zbavit nepojízdného starého auta, odvoz vraku i likvidaci vozidel obstará Autovrakoviště Třebětice Roman Kamenec. Navíc získáte až 3000,- Kč při výkupu autovraku. Patříme mezi nejstarší firmy na trhu, které se odvozem a ekologickou likvidací autovraků zabývají, fungujeme již 26 let, likvidujeme vozy všech značek. Vše probíhá dle platné legislativy ! Zavolejte nám, vyplatíme za Váš vrak až 3000 Kč a odvoz zajistíme zdarma. Ihned platný doklad o ekologické likvidaci auta Vám vystavíme na místě, při převzetí vozu.


Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Vše za Vás vyřeší naše společnost Petr Zlatohlávek. Specializuji se na čištění odpadního potrubí v rodinných a bytových domech, školách, ubytovacích zařízeních i v restauracích. Vyčistíme domovní ležaté odpady i stupačky, WC, dřezy, umyvadla, dále pak kanalizace bytové, domovní, venkovní i dešťové. Spirálové stroje mechanicky odstraní usazeniny, tuky, papír či listí. Součástí naší práce jsou i revize kanalizací a domovních odpadů. Za pomoci moderního vybavení v podobě kamerových systémů dokážeme odhalit závadu v potrubí s přesností 0,5 m. V nabídce našich služeb najdete i poskytnutí instalatérských prací při rekonstrukcích i novostavbách. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte. Naše služby realizujme v oblasti Jihočeského a Středočeského kraje.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.