Rehabilitační lehátk el. polohovatelná

Rehabilitační lehátk el. polohovatelná

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka přístrojového vybavení a zdravotnické techniky, a to 7 ks Rehabilitační lehátka elektricky polohovatelná pro pracoviště rehabilitace Nemocnice České Budějovice, a.s., a to v souladu s platnou právní úpravou, zejména zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, zákonem č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění, a příslušnými prováděcími právními předpisy včetně případných veškerých souvisejících činností v rozsahu blíže vymezeném touto Zadávací dokumentací. Předmětem této veřejné zakázky jsou všechny dodávky a činnosti specifikované v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice České Budějovice, a. s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
191 736 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice České Budějovice, a. s.

Zadavatel IČ:
26068877

Zadavatel ulice:
B. Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
MUDr. Jaroslav Novák, MBA

Zadavatel telefon:
+420 387 872 011

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nemcb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní vybavení ložnic - postele, matrace a rošty

Kompletní vybavení ložnic - postele, matrace a rošty

Chcete si vybavit ložnici? Tak navštivte studio Dobrého spánku Jany Ševčíkové v Boskovicích, kde prodáváme kompletní ložnicový sortiment pro zákazníky z Blanska a přilehlého okolí. Vyrábíme manželské, rozkládací postele a postele s úložným prostorem na zakázku, přičemž standardní dodací lhůta činí 4 – 8 týdnů a u atypických rozměrů 10 týdnů. Lůžko vám dovezeme i smontujeme. Poradíme vám s výběrem správné matrace či roštu s nejvyšší zdravotní certifikací, které vyrábíme na míru při jakémkoli rozměru. Nejžádanější matrace, rošty a postele si můžete vyzkoušet a zakoupit v našem boskovickém showroomu. Zde naleznete také přikrývky, polštáře, povlečení a jiné lůžkoviny.


Výroba a prodej zdravotních matrací Praha, atypické i standardní matrace, rošty, postele

Výroba a prodej zdravotních matrací Praha, atypické i standardní matrace, rošty, postele

Představujeme Vám firmu New Dreams - matrace pro spokojené sny z Prahy, která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej zdravotních matrací. Dále svým zákazníkům nabízíme postele, rošty a další doplňky do ložnice. V našem sortimentu naleznete atypické i standardní rozměry zdravotních matrací. Při nákupu nad 8000 Kč doprava zdarma po celé ČR. Výroba a prodej zdravotních matrací Praha: - pružinové matrace - pěnové matrace - zdravotní matrace - matrace z paměťové pěny - levné matrace - matrace 1 + 1 zdarma Otestujte zdravotní matrace již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou v kamenných prodejnách v Praze a v Plzni.


Zdravé spaní na matracích od českého výrobce Mabo Liberec - zdravotní matrace AKCE 1 + 1

Zdravé spaní na matracích od českého výrobce Mabo Liberec - zdravotní matrace AKCE 1 + 1

Nyní v AKCI jednotlivé druhy matrací MABO antibakteriální, Comfort a Bio a polštáře. AKCE 1 + 1 - při zakoupení vybraného typu matrace dostáváte 1 stejnou navíc. Na kvalitě spánku hodně záleží. Nespokojte se s málem a přijďte si vybrat a výhodně nakoupit k nám do prodejny NÁBYTEK LINEA, s.r.o. v Liberci. Výběr matrace není jednoduchý, ale my Vám rádi s výběrem pomůžeme. Doporučujeme vybírat matraci z PUR (polyuretanových) pěn. Jsou to v současné době nejpoužívanější materiály. Výhodou zdravotních matrací je jejich vysoká elasticita, výborná prodyšnost a snadné tvarování. Ručíme za kvalitu, dlouhou životnost a dobrou cenu.


Výroba a prodej kvalitního a moderního nábytku přes e-shop z pohodlí Vašeho domova

Výroba a prodej kvalitního a moderního nábytku přes e-shop z pohodlí Vašeho domova

Nebaví Vás chodit po přeplněném obchodě a raději nakupujete z pohodlí domova? A co takhle nakupovat i krásný a moderní nábytek? Firma Nábytek Brno, která se zabývá výrobou a prodejem nábytku má pro Vás praktický e-shop, ve kterém můžete nakupovat v klidu z pohodlí domova při nákupu nad 10 000 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma. Firma Nábytek Brno poskytuje nábytek, který vybaví celý Váš byt nebo dům. Od kuchyně po ložnici přes předsíň i pracovnu. V sortimentu najdete kvalitní světové značky jako Orfa, Jamall, Bog Fran a další. Vybrat si tak můžete z široké škály moderního i klasického nábytku do: - kuchyně - ložnice - obývacího pokoje - dětského pokoje - předsíně - pracovny a v nabídce taktéž naleznete matrace a rošty. Tak neváhejte a i Vy si udělejte radost a pořiďte si krásný a kvalitní nábytek od firmy Nábytek Brno, která kromě prodeje světových značek nábytku poskytuje i výrobu atypického nábytku na míru (kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice,...).


Prodej postelí a matrací Jihlava, ložnicový nábytek, noční stolky, polštáře, přikrývky, dekorace

Prodej postelí a matrací Jihlava, ložnicový nábytek, noční stolky, polštáře, přikrývky, dekorace

Představujeme Vám Svět snů z Jihlavy, který nabízí postele i postýlky, jednolůžka, dvojlůžka, matrace pro pány i dámy, ložnicový nábytek, dětské pokojíčky a mnoho praktických doplňků. Přijďte k nám na prodejnu a my Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější matraci pro vaši postavu. Provádíme zdarma měření matrací metodou BMI na naší prodejně. Prodej postelí a matrací Jihlava: - postele kované, masivní, laminát, čalouněné - matrace ortopedické, dětské, teenagerské, královské, pro miminka Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Brněnská 74 58601 Jihlava.


Potahované oblouky NITANIUM, OCEL a kovové ligatury GESTENCO

Potahované oblouky NITANIUM, OCEL a kovové ligatury GESTENCO

Potřebujete si nakoupit ortodontický materiál? Hledáte e-shop, kde prodávají potahované oblouky a ligatury značky GESTNECO? Navštivte e-shop altisgroup.cz. Naleznete zde široký sortiment oblouků a ligatur GESTENCO. V sortimentu potahovaných oblouků si můžete vybrat oblouky NITANIUM a to ve verzi MBT nebo RCS. Jsou zde i OCEL MBT oblouky . Nakoupíte zde i potahované preformované kovové ligatury ve velikosti 012, které jsou dostupné v baleních po 100 kusech. Kromě oblouků a ligatur na našem e-shopu naleznete i další ortodontický materiál. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat