Zateplení výrobní haly firmy IKTUS, s.r.o. - 2. kolo

Zateplení výrobní haly firmy IKTUS, s.r.o. - 2. kolo

Předmětem této zakázky na stavební práce je provedení stavebních prací směřujících k zateplení výrobní haly. Cílem projektu je snížení energetických ztrát obálkou objektu, snížení energetické náročnosti budovy za účelem ekonomické úspory při provozu výrobní haly a snížení negativního dopadu na životní prostředí.

Zakázka bude realizována v souladu s platnými zákony ČR a ČSN a dle obecně závazných a doporučených předpisů a metodik. Je-li v zadávací dokumentaci nebo jejích přílohách definován konkrétní výrobce, jeho zástupce, či výrobek nebo technologie apod., má se pouze za to, že je tím definován požadovaný standard dodávky a v samotné nabídce může být zcela, či částečně nahrazen i výrobkem jiným, srovnatelným apod.
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2017 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Zateplení výrobní haly IKTUS, s.r.o. - 2.kolo

Originální záznam:

Okres:
Bruntál

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zateplení výrobní haly IKTUS, s.r.o. - 2.kolo

Zadavatel IČ:
48397905

Zadavatel ulice:
Zátor-Loučky 100

Zadavatel PSČ:
793 16

Zadavatel obec:
Zátor

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Murová

Zadavatel telefon:
+420 776 636 492

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.iktus.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45321000-3
Tepelné izolace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekologická hydroizolace staveb a vodního díla - granulovaný bentonit pro hydroizolace

Ekologická hydroizolace staveb a vodního díla - granulovaný bentonit pro hydroizolace

Chcete ekologicky izolovat stavbu nebo utěsnit jezírko, rybník či jiné vodní dílo? Naše společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.,nabízí jemnozrnný granulovaný bentonit pro hydroizolace, který je ideální pro použití v ekologické zemědělské, stavební a vodohospodářské činnosti. Tento produkt je schopen zachytit pachy, páry a vlhkost, oleje a jiné tekutiny. Utěsní Vám jakoukoliv stavbu a vodní nádrž proti průniku vody, zajistí utěsnění hrází a průsakových trhlin anebo podloží parkovacích, skladovacích a montážních ploch. Má výborné zúrodňovací vlastnosti písčitých půd a povrchů, je ideální jako přísada do minerálních hnojiv a vyvažuje vlhkostní režim zeminových substrátů. V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás.


Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

K odhlučnění jsou využívány tzv. RS panely, ze kterých je možné namontovat protihlukové kabiny a zástěny na míru, přesně podle potřeb každého zákazníka. Vyrobit je možné kabinu jakékoliv velikosti, od protihlukového zakrytí kompresoru, až po několik metrů vysoké zástěny. Využívají se zejména ve výrobních halách a průmyslových provozech. RS panely splňují přísné požadavky SŽDC. Vybrat si můžete nejen velikost, ale také barvu, neboť je možné RS panel nalakovat do jakéhokoli odstínu RAL. Protihlukové zástěny a kabiny mohou mít také okna či dveře, samozřejmě také v protihlukovém provedení. Pokud potřebujete odhlučnění pro průmyslovou halu nebo provoz, neváhejte, a obraťte se na společnost ROMAn s.r.o. z Prahy. Řešení na míru vytvoří jistě i pro Vás!


Sendvičové panely, stěnové a střešní panely, výroba pěnového polystyrenu

Sendvičové panely, stěnové a střešní panely, výroba pěnového polystyrenu

Naše společnost P-SYSTEMS s.r.o. je tady přímo pro vás. Jsme tradiční českou společností s historií sahající až do roku 1994, naší hlavní činností je výroba a dodávka kompletních systémů pro opláštění a zateplení budov. Orientujeme se zejména na domácí trh, nicméně není nám cizí ani spolupráce se zahraničními partnery. Naší hlavní doménou jsou stěnové a střešní sendvičové panely, jejichž jádro tvoří polystyren či minerální vata. Naše systémy jsou vhodné jak pro veřejné či firemní budovy, tak do soukromého sektoru. Našim zákazníkům nabízíme řešení šité na míru a nemáme problém zhotovit zakázku přímo na klíč. Poradenství, příprava projektu, výroba a dodávka včetně montáže jsou našimi silnými stránkami. Nezalekneme se žádné výzvy a také díky tomu máme již mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Sendvičové izolační panely, fasádní polystyren, extrudovaný polystyren či protipožární a jiné speciální izolační systémy – to vše je P-SYSTEMS s.r.o. Neváhejte se o tom přesvědčit na našem webu, anebo nás rovnou navštivte na adrese Dráby 542, Vysoké Mýto.


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Představujeme Vám firmu Injekta s.r.o. z Hovorčovic v okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na utěsňování a opravy infrastruktur, sanace a izolační technologie proti vlhkosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě. Pokud Vás naše injektáže a sanace zdiva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha. Těsníme i bez nutnosti odkopávání suterény, sklepy, garáže, balkony, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže i chemicky zatížené, jímky, septiky, sprinklery, přečepávačky, střechy, chaty, domy, opěrně stěny, speciální injektáže


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.


Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Unikátní a vysoce efektivní hydroizolace pro betonové a železobetonové konstrukce. To je Xypex – materiál a technologie krystalizace, která činí betonové konstrukce nepropustnými pro kapaliny. Jedinečnou a vysoce efektivní krystalickou technologii XYPEX Vám nabízí naše společnost NEKAP spol. s r.o. z Prahy. Jsme výhradním prodejcem v České republice, proto nás v případě zájmu kontaktujte. Rádi Vám poskytneme všechny informace k zajištění spolehlivé aplikace materiálů XYPEX. Více se o technologii XYPEX dočtete na našich www stránkách, kde najdete i certifikaci materiálů včetně technické dokumentace. Vyřešte sanaci starých betonových konstrukcí nebo využijte tuto unikátní krystalickou technologii izolace při stavbě nových betonových konstrukcí. XYPEX – to je záruka kvality ve více než 90 zemích světa.