Stavba bytových domů v pasivním standardu včetně přípojek a terénních úprav, I. etapa

Stavba bytových domů v pasivním standardu včetně přípojek a terénních úprav, I. etapa

Předmětem stavby je výstavba bytových domů v lokalitě Bezručova v Poličce. Jedná se o 4 bytové domy (zpracovány jako 2 „dvojdomy“), které budou řešeny jako energeticky pasivní. Měrná potřebu tepla na vytápění bude nejvýše 15kWh/m2rok.

Kapacity objektu pro jeden bytový "dvojdům":
• Zastavěná plocha: 551, 3 m2/
• Obestavěný prostor: 6104 m3/
• Počet obytných jednotek: 24
• Celková užitná plocha: 1679 m2/
• Užitná plocha bytů: 1228 m2/
• Užitná plocha - terasy: 100 m2/
• Užitná plocha - sklepy: 95 m2/
• Užitná plocha - ostatní: 255 m2/

Součástí veřejné zakázky bude i zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v souladu s § 9 odst.1 písm.b) ZVZ. Zadávací dokumentace se bude řídit § 44 odst.5 ZVZ.

Vzhledem k tomu že se jedná o veřejnou zakázku dle § 9 odst. 1 písm. b) zákona, jsou dokumenty dle § 44 odst. 4 zákona nahrazeny „Technickými podmínkami“ vyjádřenými formou požadavků na výkon nebo funkci podle § 46 odst. 4 zákona, které vypracoval projektant Ing. arch. Karel Bidlo, Krátká 1926, Zlín 760 01.
Technické podmínky podle § 46 odst. 4 zákona tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace a jsou pro plnění předmětu této veřejné zakázky závazné.
Veřejná zakázka vložena:
11.08.2016 07:22

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Polička

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
07.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Polička

Zadavatel IČ:
00277177

Zadavatel ulice:
Palackého nám.160, 572 01 Polička

Zadavatel PSČ:
572 01

Zadavatel obec:
Polička

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211340-4
Výstavba bytových domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projektování a návrhy zimních zahrad - luxusní zahradní posezení v létě i v zimě

Projektování a návrhy zimních zahrad - luxusní zahradní posezení v létě i v zimě

Zimní zahrada je jako stvořená pro relaxaci a odpočinek v blízkosti přírody. Vytvořte si i vy svou oázu klidu. Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci vám zajistí projektování a návrh zimní zahrady dle vašich představ. Luxusní zahradní posezení v zimní zahradě si pak můžete užívat po celý rok - v létě i v zimě. V projektování zimních zahrad máme dlouholetou praxi a naší výhodou je především cit pro prostor. Jeho racionalitu umíme pojmout v souladu s požadavky klienta. Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci vám pomůže k lepšímu bydlení!


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

V architektonické a projekční kanceláři společnosti DISprojekt, s.r.o. se sídlem v Třebíči vytváří návrhy a individuální projekty rodinných domů. Klademe důraz na možnosti prostoru a možnosti klienta u tvorby architektonických návrhů. Nechte si od nás vytvořit návrh a projekci rodinného domu. Zpracováváme: - architektonické návrhy a studie komerčních a bytových staveb - návrhy a projektování rodinných domů - individuální studie rodinných domů, ale i domy na klíč - územní a regulační plány - územní studie - projekt komerční i obytné stavby Náš architektonický a projekční ateliér se zabývá architekturou a urbanismem. Sledujeme nové trendy a rozšiřujeme svoji odbornost. O návrh a projekci rodinného domu se postarají autorizovaní architekti a urbanisti, kteří jsou členy České komory architektů. Naše firma je členem Hospodářské komory Třebíč. Pomůžeme vám vytvořit bydlení přesně podle vašeho přání.


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Pokud chcete mít nové bydlení v okolí Kuřimi nebo Tišnova, nechte si postavit moderní ekonomický rodinný dům od firmy Homestead, s.r.o. Specializujeme na dřevostavby na klíč! Zajistíme výstavbu nízkoenergetických domů, ekonomických staveb, dřevostaveb, bungalovů ad. Stavební práce provádíme podle kvalitních a osvědčených certifikovaných systémů. Pro obvodovou konstrukci používáme minerální izolací vyplněné vysušené nosné KVH profily. Domy jsou postaveny převážně do 5 měsíců od podpisu smlouvy. Domy jsou moderní vzhled a energeticky úsporné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Nízkoenergetické montované domy ze dřeva s realizací po celé ČR

Nízkoenergetické montované domy ze dřeva s realizací po celé ČR

Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží vysoce kvalitních montovaných rodinných domů. Naše kompletní modelová řada splňuje ty nejnáročnější požadavky na nízkoenergetické bydlení dle současných zákonných standardů. Na výběr máte celou škálu staveb a je jen na Vás, jestli se rozhodnete pro velkou vilu či přízemní bungalov. Hlavní výhodou našich staveb je časová dostupnost a flexibilita. Mimo to Vám nabízíme kompletní dodávku na klíč, kdy se po odsouhlasení projektu již nemusíte vůbec o nic starat (pomůžeme i se získáním financí na provedení stavby). Katalog domů, stejně jako další potřebné informace, naleznete na našich webových stránkách, případně se za námi rovnou stavte osobně na adresu Profesora Plavce 1266, Sedlčany, kde naleznete vzorový dům. Veškeré informace Vám rádi předáme také na bezplatné telefonní lince 800 606 505.