Demolice domu čp. ČP. 1252 - 1254 ul. Na Vyhlídce v Karviné

Demolice domu čp. ČP. 1252 - 1254 ul. Na Vyhlídce v Karviné

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce v rozsahu dle vzoru smlouvy, projektové dokumentace a výkazů výměr, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace jako její přílohy.

Projekt řeší bourací práce na objektu, který se skládá ze tří bytových objektů.
Bourací práce budou probíhat postupným rozebíráním, případně s použitím strojů dle technologického postupu vybraného zhotovitele. Pro břemena bude použit mobilní autojeřáb. Bourání bude probíhat po částech půdorysu stavby dle TP zhotovitele. Všechny odpady budou průběžně odváženy na skládku.

Postup prováděných bouracích prací:
• provedení oplocení staveniště,
• provedení odpojení objektu od sítí,
• provedení podpůrné konstrukce stropu,
• provedení vyklizení prostor,
• odstranění střešní krytiny, celoplošného bednění, oplechování, okapových žlabů a svodů,
• odstranění stávajících okenních a dveřních výplní,
• rozebrání stávajícího zdiva,
• odstranění betonové podlahy ve všech patrech a základové konstrukce,
• odstranění stávajících zpevněných ploch,
• demontáž oplocení staveniště, úprava staveniště do původního stavu.

Blíže v podrobnostech projektové dokumentace.

Objekt je obdélníkového půdorysu, má 4 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. Pod podlahou 1.NP vedou stávající rozvody vody a tepla. Objekt je proveden ze stěnového systému. Střecha je tvořena dřevěným krovem. Střešní plášť je proveden z plechové krytiny. Obvodové konstrukce jsou provedeny v tl. 450mm, nosné konstrukce v tl. 300mm. Nenosné příčky jsou provedeny v tl. 100 a 150 mm. Stropy jsou provedeny z železového betonu. Základy jsou zřejmě tvořeny betonovými pásy. Zakrytí kanálů a šachet je provedeno z ŽB PZD desek. Kanály jsou provedeny jako zděné, vč. hydroizolace z asf. pásů. Základová deska je provedena jako betonová vyztužená svařovanou sítí. V objektu se nachází splašková kanalizace, která je před objektem svedena do kanalizační sítě.
Veřejná zakázka vložena:
22.06.2016 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Karviná

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Karviná

Zadavatel IČ:
00297534

Zadavatel ulice:
Fryštátská 72/1

Zadavatel PSČ:
733 01

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Stavebnicové hliníkové zábradlí - komponenty, příslušenství

Uvažujete o výměně starého zábradlí? Rozhodněte se pro stavebnicové hliníkové zábradlí a neprohloupíte. Skutečně široký výběr hliníkových modulů a komponentů naleznete v internetovém obchodě společnosti Andělcz, s.r.o. Modulární stavebnicové zábradlí má široké využití, hodí se do novostaveb i rekonstruovaných domů, dobře vypadá na balkonech, terasách, lodžiích, francouzských oknech i schodištích. Tato zábradlí jsou oblíbená zejména pro svůj moderní design, dlouhou životnost a bezúdržbovost. Další nespornou výhodou je také jednoduchá montáž, kterou zvládne každý domácí kutil. Neváhejte a jděte na www.andelcz.cz


Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Posuvné-nesené brány - skvělé vjezdové brány, které vždy zaručují správnou funkci brány

Brána a její konstrukce je samonosná plovoucí, takže je její otevírání snadné i za špatného počasí, kdy napadne spousta listí, sněhu atd. Pokud je tato brána navíc otevřená, tak nezmenšuje průjezdový prostor, protože zde vůbec nezasahuje. Další výhody: - možnost ovládání z automobilu, - bezpečnost, - estetický vzhled, - funkčnost. Využijte této příležitosti a objednejte si posuvné-nesené brány u nás. Přenechejte nám tuto starost a my Vám zaručíme její kvalitní provedení v krátkém čase. Kontaktujte nás již dnes. Těšíme se na naši spolupráci.


Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Firma Černík s.r.o. Uherský Brod je významným dodavatelem garážových a průmyslových vrat pro region Zlínský kraj. Realizací dodávky ovšem vztah s klientem nekončí, poskytujeme servis vrat. Pro všechna námi montovaná garážová vrata i průmyslová vrata obstaráme kvalitní servis. Servisní práce ovšem zajistíme i u vrat, která nejsou od nás. Obraťte se na nás, pokud se něco porouchalo - tel.: 733373802. V oblasti dodávek a servisu vrat působíme již více než 10 let, za tuto dobu jsme provedli stovky úspěšných realizací a získali mnoho zkušeností. Servisní práce: - pravidelné servisní prohlídky a údržba vrat - výměna poškozených pružin, lanek, pantů, koleček - výměna celých sekcí vrat - oprava, montáž pohonů garážových vrat.


Dřevěné ploty na klíč Pardubice, repliky historických plotů, renovace dřevěných plotů, montáže plotů

Dřevěné ploty na klíč Pardubice, repliky historických plotů, renovace dřevěných plotů, montáže plotů

Představujeme Vám firmu Jaroslav Nálevka z Dolního Přímu, která se zabývá výrobou a montáží dřevěných plotů, stěn, pergol a balkónů. Dřevěné ploty, dřevěné stěny, pergoly, balkóny Výroba – montáž – povrchová úprava. Prodej plotovek, hranolů, stavebnice plotů Balkóny – výroba zábradlí, dřevěné výplně včetně madla. Renovace starých dřevěných plotů. DŘEVĚNÉ PLOTY NA KLÍČ - včetně stavebních a zámečnických prací. Součástí dodávky plotů na klíč jsou i vrata - brány včetně pohonu. Povrchová úprava DELTA Hydrostop plus 9.04/Lasur Active 5.11, dlouhá životnost nátěru, odolává pronikání vody, nepraská, neloupe se. Naše dodávky všech produktů jsou kompletní od zaměření, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáž. Vysoká kvalita, příznivá cena, garance dodávek na termín.


Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Máte starou bránu či vrata, která potřebují opravit? Pokud jste z Opavy a okolí neváhejte navštívit firmu Večerek Tomáš, která se zabývá prodejem garážových vrat, bran, jejich příslušenstvím i náhradními díly pro opravy. V našem bohatém sortimentu naleznete: - samonosné systémy - petlice, rýgle - zámky, elektrozámky příslušenství - kolečka - stavební vložky - vodící profily - závěsy, panty, dorazy Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme! Pro více informací navštivte náš e-shop.


Montáž bezúdržbového oplocení podle požadavků zákazníka - ploty pro každého

Montáž bezúdržbového oplocení podle požadavků zákazníka - ploty pro každého

Jste z okolí Světlé nad Sázavou a poptáváte oplocení? Společnost ADH-PLOTY, s.r.o. dodává kvalitní ploty s bezúdržbovými vlastnostmi pro každého. Vyberte si z různých variant oplocení, bran a dalších nezbytných prvků a my Vám vše namontujeme. Oplotíme objekty v různém terénu, a to rodinné domy, veřejné prostory a sportovní areály. Realizujeme oplocení kované, klasické, s podhrabovými deskami, ochrannou žiletkovou spirálou či pletenými, svařovanými pletivy a panely. Také teleskopické, motorizované samonosné brány a branky, přičemž vše provádíme s ohledem na přání a požadavky zákazníka. Chce provést montáž svépomocí? Pak se inspirujte u nás na webových stránkách, kde naleznete různé postupy.