Regenerace brownfieldu

Regenerace brownfieldu

Předmětem soutěže je výběr dodavatele na realizaci zakázky – Regenerace brownfieldu. Rozsah prací je dán projektovou dokumentací „REGENERACE BROWNFIELDU -PŘÍSTAVBA SKLADOVÉ HALY A VESTAVBA OBROBNY V AREÁLU GIFF a.s., parc.č.1142, 1263/54, 1263/90, 1263/129, k.ú.Frýdlant nad Ostravicí“, zpracovanou projektantem ing. Kubačákem, která je přílohou č. 5 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2016 09:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
GIFF a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GIFF a.s.

Zadavatel IČ:
25843371

Zadavatel ulice:
Slévárenská 272

Zadavatel PSČ:
739 11

Zadavatel obec:
Frýdlant nad Ostravicí

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45200000-9
Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba, ocelové konstrukce Kolín

Strojírenská výroba, ocelové konstrukce Kolín

Profitall spol.s r.o. Kolín Zabýváme se výrobou a montáží zařízení pro energetiku, dále rekonstrukcemi zařízení pro stavebnictví a také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Veškerou výrobu provádíme schválenými svařovacími metodami. Naše firma Profitall spol.s r.o. Kolín nabízí výrobní možnosti jako jsou ohyby trubek od průměru 28 mm do průměru 110 mm, hadovité plochy - ohříváky vody, přehříváky páry. Schválené svařovací metody WPAR . metoda 141 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové . metoda 111 - materiálová třída 1.1 - CRENISO 15608, trubky kotlové + plechy . metoda 141/111 - materiálová třída 1.1/6.1 - CRISO 15608, odbočky trubek . metoda 141/111 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové + plechy . metoda 141/111 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, odbočky trubek, odbočky kotlů . metoda 311 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové . metoda 141+111 - materiálová třída 6.1 -CRIS0 15608, odbočky trubek . metoda 111 (6.1 - CRISO 15608 ), trubky kotlové + přechody . metoda 141 (8.1 - CRISO 15608 ), trubky z austenitických ocelí . metoda 141 materiálová třída 1 CRISO 15608 . metoda 141/111 materiálová třída 1 CRISO 15608


Online prodej nerezových produktů jako jsou stříšky, schodiště a zábradlí na míru

Online prodej nerezových produktů jako jsou stříšky, schodiště a zábradlí na míru

Hledáte nerezové komponenty pro svou nemovitost ? Elektronický obchod firmy Anděl CZ, s.r.o. z Jemnice disponuje nejen širokým portfoliem produktů, ale i sortimentem s atypickými vlastnostmi. Stříšky, schodiště i zábradlí zde naleznete za bezkonkurenční ceny. Naši doménou je především nerez materiál, který je znám především díky své delší životnosti a odolnosti proti vodě či sněhu. Jestli máte specifickou představu o provedení produktu, jsme pro vás vhodným řešením. Sortiment dodáváme na míru vašim potřebám a se zárukou technické podpory. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám vyjdeme vstříc a nalezneme vám vyhovující řešení.


Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Rychlé, snadné a nenáročné, to jsou montáže autosalonů, autoservisů a budov STK od firmy PKD, s.r.o., která sídlí nedaleko Jindřichov Hradce. Společnost PKD, s.r.o. se zaměřuje na montáž hal a dalších konstrukcí budov z ocelových konstrukcí, ze kterých jdou stavět například autosalony, autoservisy, budovy STK nebo sportovní haly a zemědělské budovy. Autosalony z ocelových konstrukcí mohou být v různých tvarech od čtvercového po kruhové půdorysy. Jsou doplněny o okenní výkladce, které zajití nejen dostatek světla, ale také komfortní vystavení automobilů. Autoservisy a budovy STK (Stanice technické kontroly) jsou zase montovány tak, aby bylo možno využít, co nejvíce vnitřních prostor. Samozřejmostí je doplnění o sekční vrata pro příjezd vozidel. Autoservisy, autosalony a budovy STK jsou stavěny ze sendvičových panelů, které jsou lehce udržovatelné a nevyžadují tak obložení sádrokartonem. Mezi další podstatné výhody těchto konstrukcí patří: - ekonomičnost - funkčnost - rychlá montáž - variabilnost barev a doplňků Pro více informací ohledně výstavby a montáže ocelových konstrukcí se neváhejte obrátit na webové stránky firmy PKD, s.r.o. z Dačic nedaleko Jindřichova Hradce.


Stavební zámečnictví - výroba ocelové konstrukce, atypické zábradlí, mříže, přístřešky

Stavební zámečnictví - výroba ocelové konstrukce, atypické zábradlí, mříže, přístřešky

Kompletní zámečnické služby poskytuje firma ZAMKOV UH z regionu Zlínský kraj. Na zakázku vyrobí jakékoliv ocelové konstrukce, atypické zábradlí, mříže na dveře a okna i ocelové přístřešky. Výčet prací v oboru stavební zámečnictví: - atypické schodiště a schodišťové zábradlí - mříže do oken a dveří - ocelové ploty - ocelová vrata - brány - samonosné, posuvné, pojezdové - konstrukce přístřešků - nosné ocelové konstrukce reklamních cedulí - ostatní zámečnické prvky. K dispozici je Vám tým našich pravidelně školených pracovníků. Spolupracujeme také s truhláři, sklenáři a dalšími řemeslníky. Jsme tak schopni realizovat jakoukoliv zakázku.


Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Hledáte stavební firmu na Vysočině? Kompletní stavební práce provádí firma VESAS s.r.o. Od výstavby nového domu, bytu či průmyslového objektu od začátku až do konce, ale taky provádí rekonstrukce částečné nebo kompletní. Veškeré stavby: -novostavby -rodinné domy -občanské stavby -průmyslové objekty Rekonstrukce: -rodinné domy -historické stavby -ostatní zděné objekty. Jako firma působíme na trhu 25 let. Díky ověřeným technologiím i materiálům, které nás nezklamali, se k nám naši zákazníci stále rádi vrací. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Brněnská firma ILTEGRO, spol. s.r.o. poskytuje moderní fasádní desky a konstrukce k jejich uchycení, které nejen zlepší estetický vzhled Vašeho domu, ale také jsou vysoce odolné, kvalitní a mají dlouhou životnost. Konstrukční systém VARIO pro montované fasádní obklady je moderní a jedinečný systém, jehož základ spočívá v tom, že desky jsou uchyceny pomocí stěnových úhelníků s tím, že hlavní nosná konstrukce je na půdorysných profilech. Využití najde pro rodinné domy, bytové jednotky nebo občanské stavby. Systém je výhodný i proto, že umožňuje instalaci speciálních detailů, které zahrnují například povrchové úpravy či napojení k dalším obkladovým materiálům. Uchycení může být pomocí nýtů, lepením či úchytkami. Dalšími výhodami jsou: - pevná celohliníková konstrukce - optimální cena - komplexní technická podpora Firma ILTEGRO spol., s.r.o. Vám rovněž pomůže s vypracováním projektu, statickým posouzením. Základní systémy jsou na skladě, takže jsou ihned k odběru. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktujte pomocí emailu, kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné dotazy.