Poptávám tiskové služby

Poptávám tiskové služby

Poptávám tisk vlastní tvorby o rozloze textu ve formátu A4, 45 až 50 stran komprimovat do dohodnutého rozměru. Počet vydání kol 50 ks. Jeden obrázek do titulní stránky.
V případě zájmu uveďte přibližný rozpočet.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:39

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:37

Kontaktní osoba:
Alois Vokurka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní sítotiskové technologie – potisk textilu, triček, pracovních i sportovních oděvů, tašky

Kvalitní sítotiskové technologie – potisk textilu, triček, pracovních i sportovních oděvů, tašky

Přemýšlíte o originálním dárku pro své nejbližší? Plánujete pro své klienty zajímavé reklamní předměty? Co takhle například trička s logem, s fotkou nebo s vtipným textem? Přijďte do grafického studia Siena, s.r.o. ve Frýdku -Místku a nechte si udělat kvalitní potisk na textil, například na trička, na pracovní či sportovní oblečení a další dárkové i reklamní předměty. Sítotiskové technologie umožňují potisk nejen textilu, ale i dřeva, kovu, papíru, kůže a skla. U sportovního nebo pracovního oblečení jistě oceníte především možnost tisku reflexních prvků. - sítotisk přímý – 6-ti barevný, rastry a CMYK, 3D tisk, reflexní a fluorescenční - rotační sítotisk – potisk válcových a oblých předmětů - digitální tisk – plnobarevný tisk s vysokým rozlišením fotografické kvality - možnost tisku na hotový textil přes švy - transferový tisk na speciální papír - tampónový tisk – pouze na naše reklamní předměty V případě upřesnění či jiných dotazů ohledně možnosti tisku se neváhejte na nás obrátit.


Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

Snažíte se optimalizovat náklady za tisk? Potřebujete tisknout kvalitně a levně? Pak využijte služeb firmy TOMADOS s.r.o. v Praze, která nabízí nejlepší ceny tisku na trhu. Ceny černobílého tisku formátu A4 jsou od 0,40 Kč za stránku. Chcete mít přesnou představu o konečné ceně zakázky? Využijte naší online kalkulačky, kam stačí zadat požadovaný počet stránek včetně formátu a barevnosti a ihned zjistíte výslednou cenu. Nabídku nejlepší ceny na trhu černobílého tisku mohou u firmy TOMADOS s.r.o. využít i zákazníci z jiných měst, stačí si nechat vytištěné dokumenty zaslat na dobírku.


Propagační dárkové předměty jako originální reprezentace Vaší firmy

Propagační dárkové předměty jako originální reprezentace Vaší firmy

Chcete obdarovat své klienty či zaměstnance? Nechte potisknout reklamní a dárkové předměty s logem Vaší firmy u společnosti Reklamní potisk, s.r.o. Inspirujte se z naší široké nabídky klasických i neobvyklých reklamních předmětů, které se hodí pro každou příležitost, potěší a navíc budou reprezentovat Vaši firmu. Radost udělají jistě kancelářské a psací potřeby, kalendáře, tašky, deštníky, hrníčky, peněženky, zapalovače či zápisníky. Navštivte náš e-shop a vybírejte z našeho širokého sortimentu.


Vysoká kvalita tisku, tiskárna, digitální tisk Frýdek-Místek

Vysoká kvalita tisku, tiskárna, digitální tisk Frýdek-Místek

Potřebujete kvalitně cokoliv vytisknout? Obraťte se na Tiskárnu Kleinwächter, která jde s dobou a tiskne ve vysoké kvalitě na tiskařském stroji iGen 150 Press digitální tisk i ve větším formátu až do velikosti 364x660 mm, ve vysoké kvalitě tisku a barevné stabilitě. Tiskneme ochranné prvky na poukázky, vstupenky aj. - potisk kartónů - personalizovaný tisk Za velmi příznivé ceny měníme styl a zvyšujeme kvalitu tisku. Najdete nás ve Frýdku-Místku na ČSA.


Firemní tiskoviny ve špičkové kvalitě tisku - vizitky, katalogy, letáky

Firemní tiskoviny ve špičkové kvalitě tisku - vizitky, katalogy, letáky

Díky moderním digitálním strojům je možné v dnešní době docílit i u malonákladových zakázek vysoké kvality tisku za nízké náklady. Tiskárna KODIAK print s.r.o. s provozovnou Zlín a Holešov dodá firemní tiskoviny ve špičkové kvalitě tisku. Využíváme nový digitální stroj Konica Minolta ACCURIOPRINT C2060L, pokud jste z lokality Zlínský kraj, objednávejte vizitky, katalogy, letáky i další firemní materiály u nás. Nový stroj ACCURIOPRINT C2060L tiskne kvalitně, rychle a za minimální náklady. Jsme tak našim zákazníkům schopni poskytnout rychlejší, levnější služby. Navštivte naše provozovny: - Zlín - Prštné, Nábřeží 599 - Holešov, Očadlíkova 1350.


Profesionální potisk reklamních a dárkových předmětů, tampónový tisk

Profesionální potisk reklamních a dárkových předmětů, tampónový tisk

Hledáte kvalitní firmu, která Vám potiskne reklamní nebo dárkové předměty? Máme pro Vás řešení. Obraťte se na společnost Repronis s.r.o., která se specializuje na poskytování grafických, reklamních a tiskařských služeb. Nabízíme několik technologických možností tisku: - tampónový - hrnky, sklenice, propisky, žetony a ostatní menší 3D předměty - transférový - čepice, batohy, ledvinky, stužky na krk, podložky pod myš - suplimační - hrnky, trička, podložky pod myš, ručníky, polštářky, nášivky, klíčenky, plechové předměty, vlaječky, diplomy, certifikáty - sítotisk - bundy, trička, čepice a další textílie, samolepky, papírové a igelitové tašky - flexotisk - igelitové sáčky a tašky - pískování - keramické a skleněné výrobky - ražba - kalendáře, diáře, svatební i jiná oznámení - gravírování laserem - dřevěné a kovové předměty. Podklady pro potisk nám můžete dodat e-mailem, na disketě nebo ve vektorové podobě na CD. Další úpravy nebo celé zpracování provádí náš grafik.