Poptávám tiskové služby

Poptávám tiskové služby

Poptávám tisk vlastní tvorby o rozloze textu ve formátu A4, 45 až 50 stran komprimovat do dohodnutého rozměru. Počet vydání kol 50 ks. Jeden obrázek do titulní stránky.
V případě zájmu uveďte přibližný rozpočet.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:39

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:37

Kontaktní osoba:
Alois Vokurka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Potřebujete vytisknout letáky, brožury, dopisy nebo jinou podobnou zásilku a hledáte firmu, na kterou se obrátit? Společnost Česká distribuční a.s. je ta pravá. Postará se o celou reklamní kampaň od zpracování, tisku až po samotnou distribuci. Vy jen zašlete digitální data, a máte to bez starostí. Pokud chcete efektivně zaujmout knihami, letáky, brožurami, časopisy, slevovými kupony, pozvánkami či direct maily, jsme pro Vás to nejlepší volbou. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, jak by měly vypadat reklamní materiály, grafika a rozmístění, aby nejlépe prodávali. Poradíme Vám, co by na Vašich zásilkách nemělo chybět, jelikož sledujeme nejnovější trendy. Připravíme Vám kampaň na klíč: - zašlete nám tisková data - zpracujeme vám cenovou kalkulaci, doporučíme nejvhodnější tisk - grafik zkontroluje správnost dat - potvrdíme Vám realizaci tiskové zakázky - zajistíme rozvoz na jednotlivé sklady - v případě adresných zásilek a dalších požadavků zajistíme jejich kompletaci, štítkování, vklady - doručíme do schránek - zpracujeme výslednou zprávu. Tisk zajišťujeme u největších a nejmodernějších tiskáren, tím zaručujeme kvalitní a bezchybný tisk. Zásilky zkompletujeme dle Vašeho přání - potisk obálek, balení, adresné doručení, personifikace (oslovení), párování vklady, vlepy, vzorky, dárkové předměty, třídění zásilek. Vše zařídíme za Vás a Vy ušetříte čas i peníze!


Reklamní textil s potiskem – říká, mikiny, čepice

Reklamní textil s potiskem – říká, mikiny, čepice

Využijte široké nabídky levných reklamních triček a jiného reklamního textilu s potiskem z katalogu PRINTEK – ing. Petr Nachtman z Prahy. V nabídce máme pro Vás mikiny, trika, reklamní čepice, bundy, vesty, polokošile i dámské a pánské sportovní textilní doplňky a oblečení, vždy s potiskem podle Vašeho zadání. Prohlédněte si katalog PRINTEK – ing. Petr Nachtman a vyberte z nabídky reklamního textilu s potiskem na výhodné ceny ty pravé reklamní předměty pro Vaše zákazníky a zaměstnance.


Nový tiskařský stroj Trutnov – kvalitní tisk za rozumnou cenu

Nový tiskařský stroj Trutnov – kvalitní tisk za rozumnou cenu

Precizní a rychlý řešení tiskařských zakázek vyřeší naše firma Tiskárna Pratr a.s. Trutnov. Na novém tiskařském stroji zvládneme tisk letáčků, plakátů, prezentačních desek, brožur, samolepek, dále vizitky, etikety, příbalové letáčky, krabičky, knížky a spoustu dalších věcí. Zajišťujeme ofsetový a digitální tisk. Disponujeme mnoha specializovanými stroji jako jsou: - velkoformátový plotr Canon iPF8100 - Produkční digitální laserová tiskárna OKI - aj. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Poskytujeme i poradenské služby.


Kvalitní tiskárna-polygrafické služby, ofsetový a digitální tisk

Kvalitní tiskárna-polygrafické služby, ofsetový a digitální tisk

Tiskárna KODIAK print s.r.o. Holešov poskytuje komplexní tiskové a polygrafické služby v okrese Kroměříž a Zlín. Do široké nabídky tiskových služeb patří ofsetový tisk, velkoplošný digitální tisk, výroba letáků, katalogů, vizitek, kalendářů a dalších firemních materiálů. Díky moderní technologii tiskneme kvalitně a rychle. Potřebujete vytisknout plakáty, katalogy nebo kalendáře? Nebo se chystáte propagovat nové výrobky? Obraťte se na naši moderní tiskárnu v Holešově - tel.: 577430187. Naše služby: - digitální tisk - ofsetový tisk - barvotisk - merkantilní tisk - formuláře, letáky. Výroba, tisk: - letáky - katalogy - plakáty - vizitky - kalendáře - etikety - knihy - vysekávané obálky - skládačky - brožury - formuláře - prospekty - hlavičkové papíry - visačky. Centrálu máme v Holešově a další provozovna je ve Zlíně.


Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Hledáte odborníky z oboru projektové dokumentace, kteří Vám zajistí také kompletní planografické služby? Pak se neváhejte obrátit na společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Planografické služby jsou součástí ostatních služeb, které jsou zaměřené především na projektování skladů, logistických hal a výrobních provozů se specializací na zemědělskou a potravinářskou výrobu. Postaráme se o kopírování, skenování i černobílý a barevný tisk projektové dokumentace. Pro odborné služby projektování, inženýringu a planografie žádejte specialisty ze společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Potisk reklamních a dárkových předmětů různými technologiemi

Potisk reklamních a dárkových předmětů různými technologiemi

Nejvhodnější technologii potisku Vašich reklamních a dárkových předmětů Vám doporučí a provedou ve společnosti PRINTEK – ing. Petr Nachtman z Prahy. Nabízíme v závislosti na materiálu reklamního nebo dárkového předmětu plochý nebo rotační sítotisk, ražbu, výšivky na textil, technologii laserového krytí, transferový tisk nebo digitální UV tisk, sublimační tisk vhodný pro světlý textil s umělým vláknem i řezanou grafiku. Společnost PRINTEK – ing. Petr Nachtman Vám zařídí potisk reklamních dárkových předmětů rychle a kvalitně.