Digitalizácia historických rozhodnutí
Predmetom zákazky je digitalizácia (skenovanie a konverzia) historických listinných súdnych rozhodnutí, ktoré sa nachádzajú v archíve Najvyššieho súdu Slovenskej republiky a ktoré je potrebné previesť do elektronickej podoby. Všetky služby a ďalšie požiadavky súvisiace s predmetom zákazky (ktoré sú súčasťou predmetu zákazky a musia byť zahrnuté ...
Poptávám tiskové služby
Poptávám cenovou nabídku na barevný tisk. Dobrý den, jaká by byla cena tisku barevně ve formátech 1x A1, 1x A2 a 2x A3? Děkuji za Vaši odpověď. Šormová
Poptávám výrobu svatebních oznámení
Poptávám cenovou nabídku na vyhotovení svatebních oznámení, cca 40-50 ks. Děkuji.
Poptávám tisk vizitek a obálek
Poptávám cenovou nabídku na tisk: - vizitky po 100ks (200ks) pro 18 lidí od každého, jedna strana je text, druhá strana je zelená - obálky malé podlouhlé +A4,200ks, 500ks, 1000ks od každé s logem firmy - prezentační dvojlist A4, grafický návrh z dodaných fotek a textu - tvorba vizitek, návrhy.
Multifunkční tiskové služby – rámcová smlouva
Předmětem plnění veřejné zakázky je provozování služeb multifunkčních zařízení, velkoformátových zařízení a tiskáren – černobílé a barevné kopírování, tisk, skenování a faxování – pro zadavatele v jeho prostorách, včetně zajištění všech souvisejících činností a dodávek nezbytných pro provoz zařízení. Bližší specifikace plnění je uvedena v ...
Poptávám tiskové služby
Poptávám tisk vlastní tvorby o rozloze textu ve formátu A4, 45 až 50 stran komprimovat do dohodnutého rozměru. Počet vydání kol 50 ks. Jeden obrázek do titulní stránky. V případě zájmu uveďte přibližný rozpočet.
Poptávám tisk dárkových poukázek
Poptávám tisk na počkání - Vánoční dárkové poukázky na masáže. Děkuji.
Poptávám vazbu knihy
Poptávám vazbu knihy, jednalo by se o 25 stránek v barevném tisku. Zajímala by mě cenová nabídka, jak u vazby pevné, tak u vazby kroužkové. Děkuji.
Poptávám grafickou úpravu a tisk knížky
Poptávám grafickou úpravu a tisk malé knížky - několik malých esejí, formát asi A5. Nemám představu o možnostech - např. nejmenší možný počet, vazba, cena. Můžete mi k tomu něco říct? Děkuji.
Tlačový systém MsÚ Pezinok
Komplexné zabezpečenie reprografických a tlačiarenských služieb pre Mestský úrad v Pezinku, dodávky a prenájmu multifunkčných zariadení podľa určených špecifikácii pre každý druh multifunkčných zariadení alebo ich ekvivalentov. Dodávky spotrebného materiálu, servisných a podporných služieb. Minimálna štruktúra služieb zahŕňa tlačiarenské služby, ...
Poptávám tiskové služby
Poptávám tisk na tvrdý papír. Jaká je cena za stránku?
Poptávám tisk fotografií
Poptávám tisk fotografií z CD (jaké děláte největší rozměry + cena). Děkuji.
Poptávám tiskové práce
Poptávám tisk, když vám pošlu přílohu ve formátu papíru A6 - JPG, kterou potřebuji vložit 4x na formát A4, černý tisk na dvoubarevné pozadí, 300ks. + nařezání každé stránky na 4samostatné letáčky. Jaká by byla prosím cena? Děkuji.
Poptávám tisk průpisných paragonových bločků
Poptávám vytištění 50 ks průpisných paragonových bločků, ve formátu A6, za hotové - nečíslovaných (1 blok á 100 ks průpisných paragonů) s předtištěnou firemní hlavičkou.
Poskytování tiskových služeb pro Královéhradecký kraj a jím zřizované organizace
Veřejná zakázka bude zadávána v otevřeném nadlimitním řízení jako veřejná zakázka na služby pro uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem ve smyslu § 89 zákona č.137/2006 Sb. Předmětem veřejné zakázky je požadavek na kompletní zabezpečení tiskových, kopírovacích a souvisejících služeb, pro všechny jednotlivé zadavatele formou pronájmu zařízení. ...
Poptávám tisk vizitek
Dobrý den, prosím o cenový návrh 5x100 vizitek oboustranných, gramáž 300g. Jedna strana bílá s potiskem a druhá modrá s potiskem. viz. příloha, velikost 9x5 cm.
Poptávám tiskové služby
Dobrý den, možná budu potřebovat vytisknout Pravidla provozování distribučení soustavy. Je to dokument o 84 stranách A4. Je ke stažení na internetu, dodal bych jej z MP3. Poskytujete takové služby? Kolik by to stálo? Děkuji za odpověď.
Poptávám tisk plakátů
Dobrý den, prosím nacenit 30ks plakátů A0 a 30ks A1, na slabý papír. Černý/nebo barevný text. Sazbu bych poslala, jedná se pouze o tisk. DPH, poštovné. Děkuji.
Poptávám tisk firemních vizitek
Dobrý den, poptávám tisk 500 Ks firemních vizitek. Návrh vizitky máme vytvořený (formát *.CDR pro Corel Draw). Prosím o cenovou kalkulaci a termín možnosti zhotovení. Grafický návrh Vám můžeme zaslat emailem.
Poptávám velkoplošné kopírování
Poptávám velkoplošné černobílé a barevné kopírování ve Vyškově, Břeclavi, Blansku, Prostějově a Hustopečích
Poptávám tisk na formát A0
Potřebovala by jsem vytisknout postavičky z Mikiho klubíku na formát papíru A0, pouze černobílé a na obyčejný papír, každá postavička na jeden list. Potřebuji to použít jako šablonu na malování na zeď, takže nic drahého. Děkuji.
Rámcová smlouva na poskytování služeb pro kopírování, tisk, faxování a skenování
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy zajišťující poskytnutí služeb pro kopírování, tisk, faxování a skenování, a to včetně výkazů (statistik) o tisku, kopírování a skenování nových tiskových zařízeních (tiskárny/multifunkce), na dobu 48 měsíců.
Rámcová smlouva na poskytování služeb pro kopírování, tisk, faxování a skenování
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy zajišťující poskytnutí služeb pro kopírování, tisk, faxování a skenování, a to včetně výkazů (statistik) o tisku, kopírování a skenování nových tiskových zařízeních (tiskárny/multifunkce), na dobu 48 měsíců.
Poptávám tisk obrázku na hrnek
Poptávám zvětšení obrázku dle přílohy. Jde mi o rozměry cca alespoň 25x25cm. Poptávám tisk obrázku na hrnek . Kontakt emailem.
Poptávám laminaci formátu B1
Dobrý den, prosím nacenit laminaci 1 ks, formát B1. Děkuji