Rekonstrukce školských objektů v Kyjově

Rekonstrukce školských objektů v Kyjově

Předmět plnění pro část 1 veřejné zakázky: Předmětem projektu je stavební úprava části objektu základní školy J. A. Komenského (označované v projektové dokumentaci rovněž jako ZŠ Újezd) – přístavby z r. 1980-1981 z hlediska nevyhovujícího tepelně technického stavu stávajících konstrukcí. Stavební činností se nepředpokládá zásah do nosného systému objektu ani do vnitřních nosných prvků. Opravy se týkají: - stavebních úprav spojených s výměnou oken. U všech oken je nutno v souvislosti se zateplením fasády provést nové oplechování parapetů z exteriérové strany a rovněž nové parapety z interiérové strany; - v souvislosti s výměnou oken bude provedena oprava, popř. budou vyrobeny nové kryty otopných těles; - zajištění základního požadavku na úsporu energie a tepelnou ochranu objektu, tj. vnější zateplení fasády; - zateplení střešních konstrukcí nad 1.NP a 3.NP; - elektroinstalace - úprava hromosvodu; rozšíření stáv. zpevněné plochy pro potřebu převozu várnic s jídlem do dalšího objektu školy; - opravy a zateplení části střechy stávajícího objektu základní školy.

Předmět plnění pro část 2 veřejné zakázky: Předmětem projektu je stavební úprava objektu mateřské školky z hlediska nevyhovujícího tepelně technického stavu stávajících konstrukcí. Jedná se o zateplení fasády a střechy objektu, výměnu výplní otvorů v obvodových stěnách a stavební úpravy vstupu do mateřské školy. Stavební činností se nepředpokládá zásah do nosného systému objektu ani do vnitřních nosných prvků. Nepředpokládá se úprava stávajících vedení podzemních inženýrských sítí, stávající sdělovací kabel (O2) se před prováděním nové rampy uloží do chráničky.

Předmět plnění pro část 3 veřejné zakázky: Objekt základní školy byl postaven začátkem 50-tých let 20. století. Poslední rekonstrukcí objekt prošel roku 2006, kdy bylo provedeno zateplení a výměna oken. Stavební úpravy se týkají tělocvičny a zázemí tělocvičny, která se nachází na východní straně objektu. Budou provedeny následující stavební práce: Stavební úpravy - bourací práce - svodné potrubí dešťové kanalizace - podlaha (tělocvična, zázemí …) - obklad stěn - úprava povrchů - osvětlení - zařízení tělocvičný - zařizovací předměty - výplně otvorů (dveře). V zázemí tělocvičny budou nově provedeny zařizovací předměty v hygienickém zázemí, včetně změn rozvodů vody a kanalizace.
Předmět plnění pro část 4 veřejné zakázky: Jedná se o vestavbu výtahu, konstrukční část řeší ocelovou konstrukci a provedení otvorů ve stropech pro vestavbu výtahu v
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:59

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Kyjov

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.05.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Kyjov

Zadavatel IČ:
00285030

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 30/1

Zadavatel PSČ:
697 22

Zadavatel obec:
Kyjov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45320000-6
Izolační práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, demolice a zateplování, kompletní stavební práce

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, demolice a zateplování, kompletní stavební práce

Stavbu nového i opravu staršího domu zajistí společnost Radim Sádlík sídlící v obci Letošov u Vyškova. Zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukce rodinných domů, u kterých provádíme všechny potřebné stavební práce. Postaráme se jak o přípravné, tak i dokončovací stavební činnosti. Zajistíme vše od terénních úprav přes demolice až po zateplení celého objektu. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní práce v rámci celého pozemku, ať už se jedná o zpevňování ploch, stavbu zídek či výstavbu plotů a bran. Máme bohaté zkušenosti se stavbami různých typů, proto Vám můžeme garantovat kvalitní práci odvedenou vždy v řádném termínu.


Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Hledáte firmu, která by Vám poradila s výběrem a montáží střešních oken v půdním prostoru? Společnost Intezo Ing. Petra Kazického v Ostravě je Vám k dispozici po celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se zaměřováním a montáží střešních oken, která se stala nedílnou součástí budov. Díky nim prosvětlíme a opticky zvětšíme podstřešní objekt a získáme možnost odvětrávání. Z Vašich nevyužitých půdních prostor získáte kvalitní a útulné bydlení nebo kancelář. Realizujeme také individuální požadavky, týkající se atypických tvarů, rozměrů a barvy oken. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou připraveni Vám při výběru střešních oken poradit!


Výměna oken | Kolín

Výměna oken | Kolín

Úsporu tepla zaručí výměna oken. Zbavte se nepříjemného průvanu v bytě, domě či kanceláři. A to tím, že si necháte provést výměnu oken. Okna měníme v dosahu Kolína nebo Kutné Hory. Jak docílit komfortního bydlení? Včasnou výměnou netěsnících oken zamezíte veškerému úniku tepla. Při výběru okna musíme zohlednit několik kritérií a to sklo, kování a odolnost proti vloupání. Sklo musí odolat silným náporům větru a kování udržuje perfektní stabilitu okna. To vše přijatelně splňuje bezpečnost a ochranu. Okna by měla být nejen dokonale těsná, ale zároveň musí zamezovat vzniku plísní. To lze docílit větrací klapkou, která umožní průběžnou výměnu vzduchu a to bez průvanu. K&T SYSTÉM, s.r.o. - nechte si od nás vyměnit okna a zamezte tak tepelným ztrátám. Potkáte nás v okolí Kolína nebo Kutné Hory.


Kvalitní střešní okna Velux každého typu a tvaru za příznivé ceny

Kvalitní střešní okna Velux každého typu a tvaru za příznivé ceny

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberecký kraj Jsme stavební firma co montuje střešní okna značek Velux, Roto, Prima fenestra. Střešní okna namontujeme v požadované kvalitě přesně dle standardů výrobce. Pokud sháníte spolehlivou firmu co se Vám kompletně postará o montáž střešních oken včetně dekorativních a zastiňovacích doplňků Velux, pak jste našli správně. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberecký kraj je regionálním smluvním partnerem firmy Velux.


Renovace dveří, zárubní do 24 hodin - nový vzhled pro starší dveře a zárubně

Renovace dveří, zárubní do 24 hodin - nový vzhled pro starší dveře a zárubně

Když jsou Vaše dveře staré, s dobrým řešením přichází firma TOPSCHODY s.r.o. - odborný závod PORTAS Zlín. Provádíme renovace dveří a zárubní do 24 hodin. Jde o řešení vhodné pro všechny starší dveře a zárubně, bez ohledu na rozměry a konstrukci jim dodáme nový moderní vzhled. Používáme pouze prvotřídní materiály, konstrukční plochy jsou lehké, odolné proti otěru a bezúdržbové - velmi snadno se čistí. Nechejte si u nás dveře a rámy kompletně zrenovovat, bez špíny a hluku. Každá zakázka je jedinečná podle vašeho přání. Na výběr máme mnoho stylů i různých cenových kategorií dveří. Zpracujeme Vám tedy i několik návrhů.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.