Transformace domova sociálních služeb Slatiňany III

Transformace domova sociálních služeb Slatiňany III

Předmětem této veřejné zakázky je výstavba jednopodlažního nepodsklepeného dvojbytového domu v souvislosti s transformací Domova sociálních služeb Slatiňany pro umístění klientů domova . Půdorys domu je v základním obrysu obdélníkový, zastřešení je navrženo šikmou střechou. Nad společným obytným prostorem (obývací pokoj, kuchyně a jídelna a ložnice) u obou bytů je střecha navržena jako stanová (ve tvaru čtyřbokého jehlanu). Střední vstupní část domu je zastřešena sedlovou střechou, která propojuje obě boční části. Všechny pokoje klientů jsou prosvětleny velkými francouzskými okny dělenými na dvě části, s možností otevření menšího křídla. Dispozice domu je navržena tak, že každý byt má vlastní vstup, je provozně samostatný a s druhým bytem je propojený pouze přes místnost personálu. Hlavní ústřední část každého bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem jako společný prostor všech uživatelů bytu. Na obývací pokoj navazuje ve venkovním prostoru zastřešená terasa. Ústřední společenskou část bytu obklopují jednotlivé pokoje uživatelů. V jednom bytě jsou čtyři jednolůžkové pokoje o výměře 12m2. Součástí bytu je společná koupelna s vanou, sprchou, dvěma umyvadly a WC. Ze společných prostor se vstupuje i do kanceláře personálu, která je vybavena skříněmi pro skladování provozních potřeb a materiálu. Kanceláře personálu pro oba byty jsou spojené, oddělené pouze nábytkovou příčkou. Součástí zázemí personálu je koupelna se sprchou a WC. V obslužném prostoru (technické místnosti) je umístěné další WC s předsíní pro klienty. Ze zádveří se vstupuje i na samostatné WC upravené pro tělesně postižené. Základní půdorysný rozměr domu je 14, 49 m x 31, 89 m.
Veřejná zakázka vložena:
21.02.2014 08:21

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pardubický kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pardubický kraj

Zadavatel IČ:
70892822

Zadavatel ulice:
Komenského náměstí 125

Zadavatel PSČ:
532 11

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215213-3
Výstavba domů s pečovatelskou službou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rodinné domy na klíč, výstavba řadových domů - od projektu až k realizaci

Rodinné domy na klíč, výstavba řadových domů - od projektu až k realizaci

Pokud máte nějaké otázky k výstavbě, obraťte se na firmu STAVOS STAVBA a.s., kde vám budou podány kompletní informace k výstavbě nového domu. S výstavbou rodinných domů na klíč mají ve společnosti STAVOS STAVBA a.s. dlouholeté zkušenosti. Stavební činnost: - výstavba rodinných domů na klíč podle typových projektů - rodinné domy, byty - rodinný dům se zahradou - řadové domy - novostavby v oblasti občanské výstavby - bytová a technická výstavba. Vyberte si váš vysněný dům a všechny další starosti s výstavbou už přenechejte na nás!


Kompletní výstavba rodinných domů na klíč – od výkopových prací po instalaci oken

Kompletní výstavba rodinných domů na klíč – od výkopových prací po instalaci oken

Uvažujte o výstavbě rodinného domů? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu v oboru výstavby rodinných domů na klíč? V tomto případě se obraťte na stavební firmu OULEHLA-REAL, která sídlí v Dolních Kounicích. Naše společnost provádí výstavu rodinných domů na klíč na celém území Jižní Moravy. I když se orientujeme především na realizaci hrubých staveb rodinných domů, na přání zákazníka jsme schopni zajistit kompletní rodinný dům na klíč. Zajistíme veškeré úkony související se stavbou rodinného domu, jako jsou: - výkopové práce pro základy - uložení ležaté kanalizace a dalších inženýrských sítí - základová deska - svislé nosné a nenosné konstrukce, sloupy, pilíře - vodorovné nosné konstrukce – stropní konstrukce - střešní konstrukce - izolace svislých a vodorovných konstrukcí - doplňkové prvky - schodiště, komín, výplně dveří a oken, podlahy, obklady apod.


Realizace rodinných domů na klíč včetně projektu

Realizace rodinných domů na klíč včetně projektu

Uvažujete o stavbě rodinného domu? Sami si na to ale netroufáte? Svěřte se do rukou skutečným odborníkům v oboru. Stavební firma Zednictví Jeneš, s.r.o. zajistí hladký průběh cesty k Vašemu vysněnému bydlení. Zajistíme výstavbu jednopodlažních i patrových rodinných domů na klíč. Naše domy jsou navrženy tak, aby splňovaly představy o harmonickém a praktickém moderním bydlení. Zároveň klademe důraz na vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich staveb. Základem oboustranné spokojenosti je dobrá komunikace. Vyslechneme Vaše přání, poradíme a vše důkladně vysvětlíme. Pomůžeme s projektem, stavebním povolením, vizualizací i interiérem. Naše práce je pro nás koníčkem a bude nám ctí proměnit Vaše přání ve skutečnost.


Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Uvažujete o výstavbě rodinného domu a hledáte firmu, která Vám jej pomůže postavit? Pak se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která staví rodinné domy v okrese Nový Šaldorf nedaleko Znojma. Společnost se zaměřuje na kompletní stavitelské práce od projektování po samotnou realizaci. Firma vypracuje: - studie - projekční plány - datum výstavby a realizace - stavební práce Pokud stále váháte podívejte se na webové stránky společnosti, kde najdete nejen bohatou fotogalerii, ale také moderní 3D vizualizace, které Vám ukážou jak plánované interiéry, tak exteriéry, rozvržení ulic i návrh celého rodinného domu. Tak nečekejte a svěřte se do rukou profesionálů. Rodinné domy od společnosti ATLANTA, a.s. ze Znojma Vám zajistí příjemný a pohodlný domov v krásném prostředí Nového Šaldorfu.


Pozemní stavitelství Ústí nad Labem, výstavba a rekonstrukce budov

Pozemní stavitelství Ústí nad Labem, výstavba a rekonstrukce budov

Plánujete výstavbu domu, garáže či jiné budovy? Nelamte si hlavu s organizací a shánění schopných řemeslníků a přenechte vše společnosti ART Stav, s.r.o., kterou najdete v Ústí nad Labem. Naše stavební firma se specializuje na výstavbu a rekonstrukci pozemních staveb. Realizujeme stavby rodinných domů, garáží, zahradních domků, kancelářských objektů, bytových i nebytových budov. Provádíme i úpravy budov jako kompletní či částečné rekonstrukce, vestavby, nástavby, přístavby a fasády. Nemusíte se o nic starat, zajistíme stavební materiál i speciální řemeslnické práce.


Sociální služby Města Opočna - Domov pro seniory Jitřenka

Sociální služby Města Opočna - Domov pro seniory Jitřenka

Domov pro seniory Jitřenka v Opočně Posláním domova Jitřenka je poskytnout klientům zde ubytovaným takovou dopomoc, která jim umožňuje zachovat si co nejpřirozenější způsob života, usiluje o zachování vazeb mezi nimi a jejich rodinami a přáteli a přitom respektuje jejich lidskou důstojnost a samostatnost. Nabízíme celoroční čtyřiadvaceti hodinovou zdravotní a sociální péči. Nově nabízíme příbuzným možnost komunikace s klienty domova po Skype. Informace Vám poskytne ředitelka organizace nebo sociální pracovnice. Potřebujete poradit, vysvětlit či sháníte podrobnější informace? Pak nás neváhejte kontaktovat.