Transformace domova sociálních služeb Slatiňany III

Transformace domova sociálních služeb Slatiňany III

Předmětem této veřejné zakázky je výstavba jednopodlažního nepodsklepeného dvojbytového domu v souvislosti s transformací Domova sociálních služeb Slatiňany pro umístění klientů domova . Půdorys domu je v základním obrysu obdélníkový, zastřešení je navrženo šikmou střechou. Nad společným obytným prostorem (obývací pokoj, kuchyně a jídelna a ložnice) u obou bytů je střecha navržena jako stanová (ve tvaru čtyřbokého jehlanu). Střední vstupní část domu je zastřešena sedlovou střechou, která propojuje obě boční části. Všechny pokoje klientů jsou prosvětleny velkými francouzskými okny dělenými na dvě části, s možností otevření menšího křídla. Dispozice domu je navržena tak, že každý byt má vlastní vstup, je provozně samostatný a s druhým bytem je propojený pouze přes místnost personálu. Hlavní ústřední část každého bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem jako společný prostor všech uživatelů bytu. Na obývací pokoj navazuje ve venkovním prostoru zastřešená terasa. Ústřední společenskou část bytu obklopují jednotlivé pokoje uživatelů. V jednom bytě jsou čtyři jednolůžkové pokoje o výměře 12m2. Součástí bytu je společná koupelna s vanou, sprchou, dvěma umyvadly a WC. Ze společných prostor se vstupuje i do kanceláře personálu, která je vybavena skříněmi pro skladování provozních potřeb a materiálu. Kanceláře personálu pro oba byty jsou spojené, oddělené pouze nábytkovou příčkou. Součástí zázemí personálu je koupelna se sprchou a WC. V obslužném prostoru (technické místnosti) je umístěné další WC s předsíní pro klienty. Ze zádveří se vstupuje i na samostatné WC upravené pro tělesně postižené. Základní půdorysný rozměr domu je 14, 49 m x 31, 89 m.
Veřejná zakázka vložena:
21.02.2014 08:21

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pardubický kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pardubický kraj

Zadavatel IČ:
70892822

Zadavatel ulice:
Komenského náměstí 125

Zadavatel PSČ:
532 11

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215213-3
Výstavba domů s pečovatelskou službou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Možnost krátkodobých i dlouhodobých pobytů pro seniory v domově

Možnost krátkodobých i dlouhodobých pobytů pro seniory v domově

Jste pracovně vytíženi a potřebujete zajistit krátkodobý či trvalý dohled nad vašimi blízkými? Máte doma Vaše blízké, kteří se už o sebe nedokáží sami postarat? Potřebujete jim zajistit komfort a trvalý dohled na který byli zvyklí? Pak u nás v Penzionu pro seniory Atrium Liberec jste na správné adrese. Provozujeme penzion pro seniory, kde je o ně spolehlivě postaráno. S klidným svědomím nám můžete své blízké svěřit. Máme velice dobré a klidné zázemí, kde se všem kdo ji potřebují dostane náležitá pečovatelská služba. Náš Penzion pro seniory Atrium Liberec má i své trvalé sponzory.


Nové byty v Praze a Plzni s moderními technologiemi – Chytré bydlení

Nové byty v Praze a Plzni s moderními technologiemi – Chytré bydlení

Hledáte nové bydlení v Praze či Plzni? Chcete si koupit hotový byt, který je vybaven moderními technologiemi, blízko MHD a potřebné občanské vybavenosti a přitom šetrné k životnímu prostředí a za odpovídající ceny? Tím pravým řešením přímo pro Vás je tedy projekt Chytré bydlení od společnosti Trigema a.s., která sídlí v Praze. Svým klientům nabízíme jedinečné a zajímavé byty i domy různých dispozic, s balkony, terasou či předzahrádkou. V projektu chytré bydlení jsou prostory připraveny pro inteligentní systémy, které je možno vzdáleně ovládat a kontrolovat. Díky unikátním lokalitám, kvalitně provedené výstavbě a správným cenám bude Vaše nové bydlení zajisté spokojené a bez problémů.


Dřevostavby rodinných domů, typové domy za rozumnou cenu

Dřevostavby rodinných domů, typové domy za rozumnou cenu

Toužíte po vlastním rodinném domě? Chcete bydlet co nejdříve a za rozumnou cenu? Nechte si postavit dřevostavbu pro bydlení od společnosti PENATUS, s.r.o., která sídlí v Benešově. Naše stavební společnost se zaměřuje na realizaci typových rodinných domů za použití konstrukčního sytému Two by Four. Můžete si vybrat z řady typových domů, které můžete částečně přizpůsobit svým potřebám, a tak je pořizovací cena nižší a realizace rychlejší. Nabízíme typové domy různých dispozicí 1kk – 5kk, zastavěných ploch, s rovnou či pultovou střechou, bungalov. Vybere si vybrat dle vlastního vkusu. 25 let zkušeností ve stavebnictví a řada spokojených zákazníků jsou známkou kvalitně odváděné práce.


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Domov pro seniory se sníženou soběstačností Benešov, domov důchodců, ošetřovatelská péče

Domov pro seniory se sníženou soběstačností Benešov, domov důchodců, ošetřovatelská péče

SEN pro SEN, s.r.o. Domov pro seniory Benešov Provozujeme soukromé zařízení zaměřené na komplexní péči o seniory od 60 let věku a služba je určena pro občany ze Středočeského kraje a z Prahy. Náš rodinný domov v malebném prostředí Posázaví asi 400 m od řeky Sázavy poskytuje ošetřovatelskou péči, ale hlavně lásku a porozumění osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku nebo trvalých změn zdravotního stavu. Domov pro seniory SEN pro SEN zajišťuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích, celodenní stravování v jídelně, organizaci společných akcí, her a koncertů. Podrobné informace o poskytování našich služeb naleznete na našich webových stránkách. Nebo se na nás neváhejte obrátit telefonicky či nás navštívit na adrese Javorník 43, Čtyřkoly, Benešov.


Komplexní stavební práce, zateplování, rekonstrukce bytů i bytových jader ve Středočeském kraji

Komplexní stavební práce, zateplování, rekonstrukce bytů i bytových jader ve Středočeském kraji

Chystáte se stavět či rekonstruovat rodinný dům nebo byt? Hledáte spolehlivou stavební firmu? Naše společnost Václav Češner poskytuje kompletní stavební práce. Stavíme nové rodinné domy. Provádíme rekonstrukce domů, bytů i bytových jader. Zateplujeme rodinné i bytové domy. Realizujeme pozemní komunikace, zemní a výkopové práce. Zajišťujeme vodoinstalatérské, plynoinstalační a elektroinstalační práce. Jsme profesionálové v oboru stavebnictví. Kvalitně odvedená práce v dohodnutém termínu je krédem naší firmy. V případě zájmu se s námi neváhejte poradit. Naše firma Václava Češnera Vám pomůže k bydlení dle Vašich představ. Sídlíme na adrese Svatbín 77 v Kostelci nad Černými lesy, pracujeme ale v celém Středočeském kraji.