Ratanový nábytek, výrobky z ratanu, Indonésie

Ratanový nábytek, výrobky z ratanu, Indonésie

Naše firma Gemok Rattan je indonéská společnost patřící mezi světovou špičku v průmyslu ratanového nábytku a přímý dodavatel materiálů ze surového ratanu. Vyrábíme nejen ratanový nábytek, ale také ratanové produkty pro bojová umění, jako jsou Arnis tyče / Kali tyče / Escrima tyče, ratanové kruhy, vycházkové hole, nunčaky a mnoho dalších. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s odběrateli.

Původní znění:
Inquiry
We are CV. Gemok Rattan is an Indonesian company among the world leaders in rattan furniture industry and direct supplier of raw rattan materials. Not only rattan furniture but we also produce products that are made of rattan for martial arts such as : Arnis Stick/ Kali Stick/ Escrima Stick, Rattan Ring, Walking Stick, Nunchuck (Nunchakus) and many more.
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2014 10:42

Platnost poptávky:
30.04.2014 10:25

Kontaktní osoba:
Fuadi Daud

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
West Java

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Zařizujete dětský pokojíček? Je pro Vás důležité, aby se v něm Vaše dítě cítilo pohodlně a spokojeně? Požadujete pouze to nejlepší! Přijďte se podívat do vzorkové prodejny společnosti Nábytek Brno, která se nachází v Brně-Chrlicích, nebo navštivte e-shop www.brno-nabytek.cz. U náš naleznete širokou škálu nábytku pro kompletní zařízení dětských pokojů pro všechny věkové kategorie. Dodáváme: - sektorový nábytek - komplety - psací stoly - židle, křesla, sedací vaky - postele - noční stolky - matrace - rošty Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Nedělejte kompromis při výběru sedací soupravy. Kolekce Melpot od Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek splní Vaše představy do posledního detailu. Modulární nábytek s možností zaměnitelnosti jednotlivých dílů v široké škále látek, barev nebo v kožené variantě v sobě kombinuje pohovku v klasickém i rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, poličky, taburet i knihovnu. Uzpůsobte sedací soupravu prostoru Vašeho obývacího pokoje a navrhněte originální řešení na míru podle Vašich představ. Navštivte Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek.


Rodinné centrum v Dětský svět Zvonilka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Rodinné centrum v Dětský svět Zvonilka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Chcete se vydat s dětmi za zábavou? Neseďte v sychravém počasí doma zavítejte do rodinného centra Dětský svět Zvonilka, který se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde na Vás čeká spoustu aktivit a her pro děti od 0 do 12 let. V dětské herně se nachází skluzavky, kuličkový bazén, průlezky, odrážedla, hračky, skládačky, kostkoviště, nafukovací skákací hrad, trampolína, koutek pro nejmenší děti. Jsou zde zóny pro odpočinek, tvoření a sportovní aktivity. V prostorách pořádáme tvořivé dílničky, pískování, keramika, práce s papírem, batika a ruční práce, dětské karnevaly, oslavy. Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení v našem mini baru s kávou, nápoji a dobrotami.


Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Velkou výhodou vestavěných skříní je individuální provedení podle potřeb a dispozic prostoru v interiéru. Nechte si vyrobit kvalitní nábytek na míru od firmy LAMÉ z Břeclavi, která poskytuje svým zákazníkům truhlářské práce na míru a provádí zakázkovou výrobu nábytku. Zakázková výroba nábytku: - vestavěné skříně na míru do každého interiéru s širokou nabídkou materiálového provedení a designu vašeho interiéru - šatní skříně - komody - a další nábytek a vybavení na míru do bytu či domu. Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, aby byl úložný prostor ve Vašem bytě co nejlépe vyřešen. Naše výroba se vyznačuje velmi vysokou náročností na kvalitu nábytku, přesnost a pečlivost.


Prodej nábytku do ložnice, rozkládací postele, komody, skříně, Znojmo

Prodej nábytku do ložnice, rozkládací postele, komody, skříně, Znojmo

Pokud potřebujete nábytek do ložnice, pak neváhejte a přijeďte k nám. Nábytek nejen do ložnice za skvělé ceny, to je Nábytek KAFKA a ŠUBA v.o.s.! Navštivte naši prodejnu nábytku a vyberte si ložnici svých snů. Seženete u nás nejen různé druhy postelí - manželské, rozkládací, s úložným prostorem, ale i další nábytek do vhodný do ložnice, jako jsou komody či skříně. Nábytek nejčastěji vyrábíme a prodáváme z masivu a lamina, v různých dezénech a provedení. Zdarma zpracujeme 3D vizualizaci Vaší ložnice, možnosti naší dopravy i montáže. Nábytek na míru právě pro Vás! Působíme v okresu Znojmo. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku nábytku naši společnosti.


Specialisté na nábytek a kuchyně, zhotovení na míru v nejvyšší kvalitě

Specialisté na nábytek a kuchyně, zhotovení na míru v nejvyšší kvalitě

Přáli byste si novou ložnici, obývací pokoj či nový nábytek do koupelny? Potřebujete moderní skříň a efektivně využít prostor? Nebo byste si přáli nové bezpečné schodiště, které bude ladit s ostatními prvky Vašeho domu? Při výrobě pracujeme s kvalitními a novodobými materiály a dbáme na nové trendy a moderní styly. Pokud si přejete ložnici jako z pohádky nebo koupelnový relax, pomůžeme Vám zhotovit každou místnost podle vašich představ a potřeb. Vyrobíme Vám vestavěnou skříň nebo atypický nábytkem na míru tak, aby Vám pomohl využít přebytečný prostor. Koupelnový nábytek vyrábíme z vlhkuvzdorných a voděodolných materiálů, pro dlouhodobou funkčnost a kvalitu. Pomůžeme Vám s výběrem kuchyňské linky, materiálů, kování, kuchyňských spotřebičů a doporučíme i rozložení kuchyně, aby byla maximálně praktická. Obložení schodiště zaručí bezpečnost a harmonii celkovému vzhledu ve Vaší domácnosti. Z Vaší ložnice uděláme nejdokonalejší místnost pro odpočinek a zasloužený relax. Televizní stěny, komody, konferenční stolky a další Vám zhotovíme do obývacího pokoje tak, aby vše ladilo a Vy jste se cítili příjemně při jakékoliv domácí činnosti.