Satelitný prenos z hydrologických staníc MARS
Predmetom zákazky je dodávka satelitného prenosu dát z hydrologických staníc MARS. Typ prenosu: satelitný prenos SBD Iridium. Ďalšie podrobnosti ohľadne špecifikácie sú uvedené v Prílohe č.1 Opis predmetu zákazky.
Nanosatelit GRBBeta a súvisiace služby 2
Obstaranie platformy nanosatelitu a služieb súvisiacich so stavbou, prípravou a vypustením družice na obežnú dráhu Zeme. Nanosatelit bude slúžiť na overenie technológií pre budúcu konšteláciu družíc CAMELOT na pozorovanie Gamma zábleskov.
Nanosatelit GRBBeta a súvisiace služby
Obstaranie platformy nanosatelitu a služieb súvisiacich so stavbou, prípravou a vypustením družice na obežnú dráhu Zeme. Nanosatelit bude slúžiť na overenie technológií pre budúcu konšteláciu družíc CAMELOT na pozorovanie Gamma zábleskov.
Nákup zariadení GPS a SW
Predmetom verejného obstarávania je nákup zariadení GPS a SW. - GNSS geodetický RTK rover - GNSS handheld (poľný počítač) na ovládanie geodetického GNSS RTK prijímača - poľný softvér inštalovateľný do poľného počítača - presný ručný GNSS prijímač - metrový ručný GNSS prijímač - kancelársky softvér pre postprocessing Uchádzač predloží ...
Starlink
Pořízení hardware (satelitních kompletů) a související služby (satelitní internetové konektivity).
OVZ/051/3/2022 Dodávky pro projekt Taros Autonomie
Dodávky pro projekt Taros Autonomie
Nákup 64 kusů všesměrových antén pro příjem signálů mobilních sítí a DAB/DVB-T
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 64 kusů všesměrových antén pro příjem signálů mobilních sítí a DAB/DVB-T.
Poptávám anténářské práce
Poptávám anténářské práce. Dobrý den,chci se zeptat na Společnou anténu...Zrušil jsem digi-kabel na TV,protože doma přes léto moc nebývám,jsem na zahradě a TV v obýváku je vypnuta.Ale teď jsem napojil televizi na společnou anténu a nejde naladit ani jeden kanál...a při tom Polské programy jdou a perfektně-asi 8 programů.A naše nejdou ...
Nákup 4 kusů monitorovacích přijímačů se zaměřovačem a 4 kusů zaměřovacích antén
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 kusů monitorovacích přijímačů se zaměřovacím modulem (2 kusy v přenositelném provedení a 2 kusy pro montáž do zástavby do 19" technologického stojanu) a 4 kusů zaměřovacích antén pro pásmo 20 MHz - 6 GHz pro měření, analýzu a zaměřování analogových a moderních digitálních signálů.
Nákup 1 kusu zaměřovací antény
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu zaměřovací antény pro pásmo 20 MHz - 1,3 GHz pro zaměřování analogových a moderních digitálních signálů.
Nákup 3 kusů aktivní širokopásmové směrové antény
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 3 kusů aktivní širokopásmové směrové logaritmicko-periodické antény s nízko-šumovým předzesilovačem a 3 kusů řídící jednotky k výše uvedeným anténám.
Nákup 5 kusů všesměrových širokopásmových antén
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 kusů všesměrových širokopásmových antén s vertikální polarizací pro kmitočtové pásmo 20 MHz - 6 GHz
Rekonstrukce přenosového vozu HD1
Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování detailní realizační dokumentace, demontáž starých zařízení a nepotřebné kabeláže, rekonstrukce vzduchotechniky, dodávka technologických zařízení dle technické specifikace, instalace dodaných zařízení, pokládka a zakončení kabeláže, oživení dodaných zařízení včetně funkčních testů a nastavení, ...
Poptávám opravu satelitního přijímače
Poptávám opravu satelitního přijímače. Dobrý den,asi po silném větru mi přestal fungovat satelit SKYLINK. Mám nový satelitní přijimač a nejdou naladit programy.Poděšín.
Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s., I. Etapa - dodávka vybavení - IP televizní
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka IP televizních přijímačů a poskytnutí souvisejících služeb včetně dohodnutých záručních podmínek. Součástí plnění je i doprava zboží do místa plnění, jeho montáž a instalace na místo určení dle pokynů kupujícího včetně zapojení a zprovoznění.
Poptávám instalaci TV antény
Instalace TV antény a rozvod do 2 místností, Hlásná Třebaň.
Komplexní laboratorní pracoviště pro měření antén v blízkém poli
Předmětem veřejné zakázky je dodávka signálového a spektrálního analyzátoru a planárního anténního měřícího systému v blízké zóně. Předmět veřejné zakázky je podrobně definován přílohou č. 1 (Technická specifikace) této zadávací dokumentace. Zakázka je součástí projektu Výzkumná infrastruktura pro doktorské studijní programy na ČVUT FEL, ...
Poptávám dodávku a montáž TV antény či satelitu na rodinný dům
Poptávám nákup a kompletní montáž TV antény či satelitu včetně rozvodů na nově zrekonstruovaném RD v obci Véska u Oder pro minimálně 3 zásuvky. Dům je 1 NP. Děkuji za vaši nabídku. Volejte po 16.00, jinak email.
Systém MILSATCOM
Dodávka základnových satelitních stanic, satelitních terminálů, switchů, sad pro provoz a SW licencí a provedení školení podle zadávací dokumentace.
Poptáváme servis společné televizní antény
Poptáváme servis společné televizní antény, potřebujeme zkontrolovat nebo přeladit na DVB T-2 antény. Jedná se o bytový dům 24 bytů, společná anténa.
Rámcová dohoda – dodávky komponent pro sestavení základního modulu zařízení
Dodávky komponent pro sestavení a testování základního modulu zařízení pro detekci a eliminaci UAV. Předpokládají se dodávky hardware a software dle průběžných požadavků zadavatele, do dodávek hardware se zařazuje hlavně výroba plošných spojů, výroba mechanických prvků, dodávky stavebnicových komponentů pro stavbu prototypu - zejména CNC obrobků, ...
Zabezpečenie komplexných služieb súvisiacich s výrobou televízneho signálu
Predmetom zákazky je poskytovanie komplexných služieb súvisiacich s výrobou televízneho signálu prenosovou technikou prostredníctvom viackamerových prenosových vozov vrátane technickej obsluhy, prostredníctvom vysielacej satelitnej techniky DSNG satelitných vozov vrátane technickej obsluhy a prostredníctvom dieselagregátov vrátane technickej ...
Poptávám opravu televizní antény
Poptávám opravu TV antény, zesilovače, nebo rozbočovače signálu. Jedná se o RD v obci Velké Karlovice. TV signál je slabý, někdy vypadne úplně. V některých případech je v pořádku. Děkuji za nabídku opravy a přibližnou cenovou nabídku.
Poptávám montáž televizní antény
Poptávám cenovou nabídku na montáž venkovní antény. Bylo by to na 2 televize, jedna televize ma set-top box.
Výrobná licencia nízkoprofilovej antény
Predmetom verejneho obstaravania je dodanie výrobnej licencie nízkoprofilovej antény. Blizsia specifikacia predmetu zakazky je obsiahnuta v sutaznych podkladoch.