Poptávám zakázkovou kovovýrobu

Poptávám zakázkovou kovovýrobu

Dobrý den, prosím vás, potřebovala bych zhotovit kovové "bidlo" na balkón. Bylo by to možné u vás? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2012 07:28

Platnost poptávky:
03.05.2012 07:17

Kontaktní osoba:
Jitka Nouzáková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Sháníte spolehlivou společnost, která se zabývá kovovýrobou a kovobráběním? Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách se specializuje na zpracováním kovů a nabídne Vám zpracování výrobků v té nejvyšší kvalitě. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z nerez oceli, barevných kovů a klasické oceli pro vybavení interiéru i exteriéru.: - nerezové jídelní stoly - konferenční stoly - stolky a držáky - obklady koupelen - částí kuchyňských linek, soklových lišt, dveří a nábytků - nerezové zábradlí, brány, mříže - schodiště, úchyty skleněných zábradlí - různé druhy madel, úchytek, klik a držáků - kuchyňské, koupelnové a WC doplňky Výrobky jsou realizovány podle našich návrhů nebo osobních návrhů zákazníka. Společnost kvalitně zpracuje výrobky podle specifických přání zákazníka. Mimo to, také nabízíme přesné dělení materiálu vysokostlakým vodním paprskem. Svěřte zpracování kovových výrobků do rukou profesionálu!


Kovoobrábění - výroba a prodej evolutní, šroubové a listové pružiny

Kovoobrábění - výroba a prodej evolutní, šroubové a listové pružiny

Veškeré výrobky jsou dodávány nejen po celé České republice, ale také na Slovensko a do zahraničí. Výroba a prodej je převážně využíván pro oblasti železniční dopravy, hutnictví či strojírenství. Pružiny a pružící elementy vyrábíme dle dodaných materiálů a také jsme schopni zajistit i atypické rozměry. Vyberete si z těchto pružin: - evolutní, šroubové, listové - kuželové pásové - tlačné a tažné - pružící elementy. Všem svým zákazníkům poskytneme poradenství v oblasti konstrukce pružení a pružin.


Kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení a frézování - výroba na CNC strojích

Kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení a frézování - výroba na CNC strojích

Společnost CNC-MORAVIA s.r.o. se stala za dobu své existence v oblasti kovoobrábění spolehlivým partnerem mnoha firem, především z automobilového průmyslu. Aktuálně přijímá nové zakázky na CNC obrábění, soustružení a frézování. Máme k dispozici moderní CNC soustruhy, 3–5 ti osé frézy. Zajišťujeme velkosériovou výrobu, je možnost i kusové výroby na zakázku. Dodáváme náhradní dílce do výroby i kompletní díly na základě výkresové dokumentace. Zajistíme dodání odlitků, veškeré obráběcí práce, dělení materiálu i povrchové úpravy a zámečnické práce. K dispozici máme moderní strojní vybavení: - CNC soustruhy - 3–5 ti osé frézy - rovinné brusky.


Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho

Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho

TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín Nástrojárna provádí i vstřikování plastů, CNC obrábění, CNC frézování a soustružení a spoustu dalších služeb. Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho Broušení na plocho Broušení na kulato Broušení tvarové EWAG AG WS11 HANS & KOLB JUNGEN TOOLS Neváhejte naší firmu TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín kontaktovat. Působíme ještě i v těchto městech Praha, Brno, Ostrava.


Kovoobrábění, CNC frézování, soustružení a svařování, výroba konstrukcí, Česká Lípa

Kovoobrábění, CNC frézování, soustružení a svařování, výroba konstrukcí, Česká Lípa

Odborníky na kovoobrábění naleznete u společnosti VýrobaDílů s.r.o. z České Lípy. Provádíme kvalitní CNC obrábění, frézování i svařování. Zajišťujeme kompletní povrchovou úpravu kovů, elektroerozivní obrábění i tepelné úpravy. Na základě projektu dokážeme zhotovit vysoce přesné kovové dílce pro malosériovou i velkosériovou výrobu. Nedílnou součástí našich služeb je výroba ocelových konstrukcí, jež vyrábíme dle potřeb konkrétního zákazníka. V rámci našich činností se postaráme o profesionální montáž jakýchkoli technologických celků. Disponujeme zcela novým obráběcím centrem, moderní frézou s cílem uspokojit přání i těch nejnáročnějších klientů.


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Škála našich služeb je opravdu velmi široká. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálním strojům jsme vám kromě standardního obrábění a frézování schopni zajistit také například: Výpalky Tryskání Úkosové plazmové pálení Pálení materiálu Základem kvalitní práce jsou spolehlivé a moderní stroje. V firmě Zekof to víme, a proto jsme vybaveni těmi nejlepšími obráběcími a měřícími stroji, díky kterým jsme schopni vyřídit vaši zakázku rychle ale přesto velmi přesně. Také pro výpalky a soustružení používáme tu nejlepší techniku. Plynová a plazmová pracoviště si poradí s výpalky o síle 1 – 200 mm. Karuselový soustruh zase obrobí i velké kusy s průměrem až 3500 mm. Nevíte si s úpravou konkrétního materiálu rady? My vám rádi pomůžeme. Přesně vám poradíme, která služba je pro vaše výrobky ta nejvhodnější. Bez problému se postaráme o velké zakázky i objednávky na jedinou atypickou součástku. U nás totiž práci s kovem skutečně rozumíme.