NIGÉRIE; Obchodní spolupráce

NIGÉRIE; Obchodní spolupráce

Hledáme dobrého výrobce k navázání obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
looking for good manufacturer to establish business cooperation with.
Poptávka byla vložena dne:
29.06.2011 08:58

Platnost poptávky:
29.09.2011 08:35

Kontaktní osoba:
chief Dave Okorare

Kontaktní email:

Telefon:
234-8032929440,234-8052509877

Země:
Warri,Delta State. Nigeria.6

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba - tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská výroba - tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská firma VOP CZ, s.p. se sídlem v Novém Jičíně dosahuje vysoké kvality díky technologickému vybavení a bohatým zkušenostem zaměstnanců. Díky svému strojnímu vybavení jsme schopni nabídnout spolupráci v mnoha odvětvích strojírenské výroby. Máme mnohaleté zkušenosti v armádních zakázkách, pracujeme s moderními technologiemi. Vyrábíme tvarové výpalky velkých rozměrů - ocelové, nerezové, hliníkové výpalky z tenkých plechů, výpalky z tlustých ocelových plechů. Pokud dodáte vlastní výkresovou dokumentaci, vyrobíme výpalky z profilů dle Vašich požadavků, dále také těžké svařence z masivních plechových dílů, podvozky stavebních nebo silničních strojů, nebo lehké svařence - nádrže, lžíce, lopaty, ramena výložníků a teleskopická ramena pro stavební a silniční stroje. Realizujeme zakázky po celé České republice.


Odlitky z oceli - uhlíkové, nerezové nebo legované v slévárně přesného lití v Brně

Odlitky z oceli - uhlíkové, nerezové nebo legované v slévárně přesného lití v Brně

Přesné odlitky nejen z oceli, ale i nerezových kovů pořídíte od brněnské firmy Moravia Tech, a.s., která sídlí v Brně a disponuje Slévárnou přesného lití již od roku 1970. Dlouholeté zkušenosti, modernizace haly a nejnovější technologie umožňují výrobu kvalitních a hlavně přesných odlitků z: - uhlíkové oceli - z nízko a středně legované oceli - z nerezové oceli - z neželezných materiálů Jelikož působíme na trhu již dlouho a náš tým pracovníků je profesionální, dokážeme rychle reagovat na přání či požadavky zákazníka. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN 1559-1, ČSN EN 1559-2, ČSN EN 10204 a k odlitkům taktéž poskytujeme i jejich chemické složení. Pro více informací se obraťte na naše webové stránky, či nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.


Výměnné nože, tyče, polotovary, speciální nástroje ze slinutého karbidu

Výměnné nože, tyče, polotovary, speciální nástroje ze slinutého karbidu

Speciální nástroje, polotovary pro strojní profilování, výměnné nože nástrojů a další výrobky ze slinutého karbidu dodá firma Vydona Pravčice z okresu Kroměříž na Zlínsku. Nože a polotovary ze slinutého karbidu: -výměnné nože se dvěma či čtyřmi řeznými břity, se skosenými hranami -výměnné nože pro drážkovací frézy -drážkovací, srážecí, zaoblovací nože -předřezávače -polotovary pro profilování -tyče kruhového průřezu pro stopkové nástroje -tyče obdélníkové průřezu pro pájené břity Na zakázku vyrobíme i speciální nástrojové systémy na dřevo, kov i plast podle požadavků zákazníka. Produkce je určena pro český trh i do zahraničí.


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

K dispozici máme tato strojní vybavení: - pěti osé obráběcí centrum - 3D měřící stroj - horizontální vyvrtávačky - pálící automaty - soustruhy - karusel - dvoustojanová hoblovka - hydraulický ohraňovací lis - tryskání - box pro nanášení práškové barvy - vypalovací pec. Veškeré procesy týkající se našeho výrobního programu, řídí tým kvalifikovaných pracovníků a proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.


Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Technologie naší firmy STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod Výroba zakázkových zápustkových výkovků do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300 mm a do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. V procesech tepelného zpracování provádíme operace: žíhání normalizační, na měkko, a ke snížení pnutí. Zajistíme kompletní třískové obrábění – soustružení, frézování, broušení i beztřískové obrábění. Provádíme i chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování).