Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

PIRES s.r.o.

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

Poptáváme odvoz a likvidaci mražených ryb

Poptáváme odvoz a likvidaci mražených ryb

Poptáváme odvoz a likvidaci 2m3 mražených ryb umístěných v Brně, Dolních Heršpicích.
Poptávka byla vložena dne:
27.06.2024 09:15

Platnost poptávky:
27.07.2024 09:11

Kontaktní osoba:
AGRO Brno-Tuřany a.s.


Telefon:
+420 720 045 771

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Společnost REMIVA, z regionu Kroměříž-Zlínský kraj, se zabývá recyklací plastů a využívá technologie Compoundace pro míchání plastových materiálů. Výroba plastových compoundů, kompozitů vlastní výroby pod názvem Remilen, nebo na míru zákazníkovi - naše společnost může nejen míchat více různých komponentů do jedné směsi, ale může téměř jakýkoliv typ plastu parfemovat a barvit na přesný odstín. Compoundace technických neplněných plastů pro automobilový, elektro-technický a ostatní zpracovatelský průmysl plastů. Všechny compoundy jsou atestovány. Balení všech compoundů je do bigbagu 1000kg nebo 1050kg. Plníme materiály CACO3 a Talk do 25%. Číselné řady s označením pouze C nebo T na začátku určují, že materiál je vyroben z originál materiálů: - Remilen C10, C20, C25 - Remilen T10, T20, T25. Číselná řada s označením RC nebo RT znamená, že tento materiál je vyroben ze vstupní suroviny PP recyklát a plnivo Talk nebo CACO3: - Remilen RC10, RC20, RC25 - Remilen RT10, RT20, RT25. Se speciálními požadavky na výrobu compoundů se na nás neváhejte obrátit.


Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Kabely či elektroodpad Vám za dobrou cenu vykoupí firma OPAMETAL s. r. o. se sběrnou ve Znojmě. Vše vážíme na přesných digitálních váhách. V našich sběrných surovinách vykupujeme a následně likvidujeme všechny druhy kabelů: - měděné kabely - hliníkové kabely - samonosné kabely - dráty Kromě kabelů vykupujeme kompletní železný šrot, kovový odpad, barevné kovy, autobaterie, elektromotory. Vše vážíme na přesných digitálních váhách a při větším objemu kovového odpadu možnost přistavení automobilu s hydraulickou rukou, také Vám přistavíme kontejner zdarma.


Recyklovaný, tříděný stavební odpad, prodej stavebního recyklátu

Recyklovaný, tříděný stavební odpad, prodej stavebního recyklátu

Recyklační dvůr Míškovice u Zlína funguje i jako prodejna stavebního recyklátu. Recyklovaný stavební odpad lze využít např. pro stabilizaci příjezdové cesty, okolí domu, nebo jako zásypový materiál. Kvalitní tříděný recyklát od nás má vysokou úroveň a je možné ho využít mnoha způsoby. K odběru recyklát cihelný tříděný i netříděný, recyklát betonový, tříděný stavební odpad - cihly, beton, tašky, keramické výrobky, asfaltové směsi, stavební materiál na bázi sádry, směsné demoliční dopady. Naše ceny jsou příznivé a při odběru většího množství recyklátu je cena stanovena dohodou. Kontaktujte nás na tel.: 731490449.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Přemýšlíte, kam odvézt druhotné suroviny, kovový odpad? Sháníte se po sběrně v Novém Městě na Moravě? Navštivte nás, společnost M-recycling s.r.o. Provozujeme sběrnu druhotných surovin a kovového odpadu. Specializujeme se na výkup a zpracování kovových odpadů, železa a barevných kovů. Vykupujeme například měď, bronz, mosaz, olovo, zinek, hliník, nerez, elektromotory, akumulátory, katalyzátory, elektroodpady a papír. Provádíme také likvidaci technologických zařízení, kotelen, strojů, autovraků a dalších odpadů. Zajišťuje odvoz a svoz odpadu vlastními vozidly, včetně nakládky hydraulickou rukou. Vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci a dodržuje všechny platné normy a předpisy. Působíme nejen v Novém Městě na Moravě, ale také v okolních obcích, jako jsou Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou. Nabízíme férové ceny, rychlou a kvalitní obsluhu, vlastní dopravní techniku a profesionální přístup. Firma M-recycling, s.r.o. je Vaším spolehlivým partnerem pro sběr a recyklaci druhotných surovin a kovového odpadu.


Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

Využijte dlouholeté zkušenosti firmy REMIVA, s.r.o. Chropyně v oboru recyklace plastových materiálů. Umíme nabídnout recyklaci Vašich technologických odpadů ! Kontaktujte nás na tel.: +420573358655. Pokud tedy neplánujete další využití plastových odpadů, nabízíme jejich výkup v různých formách – plasty, fólie, profily, trubky, prášek apod.. Technologické odpady zpracováváme formou drcení a regranulace. Nabízíme i zakázkovou výrobu plastové drtě či regranulátu. Jsme skupinou firem Remiva Group. Společnost Ceptum-CZ, s.r.o. se zabývá výrobou nových plastových granulátů - máme vlastní vývojové pracoviště.