Dezinfekce, dezinsekce, deratizace – odborné služby v Zlínském kraji

BAVA servis s.r.o.

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace – odborné služby v Zlínském kraji

Nejen úklidový servis, ale rovněž spolehlivé služby v oboru dezinfekce, dezinsekce a deratizace nabízí BAVA servis s.r.o. zákazníkům v celém Zlínském kraji. Pro provádění služeb vlastníme osvědčení o odborné způsobilosti. Zbavte se s naší pomocí obtížného hmyzu, hlodavců i choroboplodných mikroorganizmů.

Poptávám přípravek na ošetření krovu proti škůdcům

Poptávám přípravek na ošetření krovu proti škůdcům

Poptávám nějakou chemii pro ošetření krovu proti škůdcům červotočům a dřevomorce. Nůžete mi nějakou doporučit. Děkuji Havel
Poptávka byla vložena dne:
04.03.2024 07:36

Platnost poptávky:
03.04.2024 16:27

Kontaktní osoba:
Jiří Havel


Telefon:
+420 728 176 353

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odolné průmyslové barvy - epoxidové, poluretanové - e-shop

Odolné průmyslové barvy - epoxidové, poluretanové - e-shop

Epoxidové barvy se používají pro základní nátěry ocelových, pozinkovaných a hliníkových povrchů ve vlhkém prostředí, k natírání mostů, konstrukcí, stožárů, nádrží apod. V nabídce máme i barvy, které jsou určeny i pro nátěry laminátových povrchů, např. kánoí. Poluretanová barva je odolná vůči zvýšené vlhkosti, olejům, tukům, alkoholu a běžným čisticím prostředkům. Jsou ideální pro nátěry ocelových konstrukcí, kontejnerů, strojů, hal, sloupů osvětlení, parapetů, okapů, potrubí a dřeva. Navštivte náš e-shop a určitě si vyberete.


Termoizolační vnitřní nátěr Termo zajistí nižší náklady na vytápění

Termoizolační vnitřní nátěr Termo zajistí nižší náklady na vytápění

Potřebujete snížit náklady na vytápění budovy a zabránit úniku tepla z Vaší domácnosti? Navštivte velkoobchodní prodejnu firmy SILESIA COLOR Ostrava, jejímž majitelem je Milan Bílek a využijte možnost u nás výhodně koupit PROINTERIÉR TERMO - termoizolační vodou ředitelný interiérový nátěr, který minimalizuje unikání tepla ven a tím se zvýší úspora energie. Nátěr je efektivní v případech, kdy je potřeba vyřešit izolace stropu u prostupujícího chladu z půdy, jde o vhodné řešení pro domy s plochou střechou. Funkční systém je založen na principu termoizolace interiéru, kdy teplo neuniká ven, ale odráží se zpět do místnosti – vhodný je pro vnitřní stěny z jádrových, minerálních a akrylátových omítek, sádrokartony, dřevěné a dřevotřískové podklady, betonové panely i běžné cihlové zdivo. Po aplikaci nátěru je stále zajištěna prodyšnost, nehrozí tedy vlhnutí stěny srážením vlhkosti a zabrání se růstu, vzniku plísní.


Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Hledáte efektivní a cenově dostupný způsob, jak se zbavit koroze na železném povrchu? Pak by vás mohl zaujmout Odrezovač s taninem, který můžete zakoupit v eshopu firmy BARVY COLORMAT Zlín. Jedná se o speciální reakční kapalinu, která prostupuje kozozí do hloubky, až do mikropórů. Chemickou reakcí se z koroze stává pasivovaná vrstva, která brání opětovné korozi. Není již nutné mechanické odstranění koroze, ani nátěry. Stačí pouze nanést Odrezovač s taninem na předem očištěný a odmaštěný povrch a nechat jej zaschnout. Pro lepší výsledek se doporučuje aplikovat ve dvou vrstvách. Odrezovač s taninem je vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze, jako jsou například železné konstrukce hal, mostů, strojů, střech, vrat, motorových vozidel, zemědělské techniky, uměleckého kovářství a mnoho dalšího. Na povrch lze poté použít jakýkoli vrchní nátěr podle vaší volby. Odrezovač s taninem má několik výhod oproti běžným odrezovačům na bázi anorganických kyselin: Je bezpečný pro životní prostředí, nedochází ke změně funkčnosti povrchů - nezpůsobuje rozpouštění kovu a ztrátu pevnosti, ani ke vzniku vodíkové křehkosti. Zabraňuje opětovnému vzniku koroze v místech, kde je kov obnažen. Odrezovač s taninem je dostupný ve dvou velikostech balení: 450 ml a 5 l. Vydatnost 500 ml při 15°C je v závislosti na vsakování 10 až 24 m na jednu aplikaci. Pokud chcete vyzkoušet tento revoluční produkt, objednávejte přes web nejlepsibarvy.cz. U objednávek nad 3000,- Kč máte dopravu zdarma.


Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Renovujete tepelně izolační systémy? Pak vsaďte na silikonovou a vodoodpudivou barvu CAPAROL CarboSol Compact, kterou zakoupíte u společnosti ABC barvy s.r.o, působící v Opavě a Krnově. Pořiďte si kvalitní barvu a ošetřete fasádu proti plísním, řasám na dlouhou dobu. Caparol CarboSol Compact je vodou ředitelná barva, propustná pro CO2 a odolná proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám. Vyznačuje se nízkým zápachem, obsahuje uhlíková vlákna, nanoporézní strukturu a pigmenty s fotokatalytickým působením pro samočistící efekt (chrání fasádu proti mikroorganismům). Barva je vyrobena na bázi silikonové emulze a je dostupná v různých odstínech bílé (ColorExpress tónování). Není termoplastická a má vynikající krycí schopnost. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.


Široký výběr stavebních hmot - omítky, štuky, betony nebo barvy - Tomeš VSH s.r.o.

Široký výběr stavebních hmot - omítky, štuky, betony nebo barvy - Tomeš VSH s.r.o.

Chystáte se stavět nebo něco opravovat? Potřebujete kvalitní stavební materiál? Pak se podívejte na nabídku společnosti Tomeš VSH s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí široký sortiment stavebních hmot. Společnost Tomeš VSH s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem kvalitních stavebních hmot, které budou dobře sloužit ať už budete chtít betonovat, dělat nové omítky nebo potřebujete něco třeba přilepit. V nabídce najdete: - omítky - malty - betony - penetrační nátěry - lepidla na zateplovací systémy, obklady i dlažbu - fasádní a interiérové barvy a mnoho dalšího. Kvalifikovaný personál společnosti Tomeš VSH s.r.o. Vám rád a ochotně poradí s výběrem vhodného materiálu, přesně dle Vašich potřeb. Vybrat si rovněž můžete i sami v podnikové prodejně, kterou najdete v obci Smržovka.


Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Ať už jste profesionálním malířem nebo domácím kutilem, vše potřebné pro vaši práci nakoupíte ve specializované prodejně malířských a natěračských potřeb M.J. Final, s.r.o. V naší prodejně Vás vybavíme vším potřebným pro výmalbu interiérů nebo nátěry v exteriéru. Sortiment příslušenství zahrnuje ochranné pracovní pomůcky – pracovní rukavice, lakýrnické kombinézy nebo respirátory, ale také stříkací pistole včetně jejich náhradních dílů, různé typy štětců, válečků a držadel. Nechybí zde také tmely, lepidla, montážní pěny nebo pryskyřice.