Poptávám přípravek na ošetření krovu proti škůdcům
Poptávám nějakou chemii pro ošetření krovu proti škůdcům červotočům a dřevomorce. Nůžete mi nějakou doporučit. Děkuji Havel
Stavebná chémia
Predmetom zákazky bude dodanie chemického stavebného materiálu potrebného k stavebnej údržbe mostných objektov v rámci Trenčianskeho kraja.
Hmota zálievková a hmota lepiaca
Predmetom zákazky je dodávka hmoty zálievkovej a hmoty lepiacej, určených na lepenie zátok veka VBK podľa 11-TPP-807 a utesnenie veka VBK v súlade s prevádzkovým predpisom 10-TPP-803 Cementačné zariadenie BSC RAO. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Dodávky vápna pro Elektrárnu Prunéřov 2
Dodávky vápna pro Elektrárnu Prunéřov 2
Plastifikátor, prášok amorfný, prostriedok ošetrovací, emulzia mazacia
Predmetom zákazky sú komponenty na výrobu vláknobetónových kontajnerov a to dodávka plastifikátora v množstve 20 000 kg , prášku amorfného v množstve 33 600 kg, prostriedku ošetrovacieho v množstve 500 l a emulzie mazacej v množstve 1 000 l. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Míchání chemikálií, USA
Jsem internista pro CAF, americkou společnost specializující se na chemické čisticí prostředky pro venkovní použití. Hledáme smluvní míchací zařízení k výrobě našich výrobků k prodeji na evropském trhu. Rozsah práce je následující: 1. Zdroj surovin 2. Míchání a výroba produktů pro CAF INC. 3. Balení a příprava 4. Skladování 5. Domácí a ...
Hmota zálievková a lepiaca
Predmetom zákazky je dodávka zálievkovej a lepiacej hmoty používanej v JAVYS, a.s. pri výrobe vláknobetónových kontajnerov (VBK). Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Poptávám zálivkovou hmotu
Poptávám zálivkovou hmotu.
Poptávám chemikálii Isopropylalkohol
Poptávám chemikálii Isopropylalkohol.
Silo na posypovú soľ v oku križovatky Spišský Štvrtok diaľnice D1 Mengusovce – Jánovce III. úsek
Predmetnom obstarávania je osadenie sila na posypovú soľ a miešacieho zariadenia na hotovú soľanku v oku križovatky Spišský Štvrtok diaľnice D1 vľavo. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Poptávám anhydritový litý potěr
Poptávám anhydritový litý potěr AnhyLevel. Prosím o cenovou nabídku na potěr o ploše 105 m2. Děkuji.
Výběrové řízení na dodavatele nového typu mísicího zařízení směsi včetně příslušenství
Dodávka, šéfmontáž a uvedení do provozu nového typu mísicího zařízení včetně příslušenství na lisovacílinku číslo 1 v Technistone, a. s.
Podkladový materiál pro vývoj aplikace kovů a hologramů na podkladové fólie
Předmětem výběrového řízení je dodání vhodných polykarbonátových fólií pro vývoj a výzkum aplikace kovů a hologramů na tyto podkladové fólie. Materiál musí být vysoce trvanlivý a odolný proti teplotním změnám. Jedná se o dodávku čtyř druhů výzkumné polykarbonátové fólie. Cílem výzkumu je dosažení dobrých strukturních, morfologických a adhezních ...
UTB – DNS chemikálie 10/2016
Předmětem dynamického nákupního systému ("DNS") budou dodávky vybraných chemikálií pro součásti UTB ve Zlíně dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci. Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií pro Centrum polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
UTB – DNS chemikálie 4/2016
Předmětem dynamického nákupního systému ("DNS") budou dodávky vybraných chemikálií pro součásti UTB ve Zlíně dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci. Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií pro Fakultu technologickou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a pro Centrum polymerních systémů, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Chemikálie, Indie
Níže jsou produkty, které jsou vyráběny u nás ve velkém měřítku prozatím největší v Indii. 1) Chlorhexidin BASE 2) Chlorhexidin diglukonát 20% roztok BP / EP / USP 3) Chlorhexidin diacetát BP / EP 4) Chlorhexidin DIHYDROCHLORIDE BP / EP / USP Máme zájem o obchodní spolupráci. S pozdravem Ms. DELSI EXPORT MARKETING MANAGER ...
Chemikálie, Polsko
Prosíme o zaslání nabídky na Rokanol NL8P4 - 4 x 180 KG. EXW UNIVAR . S pozdravem Best regards Monika Harenczyk CT Chemie Technik Polska POLAND Je to urgentní!
Výhradní obchodní zastoupení, Vietnam
Chceme se stát výhradním zástupcem ve Vietnamu pro suroviny nebo průmyslové výrobky z Evropy. Nyní jsme distributorem francouzské firmy ALTEO ve Vietnamu. distribuujeme jejich produkt oxid hlinitý, oxid a čínské firmy Ningbo Huayuan pro distribuci SMC kompozitního materiálu. Máme sídlo v Hanoji (sever Vietnamu) a reprezentativní kanceláře v Ho Chi ...
Nákup chemikálií a špeciálnych kvapalín
Predmetom zákazky je dodávka tovaru chemikálií a špeciálnych kvapalín na údržbu komunikácií a ich súčastí: 1. Chemické výrobky na likvidáciu trávnatých porastov (postrek krajníc, svahov, rigolov a pod.); 2. Chemické výrobky na čistenie betónových konštrukcií (tunelové ostenie, vozovka a pod.).
Poptávám impregnaci pro polyester na pergole
Poptávam vhodnou a dostupnou impregnaci polyesteru na pergolu 10m2, pergola je starší. Prosím nabídněte, děkuji.
Poptáváme  dodavatele vodní skla sodného
Dobrý den,prosím o nabídku na vodní sklo sodné. Objem odběru je cca 250 T za rok. Děkuji.
Poptávám septik pro RD
Poptávám septik pro RD. Prosím cenové nabídky.
Poptávám čistý chloritan sodný
chloritan sodný (Sodium chlorite),reg.č.CAS 7758-19-2,čistý
Chemikálie, močovina, hnojiva, Indie
Jsem komoditní poradce z Chennai v Indii. Jsem finanční profesionál s více než dvěma desetiletími zkušeností v oblasti financí a marketingu v různých podnicích v Indii. Mohu prodávat následující produkty a hledám spolehlivé odběratele. Zaručuji transparentnost všech transakcí a striktní dodržování podnikatelské etiky. Produkty: veškeré ...