Ocelové svařované rámy, UK

Ocelové svařované rámy, UK

Hledáme firmu schopnou vyrábět velké ocelové svařované rámy - potenciálně až 6x5 metrů se sídlem v ČR pro případný budoucí projekt v ČR. Předchozí zkušenosti s dodávkami pro jaderný průmysl by byly výraznou výhodou.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are looking for a company capable of manufacturing large steel welded frames - potentially up to 6x5 metres in size, based in Czechia for a possible future project in Czechia. Previous experience of supplying to the nuclear industry would be a distinct advantage
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2024 10:36

Platnost poptávky:
03.04.2024 09:49

Kontaktní osoba:
Ian Goodyear


Telefon:
+447 425 956 926

Země:
United Kingdom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Ideální řešení pro flexibilní využití prostoru pro sezení v arénách, víceúčelových halách, sportovištích a kulturních zařízeních jsou teleskopické - zásuvné tribuny. Společnost KOVOSTAL Jarošov je předním výrobcem teleskopických tribun. Díky promyšlenému designu a moderním technologiím, jako je například laserové řízení, dodá KOVOSTAL rychlé a snadné rozložení a složení tribun, což umožňuje efektivní přizpůsobení prostoru aktuálním potřebám. Teleskopické tribuny KOVOSTAL jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální požadavky každého zákazníka a prostoru. Jsou vybaveny elektromotory pro snadné ovládání nebo mohou být obsluhovány manuálně pomocí ručních vozíků. Unikátní systém ovládání laserem, vyvinutý firmou po několikaletém vývoji, zajišťuje přesné a bezproblémové vysouvání a zasouvání tribun bez odchylek. KOVOSTAL klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých produktů, používá nehořlavé a těžce zápalné materiály odpovídající evropským standardům. S produkty KOVOSTAL se můžete setkat po celém světě, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde firma úspěšně exportuje do zemí jako Německo, Rakousko, Švédsko a další. Teleskopické tribuny KOVOSTAL tak představují spojení inovativních řešení, kvality a funkčnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na variabilní využití prostorů.


Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil

Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil

Ocelové konstrukce hal, mosty a řada dalších objektů potřebují preventivně ošetřit pomocí antikorozního nátěru. Aby byly opravdu chráněny před korozí, je potřeba zvolit správné materiály, barvy i postupy. Proto doporučujeme obrátit se na odborníky, mezi které patří společnost ARS z Prahy. S antikorozními nátěry má více než 21 let zkušeností. Disponuje také vlastní technikou, díky které dokáže antikorozní nátěry realizovat ve výškách a na složitě přístupných místech. Pokud tedy potřebujete ochránit před korozí ocelovou konstrukci, most, vzduchotechniku či např. silo, neváhejte se obrátit na společnost ARS. Po zaslání Vaší poptávky bude zjištěna náročnost zakázky a navrhnutý co nejlepší postup realizace. Cenová nabídka a vzorek jsou zdarma. Samozřejmostí je také následný servis a záruka 1-3 roky!


Pojezdové a pochůzné rošty na ocelové plošiny – zaručená kvalita z vysokopevnostní oceli

Pojezdové a pochůzné rošty na ocelové plošiny – zaručená kvalita z vysokopevnostní oceli

Hledáte spolehlivé a kvalitní řešení, které zajistí snadný pohyb osob i vozidel po ocelových plošinách s ohledem na bezpečnost a stabilitu? V tom případě se obraťte na společnost KASALI, s.r.o. Společnost KASALI, s.r.o. dodává pojezdové a pochůzné rošty, které jsou vyrobené z vysokopevnostní oceli. Ta je odolná proti korozi, opotřebení a mechanickému poškození. Rošty mají pravidelné otvory, které umožňují odvod vody, vzduchu a světla, a jsou dodávány v různých rozměrech, tvarech a povrchových úpravách. Zvyšte funkčnost Vašich ocelových plošin objednejte si naše pochůzné a pojezdové rošty ještě dnes!


Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Zajistíme kompletní strojírenskou výrobu a opracování přesných i technologicky náročných součástí, odlitků, svařenců nebo rotačních dílů. Své služby poskytuje pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky a zahraničí. Pro naši práci využíváme špičkové obráběcím centru, ve kterém jsme schopni provádět přesné obrábění na CNC strojích včetně 3D měření. Pro výrobu využíváme bohatého strojního vybavení. Kompletní strojírenská výroba: - úkosové pálení - horizontální, vertikální frézování a soustružení - horizontální vyvrtávání - tryskání, opracování - výpalky - Karusel. Jsme schopni realizovat malé i velké zakázky včetně objednávek na jedinou atypickou součástku.


Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Potřebujete firmu, která pro Vás zrealizuje zámečnické práce? Pokud jste z Liberce, pak se podívejte na nabídku služeb společnosti Stavoklima Liberec s.r.o.. Společnost Stavoklima Liberec s.r.o. nabízí kromě montáží vzduchotechniky nebo klempířských prací i zámečnickou výrobu. V zámečnické výrobě pro Vás nabízí realizace a montáže: - ocelových konstrukcí - ocelové přístřešky - dodávku manipulačních vozíků - skladovací nebo zakládací kontejnery Pro společnost Staviklima Liberec s.r.o. však není problém ani zrealizovat mříže, ploty, vrata nebo ochranné zábradlí a schodiště. Rádi byste se dozvěděli více nebo potřebujete vypracovat projekt přesně pro Vás na míru. Pak se neváhejte obrátit zkušený tým pracovníku společnosti Stavoklíma Liberec s.r.o., která dokáže postavit projekt dle Vašich představ.


Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace

Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace

Potřebujete vyrobit nové zábradlí ke schodům? Hledáte v okolí Bořetic zámečnictví, které vyrobí venkovní schodiště podle Vašich požadavků? Veškerou zakázkovou kovovýrobu svěřte do rukou firmy KOVOVÝROBA Herůfek. Naše zámečnictví, které naleznete v Bořeticích, se zabývá zakázkovou kovovýrobou. Na přání zákazníka vyrobíme regály, zábradlí i schody do interiéru nebo exteriéru. Veškeré naše výrobky dodáváme včetně povrchové úpravy v různých barevných variantách a velikostech. Na základě technické dokumentace také vyrobíme větší technologické celky, jako jsou například ocelové konstrukce garáží, nákupních center, výrobních a skladovacích hal a další.