Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Sběratelství a výkup hodinek Opava není zaměřeno jen na starožitné mechanické náramkové hodinky, kapesní hodinky a nástěnné hodiny, nýbrž také na starší vojenské letecké hodinky, které byly součástí výstroje pilotů různých armád.

Poptávám přistavení kontejneru na suť

Poptávám přistavení kontejneru na suť

Dobrý den, potřebovali bychom na tento víkend kontejner na suť v obci Dyjákovičky. Chtěla bych Vás proto poprosit o cenovou nabídku. Budeme bourat podlahy ve dvou místnostech rozměrově dohromady cca nějakých 32m2, takže nevím, jak velký objem kontejneru bude třeba.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
16.11.2023 09:07

Platnost poptávky:
16.12.2023 07:01

Kontaktní osoba:
Nikita Mašterová


Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Odvalovací kontejnery ABROLL - valník, otevřený, uzavřený s pevnou i odklopnou střechou, s výklopnými, dvoukřídlými vraty

Výroba odvalovacích kontejnerů ABROLL je specializací firmy Roman Kunovský - kontejnery Uherský Ostroh, která se zabývá výrobou a prodejem více typů kontejnerů pro různé účely - vybírat můžete kontejner otevřený i uzavřený, s výklopnými nebo dvukřídlými vraty, typ valník i objednat kontejner na míru. Dodáme kontejnery ABROLL s objemem od 5 m3 do 40 m3 a délkou od 4 500 mm do 7 000 mm. Maximální výška je 2 440 mm. Kostru Abroll kontejnerů tvoří pevná svařovaná ocelová konstrukce. Stěny a dno jsou plechové, stěny jsou z plechu o síle 3 mm, dno 5 mm. Výška stěn je různá podle účelu využití - kontejner na suť bývá mělčí než ty na odpad. Zavírání kontejnerů je možné na dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Střecha kontejneru může být pevná i odklopná, dle požadavku. Kontejnery ABROLL jsou ideální pro svoz pevného odpadu, odvoz šrotu, sypkých hmot či jako vodní nádrže. Jsou snadno přepravitelné a manipulovatelné pomocí speciálních vozidel s hákovým nakladačem. Kontejnery ABROLL splňují všechny normy a požadavky pro bezpečnou a ekologickou likvidaci odpadu.


Remycont: Váš spolehlivý partner pro repasované i nové IBC kontejnery a sudy

Remycont: Váš spolehlivý partner pro repasované i nové IBC kontejnery a sudy

Remycont je společnost, která nabízí širokou škálu IBC kontejnerů a sudů, ať už nových nebo repasovaných. Parametry produktů: IBC kontejnery: Nové nebo repasované s výpustí průměr 50/80, včetně příslušenství. Úložné konstrukce: Repasované konstrukce na uskladnění různých produktů (nařezané dřevo, případně pro uložení větších náhradních dílů nebo sezónních věcí). Náhradní díly: Nové ventily, víka, víčka, výpustní hubice, redukce (adaptéry) dle výrobce. Tyto kontejnery jsou ideální pro různé účely, od uskladnění kapalin až po pevné materiály. Všechny produkty jsou dodávány s potřebným příslušenstvím, jako jsou ventily, víka a výpustní hubice. Společnost také poskytuje maloprodej náhradních dílů a úložných konstrukcí. Pokud máte zájem, můžete se s nimi spojit telefonicky na čísle +420 466 825 876.


Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Pokud plánujete nákup kontejneru na nákladní vůz, v lokalitě Uherské Hradiště můžeme doporučit firmu Roman Kunovský z Uherského Ostrohu. Vyrábí kontejnery na vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO v objemu od 3 m3 do 20 m3. Můžete si vybrat typ lanový i hákový. Na přání je možné kontejnery doplnit sedlovou střechou, sklopnými bočnicemi či uzamykatelným víkem, které zajišťují lepší manipulaci s nákladem. Tyto kontejnery se využívají především na odvoz suti, komunálního odpadu, šrotu, sypkých hmot. V případě zájmu nás kontaktujte a objednejte si kontejner na nákladní vůz od nás. Nabízíme vám rychlou dodávku, výhodné ceny a profesionální servis. Máme dlouholeté zkušenosti a certifikát o shodě s normami DIN 30722 a DIN 307201.


Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Potřebujete odvézt suť ze stavby? Vyberte si firmu Černohorský s.r.o., která Vám pronajme velkokapacitní kontejnery a přistaví podle požadavků. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy v Opavě, Ostravě i okolí. Pronajímáme kontejnery, které jsou vhodné na: - suť a demoliční odpad - stavební odpad - odpad ze zahrady - vyklízení domů, bytů - komunální odpad. Pro přistavení kontejneru a odvoz suti po celém Moravskoslezském kraji nás neváhejte kontaktovat.


Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na přepravu vašeho nákladu? Pak jste na správném místě. Pěnkava s.r.o. je rodinná firma s více než 20 lety zkušeností na českém trhu. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti kamionové dopravy, jako jsou: - Expresní přeprava: Pokud potřebujete doručit vaše zboží rychle a bezpečně, Pěnkava s.r.o. vám zajistí expresní přepravu s minimální dobou čekání a maximální spolehlivostí. Můžete si vybrat z různých typů vozidel podle velikosti a hmotnosti vašeho nákladu. - Paletová přeprava: Pokud máte zboží zabalené na paletách, Pěnkava s.r.o. vám nabízí paletovou přepravu s vysokou kvalitou a efektivitou. Vaše palety budou pečlivě naloženy, upevněny a vyloženy pomocí moderních manipulačních prostředků. Můžete si také zvolit pojištění vašeho zboží proti poškození nebo ztrátě. - Přeprava chlazeného zboží: Pokud potřebujete přepravit zboží, které vyžaduje speciální teplotní režim, Pěnkava s.r.o. vám poskytne přepravu chlazeného zboží s dodržením všech hygienických a bezpečnostních norem. Vaše zboží bude uloženo v izolovaných a klimatizovaných návěsech, které zajišťují optimální teplotu a vlhkost během celé cesty. - Přeprava zboží nad 3.5 tuny: Pokud máte těžké nebo objemné zboží, které přesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží nad 3.5 tuny s použitím kvalitních nákladních vozů značek Scania, Volvo a Mercedes-Benz. Vaše zboží bude bezpečně přepraveno na místo určení s ohledem na dopravní předpisy a podmínky. - Přeprava zboží do 3.5 tuny: Pokud máte lehké nebo malé zboží, které nepřesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží do 3.5 tuny s využitím menších a obratnějších vozidel. Vaše zboží bude rychle a flexibilně doručeno na požadovanou adresu s možností sledování zásilky online. - Převozy mezi sklady: Pokud potřebujete přemístit vaše zboží mezi různými sklady, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převozy mezi sklady s garantovanou dostupností a spolehlivostí. Vaše zboží bude převezeno z jednoho skladu do druhého v co nejkratším čase a s minimálními náklady. - Převoz kusových a nestandardních zásilek: Pokud máte zboží, které se nesnese do běžných rozměrů nebo hmotnosti, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převoz kusových a nestandardních zásilek s individuálním přístupem a řešením. Vaše zboží bude zabaleno, naloženo, přepraveno a vyloženo s maximální péčí a opatrností. Pěnkava s.r.o. je firma, která se neustále rozvíjí a inovuje. Sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nákladní a investuje do vzdělávání a motivace svých zaměstnanců. Pěnkava s.r.o. je firma, která dbá na spokojenost a důvěru svých zákazníků. Pěnkava s.r.o. je firma, která vám nabízí nejlepší řešení pro vaši přepravu. Pěnkava s.r.o. - vaše cesta k úspěchu.


Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav Vám nabízí kontejnerovou dopravu, dále přepravu sutí, domovního odpadu, písku, drtí, štěrku i dalšího kameniva. Navštivte naše stránky a nechte si zpracovat cenovou nabídku. Zajišťujeme odvoz komunálního či stavebního odpadu ve velkoobjemových kontejnerech. Dále vám zajistíme likvidaci odpadu. V oblasti Mladá Boleslav přepravujeme různé, především sypké, materiály – například písek a štěrk.  Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav přepravuje: - písek - štěrk - štěrkopísek - zeminu - zemědělské plodiny - kameny - stavební odpad – sutě, beton, cihly… - domovní odpad- nebezpečný odpad, atd.