Balenie, deinštalácia a transport slovenskej expozície EXPO 2020 Dubaj
Predmetom zákazky je organizačné zabezpečenie dopravy (balenie a súvisiaca logistika na mieste) a samotnej prepravy predmetov zo slovenského pavilónu EXPO DUBAJ 2020, a to niektorých exponátov, ale predovšetkým predmetov, ktoré sa nazhromaždili počas polročného fungovania slovenského zastúpenia na výstave EXPO DUBAJ 2020 a/alebo boli prinesené do ...
Poptávám nákladní autodopravu
Poptávám dopravu 3 palet z Prahy do Ostravy
Preprava rôznych materiálov
Zabezpečenie prepravných služieb rôznych materiálov najmä zdravotníckeho charakteru pre potreby MV SR.
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám autodopravu - převoz kolového bagru Weimar m900 (cca 12,5t), Trasa: 8. května 949, 789 61 Bludov - Hněvkov 2, 789 01 Zábřeh Foto ilustrační.
Poptávám přistavení kontejneru
Poptávám cenovou nabídkou na přistavení kontejneru (cca 5-7 kubíků) na suť a odvoz suti ze Skřipova u Opavy. Děkuji Kubov
Poptávám autodopravu
Poptávám dopravu návěs plato. Jednalo by se o dřevěné části na paletách (s přesahy) a další materiál na paletách. Postupně 2-3 jízdy. Z Ronov- Ořechov 594 52 do Sadová 50315. Platnost do 8.3.2022.
Poskytování dopravní služby při svozu vzorků k vyšetření
Předmětem veřejné zakázky je zajištění denní přepravy vzorků tj. biologického materiálu, surovin, potravin, krmiv, vody, léčiv, hygienických potřeb, krve, kadáverů a orgánů uhynulých zvířat od 31.3.2025. 1. část veřejné zakázky Svozová trasa č. 1, harmonogram svozové trasy viz příloha k ZD, stálá trasa pondělí až pátek, předpokládaný týdenní ...
Zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu a prenájom 120 l zberových nádob
Predmetom verejného obstarávania je zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad a verejných priestranstiev na území mesta Rožňavy vrátane mestskej časti Nadabula, nájom 1 600 ks 120 l KUKA nádob na biologicky rozložiteľný odpad a odvoz hákovým vozidlom zo zberného dvora do kompostárne.
Poptávám přepravu balíku
Poptávám 20.1.2022 přepravu balíku polstru rozměr 100x50x40 váha 8.kg.
Odvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP
Předmětem této zakázky je odvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP dle aktuálních potřeb zadavatele.
Dopravní služby
Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování dopravních služeb pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci. Dopravní služby zahrnují přepravu stravy ze stravovacího provozu v sídle zadavatele, vnitropodnikové pošty a zdravotnického materiálu ze sídla zadavatele na detašované pracoviště zadavatele a zpět.
Poptávám přepravu dlažebních kostek
Hledám přepravu dlažebních kostek 50t. Z lomu Studená u Telče(378 56 ) do Kralup nad Vltavou(278 01)
Poptáváme přistavení velkoobjemového kontejneru
Poptáváme přistavení velkoobjemového kontejneru (26t) na úterý 19.10.2021 do areálu firmy VAG s.r.o., Lipová alej 3087/1, Hodonín. Odpad bude - polykarbonátové desky a PVC střešní fólie.
Poptávám vytěžovací kamionovou dopravu
Poptávám vytěžovací kamionovou dopravu izotermické skříně 13,5 m dlouhé. Asi na podvalníku. Doprava z Mělníka do Sedlce-Prčice. Spěchá. Nakládka zajištěna. Děkuji za nabídku.
Poptáváme kamionovou kontejnerovou dopravu k dlouhodobé spolupráci
Pro naši firmu sháním k dlouhodobé spolupráci kamionovou kontejnerovou dopravu pro svoz a odvoz železného šrotu z celé ČR, Slovenska a Polska. Parametry: kontejner popř. kovový návěs o objemu min. 53 m3, nejlépe s hydraulickou rukou. Děkuji
OVZ/022/2/2021 Doprava
Předmětem VZ je Doprava, VZ je rozdělena na 2 části, přičemž část 1 - Přeprava, část 2 - Zasílatelské služby.
Doprava zásilek vozidly nad 3,5 t
Předmětem veřejné zakázky je zajištění následujících činností vozidly nad 3,5 tuny: • silniční přepravy poštovních zásilek mezi provozovnami zadavatele, • silniční přepravy poštovních zásilek mezi provozovnou smluvního podavatele zadavatele a provozovnou zadavatele (tzv. svoz zásilek k provozovně zadavatele), • doručování poštovních ...
Poptáváme vnitrostátní nákladní dopravu
Poptáváme převoz 34 ks bigbagů o hmotnosti 1,2 t každého, rozměr 1,1x1,1 m V 2m. Místo nakládky Uherský Brod, místo vykládky Stráž pod Ralskem. Počítáme s tím, že se bude muset náklad rozdělit na dva závozy. Termín dopravy cca za 2 týdny. Předem mnohokrát děkuji za nabídku.
Poptáváme dopravu chladícími vozy
Poptáváme občasnou (nepravidelnou) dopravu chladících skříní. Nakládka v Bystřici pod Hostýnem PSČ 76861, vykládka dle aktuálních objednávek - v rámci ČR. Ideální pro vytěžování aut. Rozměry / plocha: Vnější rozměr: délka 2000 mm x šířka 1000 mm x výška 2700 mm / 360 kg (nelze klopit)
Poptávám přepravní firmy
Shaním dopravní firmy, tuzemsko a zahraničí do 3.5 tuny a nad 3.5 tuny spěchá to. Cena na domluvě s klientem ,dopravci celá Česká republika možno.
TPL - Návoz nezpevněného zásypového materiálu - lokalita Staříč
Předmětem plnění je převoz 42 000 m3 nezpevněného certifikovaného zásypového matriálu z lokality Paskov na lokalitu Staříč pro likvidaci jámy II/3. Bližší specifikace je uvedená v zadávací dokumentaci.
Poptáváme tuzemskou přepravu stroje
Poptáváme přepravu stroje. Nakládka: Hornbach Hradec Králové Rovná 1697, 50002 Hradec Králové Složení: Nemocniční 1380 Uničov 78391 Převoz - olepovací stroj , váha 550kg , délka 300cm , výška 160cm, hloubka 100cm - složení v pátek do 15,00hod, vozidlo musí mít sklopnou plošinu, aby bylo možno složit , jedná se citlivý stroj , bylo by dobré ho ...
Poptávám přepravu hausbótu
Poptávám přepravu hausbótu. 3.5 široký, 10 m dlouhý a 3 vysoký. Nejpozději do 1.7. z Dolní Vltavice ( Lipno) do Českých Budějovic.
Kryogenní skladování a transport biologického materiálu
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění evidence, skladování a příprava pro transport lidských tkání a buněk v prostředí kapalného dusíku (LIN) nebo v parách tekutého dusíku v kryogenních monitorovaných kontejnerech s prokazatelně nižší teplotou než -150°C a chladícím mediem - kapalný dusík o čistotě 5.0, a to v předpokládaném množství a dle ...
Poptávám přistavení kontejneru
Poptávám přistavení kontejneru. Stavební a demoliční odpad, suť cca 2t,