Poptávám nákladní autodopravu
Poptávám přepravu trámů a latí. 10 ks trámů o délce 7m, váha okolo 700kg 17 ks střešní latě 4m 100kg 17 ks střešní latě 3m 100kg Jezeřany - Březí u Mikulova.
Poptávám přistavení kontejneru na suť
Dobrý den, potřebovali bychom na tento víkend kontejner na suť v obci Dyjákovičky. Chtěla bych Vás proto poprosit o cenovou nabídku. Budeme bourat podlahy ve dvou místnostech rozměrově dohromady cca nějakých 32m2, takže nevím, jak velký objem kontejneru bude třeba. Děkuji
Poptávám přepravu ocelových svitků
Dobrý den, prosím o info, zda by bylo možné a případně za kolik peněz převézt 14 ks ocelových svitků o váze cca 1 tuna/ks...viz foto v příloze. Nakládka: Krkonošská 733, 468 61 Desná Vykládka: Třebenická 222/1, 410 02 Lovosice Děkuji.
Poptávám přepravu bagru
Poptávám přepravu bagru z Dolní Lomné 66 do České Třebové. Jedná se o kolový bagr JCB 12,5 tuny. Mohla bych poprosit cenovou nabídku? Potřebovali bychom přepravu na 29.8. nebo 30.8. Předem děkuji
Služby nákladnej dopravy nad 3,5 tony s hydraulickou rukou
Spoločnosť Technické siete Bratislava a.s. v rámci modernizácie a správy verejného osvetlenia v Bratislave, bude renovovať a/alebo inak spravovať aj stožiare verejného osvetlenia. Pri týchto činnostiach bude pre účel výmeny, nahradenia alebo ich doplnenia potrebná aj činnosť nákladnej prepravy týchto stožiarov alebo ich jednotlivých častí, spolu s ...
Poptávám přistavení kontejneru na odpad
Dobrý den, poptávám cenovou nabídku na přistavení kontejneru. Jedná se o vyklízení domu - nábytek dýhované dřevo, plast, sklo, matrace, bez suti. Jedná se o cca 3 hodiny. Děkuji.
Poptávám odvoz štěrku
Poptávám odvoz štěrku. sháníme odvoz štěrku cca 10 tun z Pardubic do Hradce Králové, bohužel máme šibeniční termín ideální by bylo zítra 19.05.2023 ( popřípadě možnost i v sobotu, nebo pak v pondělí 22.05.2023) měli byste nějakou dopravu k dispozici v tomto termínu? Adresa Pardubice: SIDEM - Sybthesia 533 51 Pardubice Adresa ...
Preprava takmer identických bremien s hmotnosťou do 100kg/ks v počte 700ks
-Preprava takmer identických bremien s hmotnosťou do 100kg/ks v počte 700ks na území Slovenskej republiky. Bremená sa budú prepravovať v rámci celého Slovenska do okolia Banskej Bystrice, na základe čiastkových objednávok. -Bremená sa musia prevážať v stoji, musia byť pri prevoze zabezpečené proti poveternostným vplyvom -Uchádzač je povinný mať ...
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám přepravu vytěžováním kolového bagru Menzimuck, hmotnost 8,5 tun. Nakládka Trnava u Zlína, vykládka Libuň okres Jičín.
RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI  - OI Liberec, OI Plzeň, OI Praha - 2023 až 2027
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Veřejná zakázka je dle § 35 Zákona rozdělena na 3 části: ...
Přeprava materiálu pro ČEZ Distribuce, a. s., v regionu MORAVA
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečovat pro Zadavatele přepravu z místa odeslání do místa určení náklad věci nebo věcí, náklad a odvoz specifického zboží (např. obaly) nebo odvoz vráceného materiálu, a to dle specifikace Zadavatele.
Odvoz drevených hranolkov na rok 2023
Predmetom zákazky je zabezpečenie nepravidelnej kamiónovej dopravy drevených hranolkov zo strediska pridruženej výroby v Stakčíne, Čsl. armády 760/88, 067 61 Stakčín na miesto určenia.
Zajištění nákladní autodopravy v obvodu OŘ Plzeň 2023/2024
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Rámcové dohody budou uzavřeny na každý stavební objekt samostatně: SO1 obvod Správy tratí Plzeň (totožný s Plzeňským krajem), SO2 obvod Správy tratí České Budějovice (totožný s Jihočeským krajem) v souladu s bodem 5.2 ...
Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 10-13 tun
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 10 - 13 t (3 nápravy) v podrobnostech této zadávací dokumentace a v rozsahu návrhu Rámcové dohody.
Zajištění nákladní dopravy  vozy pro odvoz kontejnerů
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nákladní dopravy vozy užitečné hmotnosti 4 - 6 t s nástavbou pro odvoz kontejnerů systémů Okřínek a Novosedly v majetku zadavatele.
Zajištění silniční dopravy
Předmětem plnění je zajišťování silničních nákladních vozidel, autojeřábů pro nakládku, vykládku a manipulaci s nákladem a další speciální techniky pro provozy státního podniku DIAMO, odštěpného závodu DARKOV, lokalit ČSA, Darkov, Lazy, Paskov a Frenštát na základě požadavků zadavatele.
Poptávám tuzemskou přepravu 6 EURO palet
Poptávám dopravu 6 EURO palet o celkové hmotnosti 5,5t z Brumovic u Opavy (Hlavní 288/99A, 747 71) do Dobrušky (Novoměstská 215, 51801). Děkuji za nabídku.
Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14-18 tun
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen “veřejná zakázka”) je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14 - 18 tun (4 nápravy) v rozsahu návrhu Rámcové dohody.
Poptávám přepravu domku z Brna do Branné
Dobrý den, poptávám přepravu domku (váha 2t, rozměr - výška 2,9m, šířka 2,7m, délka 4,5m) z Brna do Branné u Šumperka. Domek potřebuji přepravit v pátek ráno. Dekuji za případnou nabídku.
Poptávám tuzemskou nákladní přepravu
Poptávám přepravu z Tábora do Němčic u Pardubic 12 ks rolí tartanu, délka 2m šířka cca 1 m jednoho balíku. Celková váha cca 10 tun. Kdy by to bylo možné, případně jaká by byla cena?
Přeprava a doručení kusových zásilek dle dispozic příkazce v rámci ČR, SR a zahraničí
Předmětem plnění je závazek dodavatele, že vlastním jménem a na účet zadavatele obstará silniční přepravu a doručení kusových zásilek dle dispozic zadavatele na území ČR, SR a ostatní zahraničí (Německo, Rakousko, Belgie, Dánsko, Itálie, Polsko, Slovinsko, Švédsko, Maďarsko, Švýcarsko) s předpokládaným termínem zahájení plnění od 1. 1. 2023.
Balenie, deinštalácia a transport slovenskej expozície EXPO 2020 Dubaj
Predmetom zákazky je organizačné zabezpečenie dopravy (balenie a súvisiaca logistika na mieste) a samotnej prepravy predmetov zo slovenského pavilónu EXPO DUBAJ 2020, a to niektorých exponátov, ale predovšetkým predmetov, ktoré sa nazhromaždili počas polročného fungovania slovenského zastúpenia na výstave EXPO DUBAJ 2020 a/alebo boli prinesené do ...
Poptávám nákladní autodopravu
Poptávám dopravu 3 palet z Prahy do Ostravy
Preprava rôznych materiálov
Zabezpečenie prepravných služieb rôznych materiálov najmä zdravotníckeho charakteru pre potreby MV SR.
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám autodopravu - převoz kolového bagru Weimar m900 (cca 12,5t), Trasa: 8. května 949, 789 61 Bludov - Hněvkov 2, 789 01 Zábřeh Foto ilustrační.