Poptávám přistavení kontejneru na odpad
Dobrý den, poptávám cenovou nabídku na přistavení kontejneru. Jedná se o vyklízení domu - nábytek dýhované dřevo, plast, sklo, matrace, bez suti. Jedná se o cca 3 hodiny. Děkuji.
Poptávám odvoz štěrku
Poptávám odvoz štěrku. sháníme odvoz štěrku cca 10 tun z Pardubic do Hradce Králové, bohužel máme šibeniční termín ideální by bylo zítra 19.05.2023 ( popřípadě možnost i v sobotu, nebo pak v pondělí 22.05.2023) měli byste nějakou dopravu k dispozici v tomto termínu? Adresa Pardubice: SIDEM - Sybthesia 533 51 Pardubice Adresa ...
Preprava takmer identických bremien s hmotnosťou do 100kg/ks v počte 700ks
-Preprava takmer identických bremien s hmotnosťou do 100kg/ks v počte 700ks na území Slovenskej republiky. Bremená sa budú prepravovať v rámci celého Slovenska do okolia Banskej Bystrice, na základe čiastkových objednávok. -Bremená sa musia prevážať v stoji, musia byť pri prevoze zabezpečené proti poveternostným vplyvom -Uchádzač je povinný mať ...
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám přepravu vytěžováním kolového bagru Menzimuck, hmotnost 8,5 tun. Nakládka Trnava u Zlína, vykládka Libuň okres Jičín.
RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI  - OI Liberec, OI Plzeň, OI Praha - 2023 až 2027
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Veřejná zakázka je dle § 35 Zákona rozdělena na 3 části: ...
Přeprava materiálu pro ČEZ Distribuce, a. s., v regionu MORAVA
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečovat pro Zadavatele přepravu z místa odeslání do místa určení náklad věci nebo věcí, náklad a odvoz specifického zboží (např. obaly) nebo odvoz vráceného materiálu, a to dle specifikace Zadavatele.
Odvoz drevených hranolkov na rok 2023
Predmetom zákazky je zabezpečenie nepravidelnej kamiónovej dopravy drevených hranolkov zo strediska pridruženej výroby v Stakčíne, Čsl. armády 760/88, 067 61 Stakčín na miesto určenia.
Zajištění nákladní autodopravy v obvodu OŘ Plzeň 2023/2024
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Rámcové dohody budou uzavřeny na každý stavební objekt samostatně: SO1 obvod Správy tratí Plzeň (totožný s Plzeňským krajem), SO2 obvod Správy tratí České Budějovice (totožný s Jihočeským krajem) v souladu s bodem 5.2 ...
Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 10-13 tun
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 10 - 13 t (3 nápravy) v podrobnostech této zadávací dokumentace a v rozsahu návrhu Rámcové dohody.
Zajištění nákladní dopravy  vozy pro odvoz kontejnerů
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nákladní dopravy vozy užitečné hmotnosti 4 - 6 t s nástavbou pro odvoz kontejnerů systémů Okřínek a Novosedly v majetku zadavatele.
Zajištění silniční dopravy
Předmětem plnění je zajišťování silničních nákladních vozidel, autojeřábů pro nakládku, vykládku a manipulaci s nákladem a další speciální techniky pro provozy státního podniku DIAMO, odštěpného závodu DARKOV, lokalit ČSA, Darkov, Lazy, Paskov a Frenštát na základě požadavků zadavatele.
Poptávám tuzemskou přepravu 6 EURO palet
Poptávám dopravu 6 EURO palet o celkové hmotnosti 5,5t z Brumovic u Opavy (Hlavní 288/99A, 747 71) do Dobrušky (Novoměstská 215, 51801). Děkuji za nabídku.
Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14-18 tun
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen “veřejná zakázka”) je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14 - 18 tun (4 nápravy) v rozsahu návrhu Rámcové dohody.
Poptávám přepravu domku z Brna do Branné
Dobrý den, poptávám přepravu domku (váha 2t, rozměr - výška 2,9m, šířka 2,7m, délka 4,5m) z Brna do Branné u Šumperka. Domek potřebuji přepravit v pátek ráno. Dekuji za případnou nabídku.
Poptávám tuzemskou nákladní přepravu
Poptávám přepravu z Tábora do Němčic u Pardubic 12 ks rolí tartanu, délka 2m šířka cca 1 m jednoho balíku. Celková váha cca 10 tun. Kdy by to bylo možné, případně jaká by byla cena?
Přeprava a doručení kusových zásilek dle dispozic příkazce v rámci ČR, SR a zahraničí
Předmětem plnění je závazek dodavatele, že vlastním jménem a na účet zadavatele obstará silniční přepravu a doručení kusových zásilek dle dispozic zadavatele na území ČR, SR a ostatní zahraničí (Německo, Rakousko, Belgie, Dánsko, Itálie, Polsko, Slovinsko, Švédsko, Maďarsko, Švýcarsko) s předpokládaným termínem zahájení plnění od 1. 1. 2023.
Balenie, deinštalácia a transport slovenskej expozície EXPO 2020 Dubaj
Predmetom zákazky je organizačné zabezpečenie dopravy (balenie a súvisiaca logistika na mieste) a samotnej prepravy predmetov zo slovenského pavilónu EXPO DUBAJ 2020, a to niektorých exponátov, ale predovšetkým predmetov, ktoré sa nazhromaždili počas polročného fungovania slovenského zastúpenia na výstave EXPO DUBAJ 2020 a/alebo boli prinesené do ...
Poptávám nákladní autodopravu
Poptávám dopravu 3 palet z Prahy do Ostravy
Preprava rôznych materiálov
Zabezpečenie prepravných služieb rôznych materiálov najmä zdravotníckeho charakteru pre potreby MV SR.
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám autodopravu - převoz kolového bagru Weimar m900 (cca 12,5t), Trasa: 8. května 949, 789 61 Bludov - Hněvkov 2, 789 01 Zábřeh Foto ilustrační.
Poptávám přistavení kontejneru
Poptávám cenovou nabídkou na přistavení kontejneru (cca 5-7 kubíků) na suť a odvoz suti ze Skřipova u Opavy. Děkuji Kubov
Poptávám autodopravu
Poptávám dopravu návěs plato. Jednalo by se o dřevěné části na paletách (s přesahy) a další materiál na paletách. Postupně 2-3 jízdy. Z Ronov- Ořechov 594 52 do Sadová 50315. Platnost do 8.3.2022.
Poskytování dopravní služby při svozu vzorků k vyšetření
Předmětem veřejné zakázky je zajištění denní přepravy vzorků tj. biologického materiálu, surovin, potravin, krmiv, vody, léčiv, hygienických potřeb, krve, kadáverů a orgánů uhynulých zvířat od 31.3.2025. 1. část veřejné zakázky Svozová trasa č. 1, harmonogram svozové trasy viz příloha k ZD, stálá trasa pondělí až pátek, předpokládaný týdenní ...
Zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu a prenájom 120 l zberových nádob
Predmetom verejného obstarávania je zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad a verejných priestranstiev na území mesta Rožňavy vrátane mestskej časti Nadabula, nájom 1 600 ks 120 l KUKA nádob na biologicky rozložiteľný odpad a odvoz hákovým vozidlom zo zberného dvora do kompostárne.
Poptávám přepravu balíku
Poptávám 20.1.2022 přepravu balíku polstru rozměr 100x50x40 váha 8.kg.