Zajištění silniční dopravy
Předmětem plnění je zajišťování silničních nákladních vozidel, autojeřábů pro nakládku, vykládku a manipulaci s nákladem a další speciální techniky pro provozy státního podniku DIAMO, odštěpného závodu DARKOV, lokalit ČSA, Darkov, Lazy, Paskov a Frenštát na základě požadavků zadavatele.
Poptávám tuzemskou přepravu 6 EURO palet
Poptávám dopravu 6 EURO palet o celkové hmotnosti 5,5t z Brumovic u Opavy (Hlavní 288/99A, 747 71) do Dobrušky (Novoměstská 215, 51801). Děkuji za nabídku.
Zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14-18 tun
Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen “veřejná zakázka”) je zajištění nákladní dopravy vozy o užitečné hmotnosti 14 - 18 tun (4 nápravy) v rozsahu návrhu Rámcové dohody.
Poptávám přepravu domku z Brna do Branné
Dobrý den, poptávám přepravu domku (váha 2t, rozměr - výška 2,9m, šířka 2,7m, délka 4,5m) z Brna do Branné u Šumperka. Domek potřebuji přepravit v pátek ráno. Dekuji za případnou nabídku.
Poptávám tuzemskou nákladní přepravu
Poptávám přepravu z Tábora do Němčic u Pardubic 12 ks rolí tartanu, délka 2m šířka cca 1 m jednoho balíku. Celková váha cca 10 tun. Kdy by to bylo možné, případně jaká by byla cena?
Přeprava a doručení kusových zásilek dle dispozic příkazce v rámci ČR, SR a zahraničí
Předmětem plnění je závazek dodavatele, že vlastním jménem a na účet zadavatele obstará silniční přepravu a doručení kusových zásilek dle dispozic zadavatele na území ČR, SR a ostatní zahraničí (Německo, Rakousko, Belgie, Dánsko, Itálie, Polsko, Slovinsko, Švédsko, Maďarsko, Švýcarsko) s předpokládaným termínem zahájení plnění od 1. 1. 2023.
Balenie, deinštalácia a transport slovenskej expozície EXPO 2020 Dubaj
Predmetom zákazky je organizačné zabezpečenie dopravy (balenie a súvisiaca logistika na mieste) a samotnej prepravy predmetov zo slovenského pavilónu EXPO DUBAJ 2020, a to niektorých exponátov, ale predovšetkým predmetov, ktoré sa nazhromaždili počas polročného fungovania slovenského zastúpenia na výstave EXPO DUBAJ 2020 a/alebo boli prinesené do ...
Poptávám nákladní autodopravu
Poptávám dopravu 3 palet z Prahy do Ostravy
Preprava rôznych materiálov
Zabezpečenie prepravných služieb rôznych materiálov najmä zdravotníckeho charakteru pre potreby MV SR.
Poptávám přepravu kolového bagru
Poptávám autodopravu - převoz kolového bagru Weimar m900 (cca 12,5t), Trasa: 8. května 949, 789 61 Bludov - Hněvkov 2, 789 01 Zábřeh Foto ilustrační.
Poptávám přistavení kontejneru
Poptávám cenovou nabídkou na přistavení kontejneru (cca 5-7 kubíků) na suť a odvoz suti ze Skřipova u Opavy. Děkuji Kubov
Poptávám autodopravu
Poptávám dopravu návěs plato. Jednalo by se o dřevěné části na paletách (s přesahy) a další materiál na paletách. Postupně 2-3 jízdy. Z Ronov- Ořechov 594 52 do Sadová 50315. Platnost do 8.3.2022.
Poskytování dopravní služby při svozu vzorků k vyšetření
Předmětem veřejné zakázky je zajištění denní přepravy vzorků tj. biologického materiálu, surovin, potravin, krmiv, vody, léčiv, hygienických potřeb, krve, kadáverů a orgánů uhynulých zvířat od 31.3.2025. 1. část veřejné zakázky Svozová trasa č. 1, harmonogram svozové trasy viz příloha k ZD, stálá trasa pondělí až pátek, předpokládaný týdenní ...
Zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu a prenájom 120 l zberových nádob
Predmetom verejného obstarávania je zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad a verejných priestranstiev na území mesta Rožňavy vrátane mestskej časti Nadabula, nájom 1 600 ks 120 l KUKA nádob na biologicky rozložiteľný odpad a odvoz hákovým vozidlom zo zberného dvora do kompostárne.
Poptávám přepravu balíku
Poptávám 20.1.2022 přepravu balíku polstru rozměr 100x50x40 váha 8.kg.
Odvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP
Předmětem této zakázky je odvoz a vagónování dřevní hmoty na území KRNAP a jeho OP dle aktuálních potřeb zadavatele.
Dopravní služby
Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování dopravních služeb pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci. Dopravní služby zahrnují přepravu stravy ze stravovacího provozu v sídle zadavatele, vnitropodnikové pošty a zdravotnického materiálu ze sídla zadavatele na detašované pracoviště zadavatele a zpět.
Poptávám přepravu dlažebních kostek
Hledám přepravu dlažebních kostek 50t. Z lomu Studená u Telče(378 56 ) do Kralup nad Vltavou(278 01)
Poptáváme přistavení velkoobjemového kontejneru
Poptáváme přistavení velkoobjemového kontejneru (26t) na úterý 19.10.2021 do areálu firmy VAG s.r.o., Lipová alej 3087/1, Hodonín. Odpad bude - polykarbonátové desky a PVC střešní fólie.
Poptávám vytěžovací kamionovou dopravu
Poptávám vytěžovací kamionovou dopravu izotermické skříně 13,5 m dlouhé. Asi na podvalníku. Doprava z Mělníka do Sedlce-Prčice. Spěchá. Nakládka zajištěna. Děkuji za nabídku.
Poptáváme kamionovou kontejnerovou dopravu k dlouhodobé spolupráci
Pro naši firmu sháním k dlouhodobé spolupráci kamionovou kontejnerovou dopravu pro svoz a odvoz železného šrotu z celé ČR, Slovenska a Polska. Parametry: kontejner popř. kovový návěs o objemu min. 53 m3, nejlépe s hydraulickou rukou. Děkuji
OVZ/022/2/2021 Doprava
Předmětem VZ je Doprava, VZ je rozdělena na 2 části, přičemž část 1 - Přeprava, část 2 - Zasílatelské služby.
Doprava zásilek vozidly nad 3,5 t
Předmětem veřejné zakázky je zajištění následujících činností vozidly nad 3,5 tuny: • silniční přepravy poštovních zásilek mezi provozovnami zadavatele, • silniční přepravy poštovních zásilek mezi provozovnou smluvního podavatele zadavatele a provozovnou zadavatele (tzv. svoz zásilek k provozovně zadavatele), • doručování poštovních ...
Poptáváme vnitrostátní nákladní dopravu
Poptáváme převoz 34 ks bigbagů o hmotnosti 1,2 t každého, rozměr 1,1x1,1 m V 2m. Místo nakládky Uherský Brod, místo vykládky Stráž pod Ralskem. Počítáme s tím, že se bude muset náklad rozdělit na dva závozy. Termín dopravy cca za 2 týdny. Předem mnohokrát děkuji za nabídku.
Poptáváme dopravu chladícími vozy
Poptáváme občasnou (nepravidelnou) dopravu chladících skříní. Nakládka v Bystřici pod Hostýnem PSČ 76861, vykládka dle aktuálních objednávek - v rámci ČR. Ideální pro vytěžování aut. Rozměry / plocha: Vnější rozměr: délka 2000 mm x šířka 1000 mm x výška 2700 mm / 360 kg (nelze klopit)