Poptávám opravu plynové karmy

Poptávám opravu plynové karmy

Dobrý den, potřebuji opravit plynovou karmu v koupelně značka Ariston, kape voda asi těsnění - lokalita Brno - Žabovřesky.
Poptávka byla vložena dne:
13.11.2023 10:23

Platnost poptávky:
12.12.2023 17:46

Kontaktní osoba:
Fialová Jana

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 767 907

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Zkušenosti pracovníků ve firmě Schuh Industry Group jsou bohaté - zprostředkujeme zakázky z různých průmyslových odvětví jako je chemický, potravinářský, energetický, dřevozpracující průmysl a další. Výstavbu a instalaci technických celků provádíme zejména pro chemický a hutní průmysl, zpracování ropy a plynu, teplovodní potrubní rozvody, potrubní systémy tepelných elektráren a parních kotlů. Soustředíme se nejen na velké firmy, ale také své služby poskytujeme pro fyzické osoby i menší firmy. Své zkušenosti také vkládáme do instalací parovodů a horkovodů. Zaměřujeme se také na výrobu a montáž tlakových celků (plynové rozvody, tlakové nádoby, komory, ohřevná zařízení a další). Soustředíme se nejen na zakázky po celé České republice, ale také na Slovensku i v zahraničí - všem poskytneme odborné poradenství a demontáže technologických celků, opravy a rekonstrukce potrubních rozvodů nebo opravy potrubních systémů pro výrobní zařízení.


Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Pořídili jste si nový plynový sporák a hledáte firmu, který zajistí jeho zapojení? Potřebujete nainstalovat plynový kotel nebo elektrický ohřívač vody? Všechny tyto činnosti můžete svěřit do rukou firmy Ungrmat s.r.o. z Rajhradu, která působí v Brně a jeho širším okolí. Poskytujeme komplexní servis na poli topenářství. Zajistíme montáž plynových i elektrických zařízení v domácnostech včetně kotlů. Postaráme se i o dodávku, montáž, opravy plynu nebo rozvodů vody. Pokud máte problém s topením nebo instalací plynových či elektrických zařízení, neváhejte se na nás obrátit.


Výměna a montáž plynovodů – profesionální odstranění starých rozvodů a montáž nových

Výměna a montáž plynovodů – profesionální odstranění starých rozvodů a montáž nových

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu s mnohaletými zkušenostmi v oblasti plynařských prací? Jste z okolí Třebíče? V tom případě se obraťte na firmu Petr Strnad, poskytující širokou škálu služeb. Firma Petr Strnad provádí výměnu starých plynovodů a montáž nových rozvodů zemního plynu pro společenství vlastníků, družstva i jednotlivé majitele rodinných domů. Dále se zaměřuje také na revize, opravy plynových kotlů a audity na místě. Nechte výměnu rozvodů na profesionálech a kontaktujte nás co nejdříve


Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Nevíte, koho si vybrat v regionu Uherské Hradiště pro instalaci podlahového vytápění či montáž a servis ústředního topení ? Můžete se obrátit na firmu VTP PELKA Staré Město, která má dlouholeté zkušenosti v oboru - tel.:605255997. Zajistíme veškeré instalatérské práce - vodoinstalatérské, topenářské i plynařské včetně montáže a servisu podlahového vytápění i ústředního topení, opravíme ohřívače vody, otopná tělesa, tepelná čerpadla, kotle. Řešíme také rekonstrukce kotelny, topných systémů, kotlů. Veškerý instalační materiál a sanitární keramiku nabízíme na prodej. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé České republice i na Slovensku a v Rakousku. Kontaktovat nás můžete na tel.: 605255997.


Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Představujeme Vám firmu DKR-instal s.r.o. ze Zlína, která svoji činnost zaměřila na vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme veškeré montáže rozvodů a zařizovacích předmětů, rekonstrukce a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí, rozvodů ústředního vytápění, montáže kotlů, podlahového vytápění, otopných těles a alternativních zdrojů. Dále se firma DKR-instal s.r.o. věnuje rekonstrukcím a instalacím nových plynovodů, plynových zařízení či spotřebičů. Pokud Vás služby voda, topení, plyn zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pančava 83, Zlín.


Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Hledáte spolehlivého partnera pro vodoinstalace a topenářské práce, včetně prodeje vodoinstalačního materiálu? INSMAT s.r.o. je tu pro vás! Jako důstojný nástupce osvědčené firmy L.NAVRÁTIL, která od roku 1991 přináší teplo do vašich domovů, jsme experti na vodoinstalace, topení a prodej vodoinstalačního materiálu. Naše práce je naší vášní a zárukou vaší spokojenosti. Co nabízíme? - Profesionální instalace: Ať už potřebujete novou koupelnu nebo moderní topný systém, naše zkušené ruce zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. - Kvalitní materiály: V našem sortimentu najdete pouze to nejlepší pro vaše potrubí a radiátory. - Solární systémy: Uvažujete o ekologickém řešení? Přejděte na solární energii a ušetřete nejen peníze, ale i přírodu. Proč si vybrat právě nás? - Zkušenosti: Více než 30 let v oboru z nás dělá lídry na trhu. - Odbornost: Naše práce je zárukou kvality a dlouhodobé funkčnosti. - Přístup: Každý klient je pro nás důležitý a každý projekt je pro nás výzvou. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme pomoci právě vám: INSMAT s.r.o. Meziříčská 555, Křižanov 594 51 INSMAT s.r.o. - Vaše pohodlí je naší prioritou!