Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Naše společnost Galenická laboratoř Ostrava nabízí široký sortiment masážních a kosmetických přípravků, které mají příznivý účinek na vaši pleť a pokožku. Díky mnohaleté tradici a použití nejmodernějších technologií vám dodáváme vysoce kvalitní kosmetiku.

Poptávám opravu elektrokotle

Poptávám opravu elektrokotle

Poptávám - elektrokotel PROTHERM RAY 9KE nevytápí pouze do 30 stupňů
závadu neukazuje, ale elektrikář si s tím nevěděl rady. Kdo mi s tím pomůže?
Poptávka byla vložena dne:
26.10.2023 07:38

Platnost poptávky:
25.11.2023 06:57

Kontaktní osoba:
Jitka Horová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 276 415

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Uvažujete o instalaci podlahového vytápění? Chcete rodinný dům vytápět pomocí tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Topenářství Kříž z Brna. Zabýváme se instalací topných systémů i klimatizací. Specializujeme se na dodávku a montáž podlahového vytápění pro rodinné domy, byty a další objekty. V rámci dalších topenářských prací provádíme: - systém vytápění tepelným čerpadlem - realizace ústředního topení Namontujeme Vám také optimální klimatizační systém pro rodinný dům či byt.


Vodoměry, sifony, plynové kotle nebo čerpadla vše pro vodu, topení a plyn od MATEP s.r.o.

Vodoměry, sifony, plynové kotle nebo čerpadla vše pro vodu, topení a plyn od MATEP s.r.o.

Potřebujete koupit nový vodovodní sifon? Nebo snad sháníte komponenty pro topení? Všechno pro vodu, topení a plyn seženete na jednom místě, a to u společnosti MATEP s.r.o., kterou najdete na nové adrese, a to je K Zastávce 46/2 v Hradci Králové. Společnost poskytuje maloobchodní i velkoobchodní prodej za skvělé ceny mnoha tuzemských i zahraničních značek. V široké nabídce produktů najdete: - vodovodní sifony - plynové kotle - vodoměry - teploměry - čerpadla - ruční i elektrické nářadí - tmely - lepidla a mnoho dalšího. Pro kompletní nabídku zboží se neváhejte podívat na webové stránky společnosti MATEP s.r.o., která je Váš parťák pro oblast sortimentu voda, plyn a topení.


Solární systémy vám umožní čerpat sluneční energii

Solární systémy vám umožní čerpat sluneční energii

Společnost Wagner instalace se na českém trhu pohybuje již od roku 1990. Má za sebou bohaté zkušenosti právě v oblasti voda, topení a plyn. Do této kategorie spadá i instalace solárních systémů. Solární systémy jsou vhodné pro různé objekty, jak pro bytové domy tak pro průmyslové stavby. Chcete využít alternativní zdroje energie a ušetřit na vytápění vašeho domu? Zvolte solární systémy, díky kterým můžete využívat sluneční energii, která je zdarma pro každého. Abychom vám zaručili kvalitní a spolehlivé služby, spolupracujeme jen s ověřenými dodavateli. Váš solární systém je zajištěný světoznámým výrobcem tepelné techniky, značkou Viesmann. Ta také dodává tepelná čerpadla, kondenzační a plynové kotle. Všechny tyto služby vám přinese společnost Wagner instalace, která sídlí ve městě Rovensko, avšak instalace solárních systémů nabízí v širokém okolí Olomouce, Šumperka a také Prahy a Berouna. Pokud tedy i vy máte zájem o solární systémy a chcete efektivně využívat energii ze slunce k vytápění nebo třeba ohřevu vody, neváhejte společnost kontaktovat.


E-shop Voda-Janek -  Váš specialista na čerpací techniku a vodoinstalační řešení

E-shop Voda-Janek - Váš specialista na čerpací techniku a vodoinstalační řešení

Společnost Voda – Janek, se sídlem v Poděbradech, je váš spolehlivý partner v oblasti vodoinstalací a topení. Naše firma nabízí široký sortiment produktů, včetně domácí i průmyslové čerpací techniky, sanitární keramiky a sanitární techniky. Naše nabídka je dostupná jak v naší prodejně, tak i v našem e-shopu voda-janek.cz, kde si vodoinstalatéři, topenáři i šikovní kutilové mohou vybrat kvalitní materiály a techniku, kterou potřebují. Nabízíme kompletní sortiment pro vodoinstalační a topenářské práce, včetně sanitární techniky a keramiky. Naše firma se také zabývá kompletní realizací závlahových systémů a poskytuje odborné poradenství při výběru vhodného čerpadla a sanitární techniky. Naše firma se také zabývá kompletní realizací závlahových systémů a poskytuje odborné poradenství při výběru vhodného čerpadla a sanitární techniky. Navštivte náš e-shop voda-janek.cz a objevte kvalitu a rozmanitost našeho sortimentu, který splní všechny vaše potřeby v oblasti vodoinstalací a topení. S námi získáte nejen produkty nejvyšší kvality, ale i profesionální servis a poradenství. Voda-Janek.cz - vaše cesta k dokonalému domovu.


Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce pro byty, domy i firmy

Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce pro byty, domy i firmy

Máme dlouholetou tradici a praxi v oboru vodoinstalace, topenářských a plynařských prací. Zajistíme komplexní služby od návrhu optimálního řešení, přes dodávku materiálů, montáž, servis a údržbu pro domy, byty, firmy a veřejné instituce. Naši profesionální a vyškolení pracovníci používají k práci kvalitní a odolné materiály od renomovaných výrobců - vše zajistíme rychle a kvalitně! Působíme v oblasti Třebíče, Jihlavy a Velkého Meziříčí, ale spokojené zákazníky máme po celé České republice. Také máme širokou nabídku produktů, jako jsou kotle, radiátory, baterie, sprchy, vany, solární panely a další.


Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Spolehlivá firma pro topenářské práce v okrese Uherské Hradiště je společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Provádíme montáže ustředního vytápění - rozvody podlahového i stěnového topení. V případě potřeby nás kontaktujte na tel.: 604431286. V oboru topenářství máme více než 15 let zkušeností: - dodávka vytápění pro byty, rodinné domy, haly, hotely, administrativní budovy, lázeňské objekty - ústřední vytápění - podlahové a stěnové - rozvody topení z ocelového, měděného, plastového potrubí - dodávka a montáže klasických, kondenzačních kotlů, elektrokotlů.