Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel

Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel

Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel MiniGuard:
Množství: 120 m (80ks)
Termín: 18.9. až 20.10.2023
Místo: Město Albrechtice
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2023 08:57

Platnost poptávky:
30.09.2023 07:15

Kontaktní osoba:
TOMI-REMONT

Kontaktní email:

Okres:
Bruntál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dopravní značky, značení a signalizační zařízení - pronájem, půjčovna

Dopravní značky, značení a signalizační zařízení - pronájem, půjčovna

Potřebujete vyznačit dočasné omezení či změny na dopravní komunikaci? Vaše starosti vyřeší ostravská společnost Proznak-dopravní značení s.r.o. - specialista na řešení dopravního omezení. Zabýváme se prodejem, pronájmem, půjčovnou, servisem i instalací dopravního značení a signalizačních zařízení. Naleznete u nás krátkodobý i dlouhodobý pronájem: - dopravní značky a příslušenství - světelné a výstražné systémy - semaforové soupravy - dopravní zařízení - mobilní zábrany - přenosné ploty - kužely - ostatní značení dle Vašich potřeb. Veškeré dopravní značení k zapůjčení je v dobrém technickém stavu a vyhovuje náročným požadavkům i normám.


Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení od zkušeného dodavatele - rychlé, kvalitní a spolehlivé

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. patří ke zkušeným dodavatelům a poskytne vám ty nejkvalitnější služby v oblasti dopravního značení s důrazem na individuální přístup k zákazníkům. Zajistíme dopravní značení všeho druhu ať už na veřejných komunikacích nebo mimo ně (například ve firemních areálech a podobně). Nezáleží zda se jedná o malou či velkou zakázku, vždy jsme připraveni poskytnout špičkové služby: http://www.svobodaznacky.cz/sluzby/ - vodorovné dopravní značení barvou nebo silnovrstvými materiály - svislé dopravní značení - ve zmenšeném, základním, zvětšeném rozměru (směrové sloupky, zrcadla, automatické závory, parkovací zábrany a další) - přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního řešení. Rychlost, kvalita a spolehlivost - to je firma Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. !


Svislé a vodorovné dopravní značení, značky

Svislé a vodorovné dopravní značení, značky

Firma Dopravní značení Svoboda v Olomouci poskytuje komplexní služby v oblasti dopravního značení - dodává, pronajímá a instaluje svislé a vodorovné dopravní značení i všechny druhy a typy dopravních značek a značení. Vodorovné dopravní značení, značky - barvou je určené pro silnice nižších tříd nebo také pro značení parkovišť, dětských hřišť, průmyslových hal a podobně - silnovrstvými materiály Svislé dopravní značení, značky - ve zmenšeném, základním, zvětšeném rozměru - velkoplošné značky - zrcadla, směrové sloupky, parkovací zábrany, automatické závory, bezpečné přechody a další. Na všechny námi nabízené produkty poskytneme odbornou montáž zkušenými pracovníky.


Výroba a dodávka informačních systémů a orientačních tabulí do interiéru i exteriéru  - objednávka přes e-shop

Výroba a dodávka informačních systémů a orientačních tabulí do interiéru i exteriéru - objednávka přes e-shop

Systémy orientačních tabulí umožňují zákazníkům snadný přístup k informacím a navigaci v nemocnicích, obchodních centrech, či jiných komerčních objektech. Orientační tabule, označování budov, dveřní tabulky a piktogramy jsou nyní klíčovými prvky, které pomáhají zákazníkům orientovat se v prostoru a najít produkty, které hledají. Vyberte si vhodný produkt na našem e-shopu. Patrové a centrální panely jsou nezbytné pro velké obchodní domy a nákupní centra. Poskytují návštěvníkům přehled o tom, co mohou na jednotlivých patrech najít, a usnadňují rozhodování o tom, kam se vydat dál. Gravírované a skleněné tabule přidávají estetický rozměr, zatímco zůstávají funkční a odolné proti opotřebení. Naše vitríny přitahují pozornost k nejnovějším produktům a nabídkám. Totémy pak slouží jako výrazné orientační body, které lze vidět z dálky a které usnadňují identifikaci značek a obchodů.


Distanční šrouby, dveřní tabulky, piktogramy – speciální výběr příslušenství k orientačním systémům

Distanční šrouby, dveřní tabulky, piktogramy – speciální výběr příslušenství k orientačním systémům

Chcete do své společnosti pořídit kvalitní řešení pro orientační systémy a s tím související příslušenství? V tom případě se obraťte na společnost Zapp Infosystémy s.r.o., která má širokou škálu produktů, od stolních jmenovek až po venkovní navigační panely. Společnost Zapp Infosystémy s.r.o. prodává dveřní tabulky, které jsou ideální pro každý vchod a kancelář, a piktogramy které poskytují jasnou komunikaci beze slov. Ve speciálním výběru se aktuálně nacházejí i distanční šrouby k upínání skla, kovových a deskových materiálů. Investujte do profesionálního vzhledu Vaší společnosti a objednejte si naše produkty co nejdříve!


Trvalé značení - půjčovna dopravního zařízení, instalace pro přehledný a bezpečný silniční provoz

Trvalé značení - půjčovna dopravního zařízení, instalace pro přehledný a bezpečný silniční provoz

Hledáte vhodné značení, které můžete trvale použít v silničním provozu? Pak se obraťte právě na nás! Díky trvalému značení, které si u nás můžete zapůjčit, máte jistotu kvalitního označení a zajištění bezpečného provozu na silnicích. Vyberte si na našem eshopu značení, které potřebujete: - dopravní značky (kulaté, trojúhelníkové, čtvercové, obdelníkové), - značka Stop, - informativní dopravní značky, - hliníkové patky, - bezpečnostní zrcadla (velké, střední), - plastové majáčky, - zpomalovací retardéry, - směrové sloupky. Nahlédněte do naší půjčovny dopravního značení a doplňte silniční provoz o trvalé značky, které jsou dostatečně přehledné.