Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Naše společnost Galenická laboratoř Ostrava nabízí široký sortiment masážních a kosmetických přípravků, které mají příznivý účinek na vaši pleť a pokožku. Díky mnohaleté tradici a použití nejmodernějších technologií vám dodáváme vysoce kvalitní kosmetiku.

Nákup a dodávka EKO obalového materiálu na výdaj stravy

Nákup a dodávka EKO obalového materiálu na výdaj stravy

Predmetom zákazky je nákup a dodávka EKO obalového materiálu na výdaj stravy.

Požadované množstvá a druh (sortiment) EKO obalového materiálu:
P. č.Názov produktuM. j.Množstvo spolu
1.Jedálenský box BIO 2-dielny (cukrová trstina), rozmery: 250x162x63mm, bielyks20 000
2.Miska BIO na polievku, 350 mlks115 000
3.BIO termo pohár PAP/CPLA, 280 ml.ks61 000
4.Viečko na miskuks15 000
Veřejná zakázka vložena:
16.06.2023 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum výcviku Lešť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum výcviku Lešť

Zadavatel IČ:
00804932

Zadavatel ulice:
Lešť

Zadavatel PSČ:
962 63

Zadavatel obec:
Pliešovce

Kontaktní osoba:
Milan Sláviček

Zadavatel telefon:
+421 960 455 868

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://lest.mil.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39222100-5
Potreby pre verejné stravovanie na jedno použitie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek

Výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek

Potřebujete kvalitního dodavatele kartonů, obalů, krabic či archů lepenek? Nejlepším dodavatelem je sám výrobce. Tak neváhejte a nakupujte u společnosti SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o., která sídlí v Teplicích. Vyrábíme hladké strojní lepenky, které nabízíme v archu 162x130 cm nebo v roli o šířce 160 cm. Z těchto hladkých lepenek zhotovujeme klopové krabice a tvarové výseky, které poskytujeme rozložené, šité či lepené. V našem výrobním portfoliu máme i kartonáž z vlnitých lepenek, které lepíme či šijeme do krabic nebo také děláme tvarované výseky z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Realizujeme také potahovanou kartonáž, polepování lepenky či slepování.


Ochranné pytle z LDPE fólie pro uskladnění pneumatik - BIPO - PLASTY s.r.o.

Ochranné pytle z LDPE fólie pro uskladnění pneumatik - BIPO - PLASTY s.r.o.

Zima je v plném proudu a Vy už jste jistě vyměnili letní pneumatiky za zimní. Přemýšlíte, jak nejlépe uskladnit letní pneumatiky, tak aby byly v suchu a připravené na letní sezónu? Pak pro Vás máme vynikající řešení, které pro Vás má společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic z okresu Liberec. Společnost BIPO - PLASTY s.r.o. je výrobce obalových materiálů a vyrobila speciální ochranné LDPE pytle na uskladnění pneumatik. Tyto ochranné LDPE pytle disponují těmito vlastnostmi: - LDPE folie z dnovým svárem - průhledné nebo pigmentové barvy - rozměry 1000x960 mm - tloušťka 25-40 mikronů Navíc si pytle můžete objednat jak s potiskem, tak bez potisku. Uskladněte své pneumatiky v ochranný pytlích z LDPE folie společnosti BIPO - PLASTY s.r.o. a mějte své pneumatiky v bezpečí.


Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Dopler Studio poskytuje širokou škálu lepících pásek jak na prodejně, tak i na svém eshopu. Kromě oboustranných, fasádních, textilních, maskovacích a podlahových máme k prodeji pásky vhodné na zrcadla, pro mrazírny, dále sklolaminátové samolepicí, balící, elektroizolační, výstražné či teflonové izolační. Také můžete u nás zakoupit speciální pásky jako jsou vysoce tepelně odolné nebo silikonové samosvařitelné. Využití je všestranné - v dílně, servisu, domácnosti i v zahradě. Navštivte naši prodejnu na Rybářské 15 v Ostravě – Mariánských Horách či náš eshop.


Šetřete s námi planetu a využívejte RTP vratné obaly

Šetřete s námi planetu a využívejte RTP vratné obaly

V dnešním světě internetových eshopů dochází k výraznému navýšení množství lepenkových krabic, což může mít hrozivý dopad na naši planetu. V naší firmě Schoeller Allibert vyrábíme tzv. RTP vratné obaly, které snižují negativní vliv na životní prostředí, zvyšují udržitelnost. Vzhledem k jejich vysoké životnosti se snižuje spotřeba surovin a odpadů, která při produkci a využívání lepenkových krabic vzniká. Naše vratné obaly jsou plně recyklovatelné, díky nim dojde ke značnému snížení emisí až o 88 %. Zasáhněte s námi včas! Kontaktujte nás.


Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké

Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké

Chcete obdarovat své blízké, přátele nebo obchodní partnery dárkem a hledáte kreativní zabalení a krabici? V tom případě se obraťte na společnost Karton plus spol. s.r.o. , která vyrábí dárkové krabice a tašky. Společnost Karton plus spol. s.r.o. má k dispozici širokou škálu krabic a tašek různých velikostí, barev a vzorů vhodných na různé příležitosti jako jsou narozeniny, svátky a Vánoce. Zpracovávány jsou materiály z vlnité i hladké lepenky. Předejte dárek ve stylové krabici nebo tašce a objednejte si je ještě dnes!


Zásilkové obaly - poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy a další druhy pro přepravu

Zásilkové obaly - poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy a další druhy pro přepravu

Zasíláte často zboží poštou a musíte stále dokola vymýšlet do čeho máte produkt zabalit? V sortimentu firmy MODEL PACK SHOP naleznete široký výběr papírových zásilkových krabic nejrůznějších rozměrů Poštovní krabice s výškou do 5 cm lze na České poště podávat jako „doporučenou zásilku“. Zásilkové obaly jako jsou poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy či kalendáře, obálky na dokumenty a další krabice jsou vhodná pro e-shopy i pro soukromé osoby k bezpečné a snadné přepravě. Rozměry krabic vhodné pro zasílání knih jsou uzpůsobeny formátům A4 a A5 a mají nastavitelnou výšku pro přizpůsobení obsahu a velikosti zboží. Použití správné papírové ochrany na jakýkoliv produkt eliminuje nebezpečí poškození, zajišťuje lepší manipulaci a usnadňuje skladování během přepravy. Navíc použití papírového materiálu znamená šetrnější přístup k životnímu prostřední a menší spotřebu jednorázových plastů. Využijte stále zajímavější nabídku kartonových obalů a začněme tak spolu snižovat produkci plastových zabijáků. Na našem online e-shopu: - naleznete všechny novinky a aktuální ceny - pořídíte rychlou objednávku online - lze nakupovat 24 hodin denně - objednáte naše výrobky snadno z pohodlí domova nebo kanceláře