Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

PIRES s.r.o.

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

TORK - hygienické produkty

TORK - hygienické produkty

Dodávanie hygienických potrieb pre KNsP Čadca.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Zadavatel IČ:
17335469

Zadavatel ulice:
Palárikova 2311

Zadavatel PSČ:
022 16

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Bc. Mária Legerská

Zadavatel telefon:
+421 414 604 371


Slovník veřejné zakázky (CPV)

33771000-5
Hygienické výrobky z papiera

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přesné tvarové výseky lepících pásek pomocí laseru

Přesné tvarové výseky lepících pásek pomocí laseru

Laserové řezání je proces, při kterém se používá koncentrovaný paprsek světla k přesnému a rychlému řezání materiálu. U lepících pásek se tato technologie využívá k vytváření výseků a specifických tvarů, které by byly tradičními metodami obtížně dosažitelné. Firma DDT s.r.o. realizuje laserové řezání s důrazem na rychlou reakci a kvalitu, což umožňuje zákazníkům získat přesně zpracované komponenty dle jejich specifikací. Laser umožňuje vytvářet velmi složité a detailní tvary, které by bylo s konvenčními nástroji nemožné nebo velmi obtížné dosáhnout. Proces je plně automatizovaný a díky vysoké přesnosti laserového řezání dochází k minimálnímu plýtvání materiálem. Laser dokáže řezat širokou škálu materiálů, včetně různých druhů lepících pásek, které nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích.


Výrobce industriální, strojní lepenky - Top, Extra, Standard lepenka nábytkářská, obuvnická, pro textilní, polygrafický průmysl

Výrobce industriální, strojní lepenky - Top, Extra, Standard lepenka nábytkářská, obuvnická, pro textilní, polygrafický průmysl

TEMPEL MK s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou a dodávkou industriální, strojní lepenky pro různé průmyslové obory. Industriální lepenka je materiál, který se používá jako podkladový, prokladový nebo obalový materiál pro různé výrobky. Industriální lepenka se vyznačuje vysokou pevností, odolností a snadnou zpracovatelností. TEMPEL MK s.r.o. jako jediný výrobce strojní lepenky v České republice, díky širokému sortimentu lepenky, uspokojí potřeby různých průmyslových odvětví. Vyrábíme tři druhy industriální, strojní lepenky, které se liší podle složení, tloušťky, rozměrů - v plotnách o rozměrech 110 x 156 cm (lze i menší), v tloušťkách od 0, 6 do 4, 0 mm. Standard - je základní druh lepenky, který se skládá ze dvou vrstev papíru a jedné vrstvy lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm – 4,0 mm. Barva lepenky je hnědá a povrch je hladký. Potisk jednostranný zelený. Extra - je vylepšený druh lepenky, který se skládá ze tří vrstev papíru a dvou vrstev lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm – 4,0 mm. Rozměry max 110 cm šířka a max 156 cm délka. Barva lepenky je hnědá a červená, potisk jednostranný modrý. Top - je nejkvalitnější druh lepenky, který se skládá ze čtyř vrstev papíru a tří vrstev lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm - 4 mm. Barva lepenky je Hnědá, Červená, Zelená, Šedá a potisk černý. Všechny druhy lepenky se používají jako podkladový, prokladový nebo obalový materiál - např. v nábytkářském průmyslu jako výztuhy čalouněného nábytku, v obuvnickém průmyslu jako klenkové ztužení u obuvi, v textilním průmyslu na šablony, nebo v polygrafickém průmyslu u knižních desek, jako podložky pro rámování, paspartování apod.


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


BIO-dynamická řada pro péči o pleť a pokožku celého těla na bázi extra panenského olivového oleje

BIO-dynamická řada pro péči o pleť a pokožku celého těla na bázi extra panenského olivového oleje

Pokud hledáte kvalitní ekobio přírodní dermokosmetiku, která pokožku zklidňuje a zároveň hydratuje, vyzkoušejte italskou přírodní kosmetiku Oro di Spello. Tato ekologická produktová řada pro péči o pokožku kombinuje letité dermatologické zkušenosti  s vyhlášenými vlastnostmi extra panenského olivového oleje. Kosmetika na bázi extra panenského olivového oleje pokožku chrání proti zánětu, je zklidňující a hydratační. Navíc zpomaluje stárnutí pokožky. Gretti s.r.o. je výhradním distributorem kosmetiky Oro di Spello v ČR i na Slovensku. na našem e-shopu najdete přípravky pro péči o pleť, jako je intenzivní pleťové sérum, pleťový peeling, noční a denní krémy, konturovací oční krém nebo intenzivní pleťové sérum. Z produktů pro péči o tělo máme na výběr tělová másla, peeling, hydratační tělový olej, šampón nebo vyživující kondicionér. Prodáváme také dárkové nebo cestovní sady.


Vybavení pro projektanty a projekční kanceláře Praha – speciální nabídka produktů pro odborné práce

Vybavení pro projektanty a projekční kanceláře Praha – speciální nabídka produktů pro odborné práce

Kancelářské a školní potřeby nabízí firma MRAKEŠ Praha. Velké výběr za příznivé ceny a speciální nabídka produktů, tím vším se mohou pyšnit. Pokud sháníte vybavení pro projektanty či projekční kanceláře narazili jste na správné místo. V nabídce můžete nalézt kopírovací a plotrový papír v rolích o různých šířích, odkládací mapy v různých barvách nebo desky s tkanicemi například v černé a červené barvě. Kompletní nabídku sortimentu si prohlédněte na jejich webových stránkách, kde si můžete také zakoupit kalendáře a diáře nebo potřeby pro mzdové účtárny.


Profi lepící pásky pro různé aplikace - vysokovýkonné lepení,  spojování, opravy, balení, maskování

Profi lepící pásky pro různé aplikace - vysokovýkonné lepení, spojování, opravy, balení, maskování

Lepicí pásky jsou nezbytné jednak každodenních, ale i průmyslových aplikacích. Výběr vhodné pásky závisí na povrchu aplikace, použití v interiéru nebo exteriéru a dalších specifických požadavcích. Pokud si nevíte rady s výběrem lepící pásky, obraťte se obchodní oddělení brněnské firmy DDT, s.r.o., které Vám rádo poradí vhodný typ lepící pásky pro vaše potřeby. DDT s.r.o. má k dispozici širokou škálu lepicích pásek, včetně pásků pro vysokovýkonné lepení, připevňování a spojování, opravy, balení, maskování, povrchovou ochranu nebo vázání. Dodáváme také funkční pásky s vlastnostmi jako izolace nebo vodivost. Veškeré typy pásek upravíme podle vašich potřeb.