Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Reklamní potisk, s.r.o.

Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Spojte příjemné s užitečným - nechejte si u společnosti Reklamní potisk, s.r.o. potisknout reklamní a dárkové předměty s logem Vaší firmy, které nejenom, že budou skvěle prezentovat, ale zároveň potěší nejednoho klienta, ale i spolupracovníky či pracovní partnery.

TORK - hygienické produkty

TORK - hygienické produkty

Dodávanie hygienických potrieb pre KNsP Čadca.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Zadavatel IČ:
17335469

Zadavatel ulice:
Palárikova 2311

Zadavatel PSČ:
022 16

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Bc. Mária Legerská

Zadavatel telefon:
+421 414 604 371


Slovník veřejné zakázky (CPV)

33771000-5
Hygienické výrobky z papiera

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba strojní, industriální lepenky pro průmyslové účely - pro klenkové ztužení u obuvi, na knižní desky, výztuhy nábytku

Výroba strojní, industriální lepenky pro průmyslové účely - pro klenkové ztužení u obuvi, na knižní desky, výztuhy nábytku

Strojní industriální lepenka je druh vícevrstvého plošného materiálu, který se vyrábí strojově z recyklovaného papíru a kartonu. Je to levný, pevný a ekologický produkt, který je určen pro různé průmyslové účely. Pokud hledáte dodavatele lepenky na Moravě, oslovte firmu TEMPEL MK s.r.o. Otrokovice. Industriální lepenka se dá použít pro mnoho průmyslových oborů: - v textilním průmyslu - lepenka slouží jako podklad pro výrobu textilních výrobků, jako jsou koberce, přehozy, ubrusy, záclony a další - v obuvnickém průmyslu - lepenka dodává obuvi tvar a pevnost, zabraňuje deformaci, používá se pro klenkové ztužení, patníky, podrážky a další - v polygrafickém průmyslu - lepenka je základem pro vazbu knih a sešitů, dává jim pevnost a ochranu, používá se pro knižní desky, šanony, spisové desky, diáře a další - v nábytkářském průmyslu - lepenka slouží jako podklad pro čalounění, zvyšuje komfort a trvanlivost nábytku, používá se pro výztuhy, opěrky, sedáky a další Firma TEMPEL MK, s.r.o. Otrokovice vyrábí strojní lepenku ve 3 typech kvality: Standard, Extra a Top. Tyto typy se liší gramáží, tloušťkou, barvou a povrchovou úpravou. Jsou dodávány v plotnách o rozměrech 110 x 150 cm, které lze podle potřeby zmenšit. Tloušťka lepenky se pohybuje od 0,6 do 4,0 mm. Firma je jediným výrobcem strojní industriální lepenky v České republice s tímto sortimentem.


BIO-dynamická řada pro péči o pleť a pokožku celého těla na bázi extra panenského olivového oleje

BIO-dynamická řada pro péči o pleť a pokožku celého těla na bázi extra panenského olivového oleje

Pokud hledáte kvalitní ekobio přírodní dermokosmetiku, která pokožku zklidňuje a zároveň hydratuje, vyzkoušejte italskou přírodní kosmetiku Oro di Spello. Tato ekologická produktová řada pro péči o pokožku kombinuje letité dermatologické zkušenosti  s vyhlášenými vlastnostmi extra panenského olivového oleje. Kosmetika na bázi extra panenského olivového oleje pokožku chrání proti zánětu, je zklidňující a hydratační. Navíc zpomaluje stárnutí pokožky. Gretti s.r.o. je výhradním distributorem kosmetiky Oro di Spello v ČR i na Slovensku. na našem e-shopu najdete přípravky pro péči o pleť, jako je intenzivní pleťové sérum, pleťový peeling, noční a denní krémy, konturovací oční krém nebo intenzivní pleťové sérum. Z produktů pro péči o tělo máme na výběr tělová másla, peeling, hydratační tělový olej, šampón nebo vyživující kondicionér. Prodáváme také dárkové nebo cestovní sady.


Regenerační jalovcový masážní olej mandlový na bolest svalů a kloubů – e-shop

Regenerační jalovcový masážní olej mandlový na bolest svalů a kloubů – e-shop

Trápí Vás bolesti po úraze, revmatického nebo nervového původu? Pak navštivte E-shop Galenická laboratoř Ostrava a objednejte si náš nový jalovcový masážní olej mandlový GLO 100 ml. Složení: Mandlový olej, mentol, kafr, jalovcová silice, eukalyptová silice, levandulová silice, rozmarýnová silice, terepentýnová silice, thymol. Olej obsahuje extrakty bylin, které ulevují při bolestech svalů a kloubů revmatického původu, artróze, bolestech nervového původu, ústřelu, natažení svalů, bolestech po sportovních úrazech (otoky, zhmožděniny, podvrtnutí). - Jalovec obecný - Kafrovník lékařský - Levandule lékařská - Blahovičník kulatoplodý - Máta peprná - Rozmarýn lékařský - Borovice lesní - Tymián obecný Mandlový olej je velmi dobře snášen i citlivou pletí, má pozitivní vliv na některé kožní onemocnění a mírní začervenání a svědění. Rychle se vstřebává. Aplikujte jednoduše pomocí dávkovače několikrát denně. Přípravek vmasírujte a nechte působit.


SEVEROČESKÁ PAPÍRNA - tradice, kvalita a udržitelnost v papírenském průmyslu

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA - tradice, kvalita a udržitelnost v papírenském průmyslu

V srdci severočeského regionu, obklopeném krásou lázeňských měst Teplice a Dubí, se nachází SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s.r.o., firma s dlouholetou tradicí a inovativním přístupem v papírenském průmyslu. Od zahájení činnosti v roce 2004 pokračujeme ve výrobních tradicích založených již v roce 1852, s cílem přinášet na trh produkty nejvyšší kvality. Jedinečnost naší nabídky: Výrobce jediného druhu v Čechách: Specializujeme se na výrobu vícevrstvých strojních lepenek s plošnou hmotností 320-900 g/m2 a slepované lepenky až do tloušťky 4 mm. Udržitelnost: Veškeré naše lepenky jsou vyráběny výhradně z recyklovaného papíru a jsou 100% recyklovatelné, což umožňuje našim zákazníkům podílet se na ochraně životního prostředí. Rozmanitá aplikace: Nabízíme široké spektrum zpracování lepenky - od přířezů, tvarových výseků, až po krabice a další kartonážní výrobky, včetně obalů z vlnité lepenky. Široký záběr klientely: Naše produkty a služby jsou vyhledávány širokým spektrem obchodních partnerů jak v České republice, tak v SRN. Dodatečné služby: Nabízíme skartaci papírových dokumentů zdarma, což je služba velmi ceněná mezi našimi zákazníky. Naši zkušení pracovníci jsou připraveni: Tým SEVEROČESKÉ PAPÍRNY je složen z odborníků připravených vyhovět veškerým vašim požadavkům a potřebám, ať už jde o specifické výrobky nebo personalizované služby. S důrazem na kvalitu, spolehlivost a udržitelnost se snažíme poskytovat nejlepší možnou hodnotu pro naše zákazníky. Pro více informací o našich produktech a službách navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše papírenské a kartonážní potřeby.


Esenciální oleje Sillage pro aromaterapie, masáže či do difuzéru - všestranné využití

Esenciální oleje Sillage pro aromaterapie, masáže či do difuzéru - všestranné využití

MáDokonalost na svém eshopu poskytuje k prodeji esenciální oleje, které jsou vyrobeny z nejcennějších látek z rostlin, keřů, stromů i semen. Jsou mnohonásobně účinnější než sušené byliny, nejsou mastné a při používání na pleť neucpávají póry. Esenciální oleje Sillage mají všestranné využití. Ženy je ocení při menstruačních bolestech, dospělí i děti při kašli a nachlazení, některé oleje poslouží dobře pro lepší spánek. V masážních salónech je rádi využívají při masážích v kombinaci s nosným olejem a aromaterapiích. Je několik způsobů, jak dostat účinné látky do těla. Ať už inhalací během pár vteřin, preventivně pomocí difuzéru a aromalampy. Také pro vůni domova nebo Vás zbaví obtěžujícího hmyzu. Velmi účinné je užití přes kůži – ať už v obkladech, zábalech, koupeli, při saunování. Před kontaktem s kůží je třeba esenciální oleje naředit s jiným nosným olejem, například 100% sladkým mandlovým olejem, který objednáte také na našem eshopu. Pro osoby s citlivější pletí doporučujeme jen 1% EO do nosného oleje, u ostatních osob nejvýše 2%. Větší koncentrát by mohl vyvolat nežádoucí účinky. Navštivte náš eshop, rádi Vám poskytneme poradenství při výběru Vašeho nejoblíbenějšího esenciálního oleje.


Sprej proti plísni ASANEX® - Antimikrobiální přípravek vhodný k akutní likvidaci plísně

Sprej proti plísni ASANEX® - Antimikrobiální přípravek vhodný k akutní likvidaci plísně

V boji s nepříjemnou plísní na zdech, ve sklepích nebo koupelnách se naskýtá nová možnost - ASANEX®. Tento antimikrobiální přípravek přináší inovativní přístup k likvidaci plísně s okamžitým i preventivním účinkem, který je dostupný prostřednictvím online obchodu Odstraneniplisne.cz ve formě praktického balení s rozprašovačem o objemu 0,5 litru. Jedná se o kapalný prostředek s bělícím účinkem, určený pro komplexní sanaci vlhkých prostor, jako jsou zdi budov, skladů potravin či sklepní prostory. Jeho účinné složení působí na širokou škálu mikroorganismů, které se mohou na vlhkých plochách množit. Díky obsahu chlornanu je schopen okamžitě ničit kolonie plísní a dalších mikroorganismů, přičemž se již po 30 minutách projevuje bělící efekt. Díky obsahu aktivního stříbra dlouhodobě likviduje podhoubí plísní a brání vzniku nových kolonií mikroorganismů. Tato kombinace okamžité akce a preventivního účinku je klíčem k úspěšnému boji s plísní na dlouhou dobu. Oproti běžným přípravkům má ASANEX® dvojí účinek - okamžitý a preventivní. To z něj činí nejen efektivní prostředek pro likvidaci plísně, ale také dlouhodobou ochranu proti jejímu opětovnému výskytu.