Dodávky materiálu pro inkontinenci
Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky porodnických vložek
Hygienické prostředky 2020 - 2021
Předmětem VZ jsou centrální dodávky hygienických a čistících prostředků pro organizační složky SŽDC. Zadavatel si vyhrazuje dle § 38 Zákona 134/2016 Sb. účast pouze takových dodavatelů, kteří zaměstnávají na chráněných pracovních místech podle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti v platném znění alespoň 50% osob se zdravotním postižením z ...
Toaletní papír
Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky toaletního papíru a zásobníků na základě dílčích objednávek po dobu 5 let. Podrobná specifikace je uvedena v příloze ZD, specifikace.
Dodání kancelářských a hygienických potřeb pro ÚMČ Praha 5
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na základě které budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na zajištění dodávek kancelářského materiálu v obvyklém sortimentu (kancelářské potřeby, úklidové a hygienické prostředky, apod.), vše za podmínek stanovených závazným návrhem rámcové dohody, ...
Dodávky drogistického zboží, čisticích prostředků a obalového materiálu
Zajištění průběžných dodávek drogistického zboží, čisticích prostředků a obalového materiálu pro odběrná místa ZSMV na celém území ČR. Zakázka je rozdělena na dvě části. Část 1 - Drogistické zboží a čisticí prostředky Část 2 - Obalový a ostatní materiál
Úřad práce Praha - dodávka hygienických potřeb
Nákup a dodávka hygienických potřeb do pracovišť Úřadu práce ČR - krajské pobočky pro hlavní město Prahu.
Papírový hygienický program
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující průběžné dodávky Papírového hygienického programu v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací.
Navýšení kapacity MŠ Arbesova v Jablonci nad Nisou – dodávka nábytku a elektrospotřebičů
Předmětem plnění je dodávka vnitřního vybavení všech místností nového pavilonu mateřské školy – volný i vestavěný nábytek, nezbytný mobiliář a vybavení, vybavení výdeje jídel, hygienické doplňkové vybavení koupelen a WC.
Úřad práce Praha – nákup hygiencických potřeb
Předmětem veřejné zakázky je nákup a dodávka hygienických potřeb do pracovišť Úřadu práce České republiky - krajské pobočky pro hlavní město Prahu.
FN Motol - Jednorázový materiál pro pacienty, papír na vyšetřovací lůžka
Předmětem plnění této veřejné zakázky, a to po dobu 48 měsíců jsou dodávky papíru na vyšetřovací lůžka.
Dodávka kancelárskych a hygienických potrieb
Dodávka kancelárskych a hygienických potrieb a služieb spojených s ich dopravou na miesta dodania, naložením tovaru a vyložením tovaru do skladu na mieste dodania na obdobie 24 mesiacov
Čistiace prostriedky a hygienické potreby - DNS
Opis predmetu zákazky je príkladmo uvedený v prílohe súťažných podkladov.
FN Motol – Rámcová dohoda na alkoholové dezinfekční přípravky
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky alkoholových dezinfekčních přípravků pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Technická specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Dodávka hygienického papírového materiálu II
Účelem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky hygienického papírového materiálu II“ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky je dodávka hygienického papírového materiálu.
Socializačné pomôcky
Predmetom zákazky je nákup, balenie, distribúcia a rozvoz materiálu, a to didakticko-materiálnych balíčkov: socializačných pomôcok a hygienických balíčkov (ďalej ako aj predmet zákazky alebo DMB). DMB sú obstarávané z dôvodu zabezpečenia vybavenia MŠ nevyhnutnými potrebami pre realizáciu plánovaných programov. DMB socializačné a hygienické balíčky ...
Dodávka kancelárskych a hygienických potrieb
Dodávka kancelárskych a hygienických potrieb a služieb spojených s ich dopravou na miesta dodania, naložením tovaru a vyložením tovaru do skladu na mieste dodania na obdobie 48 mesiacov
Zajištění pracích prostředků a technologických procesů praní pro prádelnu Fakultní nemocnice Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek vhodných tekutých pracích prostředků pro provoz prádelny ve Fakultní nemocnici Plzeň, nastavení technologických procesů praní a zapůjčení a pravidelný servis dávkovacích zařízení pro automatické dávkování. Účelem veřejné zakázky je optimalizace finančních nákladů na praní prádla v prádelně FN Plzeň, ...
Obalový materiál a jednorázové papírové výrobky 2019
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky obalového materiálu a jednorázových papírových výrobků (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Drogerie a čisticí prostředky 2019
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky drogerie a čisticích prostředků (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
ÚP ČR - VR - Poskytování úklidových prací a dodávka hygienických potřeb
Předmětem zadávacího řízení je provádění úklidových služeb na ÚP ČR Varnsdorf. Předmětem plnění je rovněž dodávka hygienických potřeb dle aktuální spotřeby a i mimořádný úklid dle požadavků zadavatele (např. havárie apod.).
Hygienický materiál
Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávok čistiacich a hygienických potrieb pre potreby verejného obstarávateľa, v množstvách a lehotách špecifikovaných v samotných objednávkach na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa vrátane dopravy na miesto dodania. Ďalšie podrobnosti o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č.1 súťažných podkladov.
Kancelářské potřeby a drogistické zboží
Předmětem veřejné zakázky je dodávka tonerů, kancelářských potřeb a drogistického zboží (dále jen „zboží“) a konfigurace stávajícího programového vybavení účastníka zadávacího řízení pro potřeby realizace nákupů přes e-shop.
Poptávám čistící sprej MicroClair
Poptávám čistící sprej MicroClair, 30ks,obsah 125 ml.
Dezinfekcia na ruky a kožu
Predmetom zákazky je pravidelná dodávka dezinfekčných a čistiacich prostriedkov požívaných na dezinfekciu, rúk, kože, sliznice, inštrumentária, malých a veľkých plôch, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov pre objektovú chémiu a kuchynskú prevádzku používaných v nemocniciach v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja. ...
Nákup inkontinentních pomůcek
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se dodávky zdravotnických prostředků – inkontinenčních pomůcek a dětských plen v předpokládaném rozsahu, v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací. Zboží, které bude předmětem dodávek, musí splňovat požadavky uvedené v příloze č. 1 Technická specifikace.